Şimdi Ara

bmw 1.16 linkteki ilan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-mert-otomotivden-2014-model-bmw-116i-otomatik-05073374877-249985883/detay?newSearchMode=withFacetedMode&hideSearchFilter=false

Merhaba arkadaşlar. Linkteki ilanda bulunan araç hasarlı. Görünen hasarı ise pek fazla görünmüyor. Bu araç bu şekilde alınır mı? Tavsiye ve düşüncelerinizi alabilir miyim?

• Final Otomotiv çakması bir firmanın ilanı. Böyle bir hasar oluşabileceğine inanıyor musunuz siz? Araç ağır pertten toplanmış, ama hasarlı olduğunu gizleyemeyecekleri için ufak tefek hasarları bırakılmış, satın alacak saf insan arıyorlar.
  • sfr+10 kullanıcısına yanıt
    Bu tarz ilanlarda benim aklıma gelen şey şudur: Madem aracın masrafı çok az ve bayağı bir piyasanın altında satılıyor peki bu adamlar niye yaptırmıyor. Yada o araba oraya düşene kadar onların çevresindeki insanların hiçbirisi almaya kalkmıyor mu ? Cevap bulamadığım için ilanı kapatıyorum
  • Satilacak kadar toplamislar ve son sahibini ariyolar. Kazali aaba alinmaz mi, alinir tabi ama kazadan-olaydan sonra araca islem yapilmamis ise. Diger turlu bu ilanlardan uzak durunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah arkadaşlar teşekkürler yorumlar için. aldım ben cevabımı
  • Arayıp plakasını isteyin, zaten vermeyeceklerdir de verirlerse de 5664'e mesaj atın neden almamanız gerektiği ile ilgili mesaj tarafınıza gelecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.