Şimdi Ara

BMW 1.16i ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-116i-acil-satilik-270162126/detay
    Arkadaşlar merhaba bu araci alma aşamasına geldik aile arabasi olacak 4 kişiyiz. Fiyat sizce bu model bmw için normal midir? Bir sıkıntısı olabilir mi?

• Fiyat aşırı düşük çok ciddi bi hasar kaydı olabilir. Bir de 4 kişilik aile arabası için içi dar gelebilir.
  • 4 kişilik aileye uygun değil. Yanlız sahibi ile pazarlık yapmak zor gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trust06

4 kişilik aileye uygun değil. Yanlız sahibi ile pazarlık yapmak zor gibi :)
    Piyasasının 20-25 bin altına satıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: trust06

4 kişilik aileye uygun değil. Yanlız sahibi ile pazarlık yapmak zor gibi :)

Evet ama bu fiyattan sonra pazarlığa da gerek yok sanırım Araçta yazılandan başka bir sıkıntı olabilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quintana!

Sizce risk almaya değer mi yoksa daha eski model mi bakmamız uygun olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomsson

quote:

Orijinalden alıntı: Quintana!

Sizce risk almaya değer mi yoksa daha eski model mi bakmamız uygun olur ?

Alıntıları Göster
    Bu araba tam otomatik değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Bu araba tam otomatik değil mi?

Alıntıları Göster
    araçta hasar kaydı vardır yazmışsa, ağır hasarlıdır o. Alttan yemiştir darbeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

araçta hasar kaydı vardır yazmışsa, ağır hasarlıdır o. Alttan yemiştir darbeyi

Alıntıları Göster
    kaldırıma cıkmıstır. alt komple gidiktir. yaklasma hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: eko33

kaldırıma cıkmıstır. alt komple gidiktir. yaklasma hocam

Alıntıları Göster
    hocam bu araçta sorun var. o fiyata daha sorunsuz ve uygun bir araç alabilirsin düşüncesindeyim. tabi son karar senin. benim aracımda da hasar var ama ben en azından ne olduğunu biliyorum. sen bu aracın önceki halini tam olarak bilemeyebilirsin. belki sele kapılmıştır. takla atmıştır vs..
  • Arkadaşlar cevaplarınız için sağolun,aradım ilan sahibini radyatör değişti hasar kaydı o yüzden dedi başka da bir sıkıntısı yok diyor ama siz böyle yazınca kararsız kaldım baya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomsson

Arkadaşlar cevaplarınız için sağolun,aradım ilan sahibini radyatör değişti hasar kaydı o yüzden dedi başka da bir sıkıntısı yok diyor ama siz böyle yazınca kararsız kaldım baya
    Ucuz etin yahnisi iyi olmaz demişler. Vardır bunda bir şey. Aynı araçlar 70 e 75 e gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göttingenli Ethem

Ucuz etin yahnisi iyi olmaz demişler. Vardır bunda bir şey. Aynı araçlar 70 e 75 e gidiyor.

Alıntıları Göster
    20-25 bin ucuza yazılmış arabaları alıp kendini akıllı sanan millet sonra dolandırılınca aa şöyle böyle .

Sülük osman ın bir lafı vardı .

Beni dolandırmaya çalışanları dolandırdım tarzında .
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

20-25 bin ucuza yazılmış arabaları alıp kendini akıllı sanan millet sonra dolandırılınca aa şöyle böyle .

Sülük osman ın bir lafı vardı .

Beni dolandırmaya çalışanları dolandırdım tarzında .

Alıntıları Göster
    Değişeni tek olsa da bu araçta ağır hasar kaydı vardır.Bence araç zor bela yürür kıvamda bir şeydir.TAbi sağlam baktırılır içe sinerse yine bile olabilir ama böyle bir olasılık %1 den az.
  • 2012 model xenon sunrof yok.Ederinin 10k altında.İyice araştırmak lazım.Ağır hasar olabilir
  • Benim 320d de öyleydi hasar kaydının çoğu hava yastıkları tutar :) aks kırılmıştır belki süspansiyonda gidiktir. Alt takımda sağlam parçalar gitmiş motor bölümünü bilemiycem radyatör dedi mi a dan girer z den çıkarsın
  • Almak istiyorsaniz bi exper yaptirin kafaniz rahat etsin
  • 4kişiyi rahat ettirecek bir araç değil.
    57 bin tl niz varsa insignia bakın.
    bu arabayı bu fiyata veriyorsa sağlam kazalıdır.
  • Hocam ben de 1.16i bakiyorum.bu ilandaki aracla ayni ozelliklere sahip araclari arattigimda fiyat 68-69k asagisina bakmiyorum bile.hasarlidir kesin diyorum bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: holden12

Hocam ben de 1.16i bakiyorum.bu ilandaki aracla ayni ozelliklere sahip araclari arattigimda fiyat 68-69k asagisina bakmiyorum bile.hasarlidir kesin diyorum bilginiz olsun.
    1 tampon, 1 çamurluk ile olacak iş değil. Alt takımlar da daha büyük hasar vardır, hasar kaydının(-ki ağır hasar kaydı gibi) miktarına
    ve değişenlerine bakmak lazım, sigortacı bir tanıdık vasıtası ile şasi den hasar kaydına ve değişenlerine bakılabilir.

2004 yılında Eşim kaldırıma çıkmıştı, görünürde sadece latik hasri gibi gözükse de o günün parası ile 4.00TL hasar kaydı oluştu.
    Boyasız kaporta hasarsız araba

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.