Şimdi Ara

BMW 1 Serisi - Alp Beyazı ve Siyah Şerit Çalışması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
2.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  BMW 1 Serisi - Alp Beyazı ve Siyah Şerit Çalışması BMW 1 Serisi - Alp Beyazı ve Siyah Şerit Çalışması BMW 1 Serisi - Alp Beyazı ve Siyah Şerit Çalışması BMW 1 Serisi - Alp Beyazı ve Siyah Şerit Çalışması BMW 1 Serisi - Alp Beyazı ve Siyah Şerit Çalışması BMW 1 Serisi - Alp Beyazı ve Siyah Şerit Çalışması BMW 1 Serisi - Alp Beyazı ve Siyah Şerit Çalışması BMW 1 Serisi - Alp Beyazı ve Siyah Şerit Çalışması
     BMW 1 Serisi - Alp Beyazı ve Siyah Şerit Çalışması BMW 1 Serisi - Alp Beyazı ve Siyah Şerit Çalışması BMW 1 Serisi - Alp Beyazı ve Siyah Şerit Çalışması BMW 1 Serisi - Alp Beyazı ve Siyah Şerit Çalışması BMW 1 Serisi - Alp Beyazı ve Siyah Şerit Çalışması BMW 1 Serisi - Alp Beyazı ve Siyah Şerit Çalışması BMW 1 Serisi - Alp Beyazı ve Siyah Şerit Çalışması BMW 1 Serisi - Alp Beyazı ve Siyah Şerit Çalışması

• Guzel olmus hocam sorun oluyor mu trafikte malum cam filmi bile goze batiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel olmuş.Plakada tam istediğim gibi :)
  • Hoş görünüyor ancak siyah yerine daha hoş görünebilecek başka bir renkte olabilir
  • güzel wtcc araçları gibi olmuş
  • Beyaz araca uyumu çok iyi olmuş
  • bayıldım,kıskandım bendede siyahı var. aynı tip şeritten altın mat sarı veya bordo düşünüyorum. harbi kıskandım yalnız. ben de beyaz çok istemiştimde temizini bulamayınca daha fazla sabredemeyip siyah almıştım.
  • Güzel işçilik, kötü seçim.

Benim gözümde siyah şeritlerin şahinlerde arka camda yazan "CaNıSı ... ;)" yazısından farkı yok.
  • Golf7 aracıma standart çift şerit yaptırmıstım beyaz carbon. 300 lira vermistim. Sorması ayıp bu islem nekadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyazda siyah şerit güzel durmuşta.Bence siyah kır ızı şerit yapsanız daha çok yakışır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.