Şimdi Ara

Bmw 1.16i Ön Balata Değişimi Fiyat ve Garanti Durumu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
12.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhabalar. Benim de 1.16d aracımın ön balatasını değiştirmem gerekiyor. İnternetten sipariş vermeyi düşünüyorum. Anladığım kadarıyla Balat'a ikaz fişi de almak gerekiyor. Anadolu yakasında ve mümkünse e-5 e yakın özel servis öneriniz olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frat_ak -- 17 Eylül 2016; 23:47:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konu ile ilgili bir bilgi güncelliyim...

Zamanında Ferodo iyi demiştim fakat şuan vazgeçtim....

15.000 km oldu ve frenler cayır cayır ötüyor, aşırı toz bırakıyor ve performansı cidden düştü.

BMW kullanıcılarına kesinlikle Jurid tavsiye ediyorum, madem orjinal almıyorsunuz 100-200 tl fazla verin bence Jurid alın...Bende bir miktar daha bu balataları kullanıp Jurid takacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali®

Arkadaşlar konu ile ilgili bir bilgi güncelliyim...

15.000 km oldu ve frenler cayır cayır ötüyor, aşırı toz bırakıyor ve performansı cidden düştü.

BMW kullanıcılarına kesinlikle Jurid tavsiye ediyorum, madem orjinal almıyorsunuz 100-200 tl fazla verin bence Jurid alın...Bende bir miktar daha bu balataları kullanıp Jurid takacağım.

Bilgilendirme icin tesekkurler yalniz nette bmw f20 icin hic jurid marka balata satilmiyor fiyat olarak en pahali ate var sonra textar ve trw ayni fiyatta sanirim ate en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dream of ice -- 8 Aralık 2016; 20:08:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orjinal disk, balata ve filtreleri servis dışında nereden temin edebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream of ice

quote:

Orijinalden alıntı: Ali®

Arkadaşlar konu ile ilgili bir bilgi güncelliyim...

Bilgilendirme icin tesekkurler yalniz nette bmw f20 icin hic jurid marka balata satilmiyor fiyat olarak en pahali ate var sonra textar ve trw ayni fiyatta sanirim ate en iyisi.

Jurid'in TR distribitörü federal mogul, onları arayıp hangi bayilerinde var öğrenebilirsiniz. En son sanko sanayide çalışkan otoda vardı.

Ate de Jurid seviyesinde ve gayet iyidir, bence ikisinden birini tercih edebilirsiniz.

• Jurid yahut ate yi nereden alabiliriz?

• 2014 F10 5.20i nin on balatalarini gecen ay 1240 tl ye borusanda degistirdim..

• İstanbul' da ön fren balatası değişimi için yer önerebilecek birisi var mı? İzmir' de yaşıyordum normalde fakat taşındım.

Borusan istinye' yi aradım sadece ön fren balataları için 1200-1300 tl aralığında bir tutar talep ettiler. Bana sadece 1 çift balata için çok fazla geldi. İlla orjinal olmak zorunda mı? Forumda adı geçen markalardan taktırsak ne gibi sorunlar yaşarız?(Çocuk olduğu için güvenlik sorunu yaşatmaması önemli)(Araç f20 1.16i 30k km' de)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.