Şimdi Ara

BMW 1.16i tavsiyesi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
5.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

arkadaslar sonunda ben de 1.16i almaya karar verdim. ikinci el bakiyorum sifirina muhendis maasiyla yaklasamiyoruz
    bence dis gorunum olarak gercekten muhtesem bir dizayni var. X5 in ufagina benzetiyorum bu durumda tercihimi ic detay ve aksesuarlara gore yapacagim gibi duruyor.

deneyimli arkadaslara bir kac sorum olacak:

Ayni fiyata 2 farkli 1.16i var,

1.cisi 27000kmde 2006 model, ekstra olarak sunroof, dijital klima, fonk.direksyon,xenon far ve far yikama ozellikleri var

2.cisi1.cisi 27000kmde 2006 model, ekstra olarak sunroof, dijital klima, fonk.direksyon,xenon far ve far yikama ozellikleri var

2.cisi 40000kmde 2007 model, ekstra olarak dijital klima, fonk.direksyon ve blutooth kiti var

siz olsaniz hangisini tercih ederdiniz?

yorumlariniz icin simdiden tesekkurler
    40000kmde 2007 model, ekstra olarak dijital klima, fonk.direksyon ve blutooth kiti var

siz olsaniz hangisini tercih ederdiniz?

yorumlariniz icin simdiden tesekkurler

Bence 2.cisi

• dostum bende 1.16 var. ilk olarak sunroof kesin olmalı çünkü arabanın içi biraz küçük ve spor imajı olması için camlar biraz ufak tutulmuş bu bakımdan sunroof bana göre 1. etken. 2.olarakta elektronik klima ve fonksiyonel direksiyon aracın içine ayrı bir hava katıyor. saydığım bu etkenler daha sonra araca uygulanamayacağı ya da orjinali gibi uygulanamayacağı için bu doğrultuda seçim yapmalısın bence.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.