Şimdi Ara

BluTV'nin yerli komedi dizisi Acans'tan fragman yayınlandı, yayın tarihi açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BluTV'nin yerli komedi dizisi Acans'tan fragman yayınlandı, yayın tarihi açıklandı

Yerli video akış platformlarından biri olan BluTV'nin yeni komedi dizisi Acans'ın yayın tarihi geçtiğimiz saatlerde yayınlanan bir fragman ile açıklandı.

Ayrıca Bkz.Netflix’in Dota animesi Dota: Dragon's Blood'dan yeni resmi fragman paylaşıldı

Ali Yorgancıoğlu ve Can Yücel'in yönetmenliğini yaptığı, senaristliğini ise Ayberk Çınar’ın yaptığı yerli komedi dizisi Acans, 11 Mart'ta BluTV'de başlayacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Bülent Emrah Parlak, Algı Eke, Derya Alabora, Birkan Akyol, Can Sertaç Adalıer ve Melisa Berberoğlu gibi isimler bulunuyor. Ayrıca diziye Ali İhsan Varol ve Mansur Ark gibi ünlü isimler de konuk olacak.

Dizi için verilen tanıtım yazısı ise şöyle: Yazdığı reklamın setine gitmeyen yazar, yağmayan yağmurun sesini duyan ajans başkanı, yazar olma niyetiyle yola çıkıp müşteri temsilcisi olan müştem.

Bahsi geçen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Hahahaha guldurmedi

• Bunu izleyecegiiz gidin "office" izleyin daha iyi.

• FRAGMAN gelmese iyiymiş hayatımdan 1 dk daha boşa gitti

• Onca adam oturuyor,nasıl daha kötüsünü yaparız diyor, ilginç
  • Editör yanlışlıkla komedi dizisi yazmış herhalde
  • Küfür TV desek daha doğru olur , en azından çocuğu olanların almasını tavsiye etmiyorum.

• tobepeople kullanıcısına yanıt
    Hiç biri enes batur kadar tehlikeli olmaz bırak paralı yerde rahat edelim. Tv lerdeki sansürlerden sıra bu platformlara tam gelmeden izleyelim.
  • Çok komik. Yüreğim dayanmaz bu kadar komediye.
  • mementopolis kullanıcısına yanıt
    Kıyasladığın diziye bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

Kıyasladığın diziye bak

Ne diyeyim, kore , holywood ve her türlü sitcomu cakan Türk dizilerine ??

Özgün mü olun, diyeyim :)

• bein de bi komedi var tatil acentasında geçen direkt onun reklam ajansı versiyonu olmuş fragmana göre

• Dijital platformlar geldi güzel işler izleriz dedik, TV'den beter oldu.

• Yok yok yeni nesil beceremiyor bu işi

• blutv de izlediğim en kötü içerik budur. ilk bölümü zor bitirdim, Aile Şirketi dizisi gibi yapmaya çalışmışlar ama olmamış. O dizide The Office kokusu gerçekten var ama bu dizi kötüydü, ilerleyen bölümlerde güzelleşiyor mu bilmiyorum tabii ama ilk bölümler önemlidir ve olmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Digital

blutv de izlediğim en kötü içerik budur. ilk bölümü zor bitirdim, Aile Şirketi dizisi gibi yapmaya çalışmışlar ama olmamış. O dizide The Office kokusu gerçekten var ama bu dizi kötüydü, ilerleyen bölümlerde güzelleşiyor mu bilmiyorum tabii ama ilk bölümler önemlidir ve olmamış

Hocam aile şirketinde Emrah Kaman var :) yalnız bu adam harcanıyor.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt

aynen hocam Emrah Kaman tek başına yeter ama tüm kadro çok iyi iş yapıyorlar umarım devamlı olur güzel dizi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Digital

aynen hocam Emrah Kaman tek başına yeter ama tüm kadro çok iyi iş yapıyorlar umarım devamlı olur güzel dizi :)

Eve eğlenceli tam zaman geçirmelik bir şey. beIN connect ücretsiz üyeler bile izleyebiliyor. Daha doğrusu ben 2 sezonu böyle izledim :)

https://www.beinconnect.com.tr/bein-originals/aile-sirketi/1-sezon-v1965

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.