Şimdi Ara

Bmw 1.16 otomatiği nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2008-2010 arası Bmw 1.16 otomatik vites almaya karar verdim. Sizce bu araç nasıldır?Performans ve yakıtı hakkında bilgi verirmisiniz? Sahibinden.com'da teknik verilere baktığım zaman 0-100'ü hakkında bazı araçlar 10.8, bazıları ise12.3 gösteriyor.Motor ve hp aynı nasıl alıyor anlamadım, bu aracın 0-100 ü kaçtır?Kullanan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
    Bir de bu araç dışında 50 bine tl'ye kadar performanslı (özelikle yokuşlarda bayılmayacak), otomatik, modeli 2009'dan aşağı olmayacak,c ve d segment(ayrıca siyah olmayacak ve sunroof olacak) hangi aracı önerirsiniz?

• Biraz önce konuşuyorduk , Eski kasalarda yakıt tüketimi fazlaymış ve performansı bir o kadar da düşükmüş. Ama yeni modellerinde sorun ortadan kalmış diyorlar.
  • Driftbox'la %2 aşağı doğru eğimli yolda verileri;

0-60 : 5.7 Sec
    0-100 :13.1 Sec
    100-150 22.1 Sec

ATTRACTION ölçmüştü zamanında. Bazı arkadaşlar sağ olsun işe yarar insanları banlattıkları için burada Jetta'yla, Golf'le kafayı bozduk. Adam gibi profesyonelce paylaşım yapan yok:)

http://forum.donanimhaber.com/m_63733533/tm.htm
  • 13 saniye falansa alınmaz o zaman 2008 2011 arası bütün otomatik 1.16'ların motoru aynımıdır peki? Dediğim özelliklerde başka hangi araçları önerirsiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.