Şimdi Ara

Blutv Yıllık Üyelik 106.8 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
4.040
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tosla ile 20 tl iade gelir. 86.8 olur.

Edit: Öğlen 11.59'a kadar geçerli.

edit2: Ücret 178 tl gözükenler; reklam engelleyiciyi kapatın ya da farklı tarayıcıdan deneyin.

blutv.com/kupon adresinden aktif edebilirsiniz kuponu. son 1 saat

Blutvyi aynı anda sadece 1 kişi izleyebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cream cheese -- 10 Aralık 2020; 11:4:38 >

• Link ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi fiyat ama blu tv de maalesef birşey yok...

• Karargahx kullanıcısına yanıt

https://www.blutv.com/kupon

Burdan aktive edebilirsiniz.

• antireis A kullanıcısına yanıt

Kendi yapımı diziler bence çok iyi. Saygı, yarım kalan aşklar, 7 yüz, alef, bozkır, pavyon....

Yabancı olarak da diziler hiç fena değil.

• 1 yıl sonra keko olup cikarsiniz

• Fiyat iyiymiş de canlı tv kanallarında pek çeşitlilik yok, bir de linux dağıtımları üzrinden izlenmiyor.

• 1 yıllık almaya gerek yok, En fazla 2 ayda tüm içeriğini tüketirsiniz.

• Ayda 10 lira aile netflixe verip daha çok içerik varken bence sacma
  • iyi fiyat , farklı içerikleri var .
  • Pavyon ve parayı vuranları izledim, gayet keyifliydi. Son bölüm hariç saygı.yı izledim. Behzat Ç'ye en ufak bir referans yoktu, haliyle o doğallık da yok ama izlenebilir bir dizi. 4 bölüm masum izledim, o da şimdilik iyi gidiyor. İlk aboneliğimi aylık aldım, sonra da alt limitsiz trendyol kodu ile 4 lira gibi bir fiyata bir aylık kod daha aldım. İlk aboneliğin süresi dolunca onu kullanırım. TY üzerinden bu şekilde kod ile alınabilirse daha avantajli olur.

• Toslayla aylığa vurunca 7,x küsüre geliyor. Elim gitmiyor degil, güzel fırsat ama beni 1 yıllık bağlayabilecek bir şeyin olduğunu sanmıyorum 1 yıl çok uzun.

Edit: Öğrenci indirimi ile aylık 17,9 TL. Tosla ile 10,74 TL indirim sağlar aylık 7,16 TL ye gelir. 2 ay takılsam yeter zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 10 Aralık 2020; 3:2:42 >
  • 1 aylık omrü var
  • Gerçekten almak istememe rağmen sanki çok fuzuli netflix varken. Var bikaç bişi ama ne bilm bilemedim.

• blutvnin yeni dizileri güzel ama hala o paraları hakedicek bir sistemi yok bence, yinede yıllık 100 lira fena fiyat değil. 10-30 lira fiyat bandında netflix in milyon tane dizi-filmi var yarısı vasat olsa da, sonuçta sana epey içerik sunuyor.

birde ocakta exxen geliyor acunun platformu, rekabet nasıl olacak bakalım

• Müşteriye yönelik bir adımları yok tamamen ticari bir oluşum. Ücret iadesi diye bir şey de bu firmada yok. Alırsanız iade edemezsiniz bunu bilerek alın. Ben tavsiye etmem !!

• Bu kampanya, bu ürünarafından desteklenmiyor. diyor neden acaba?

• Blutv kendi sitesinden mi alınıyor?

• Garanti Bonus'un da kampanyası var, 45 TL kazanılabiliyor

• blu tv 1 aylık üyeli,k almıştım 1 hafta zor dayanabildim tw dead dizisi 10. sezon için yarı ingilizce yarı türkçe 4 k tvde 760p seyrettim gözlerim acıdı resmen deneme üyeliği yok şaşırmadım ben hiç beğenmedim tavsiye etmem

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.