Şimdi Ara

BluTV | ANA KONU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
332
Cevap
20
Favori
22.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 108
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 5 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 20
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (29 mesaj) one a day (19 mesaj) Mr Digital (14 mesaj) QRocKfire (13 mesaj) Guest-368EFBB24 (13 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (189 mesaj) Mobil (86 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (29 mesaj) Uygulama (12 mesaj) (11 mesaj) (3 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    402 Mesaj

İçerik baya zengin hocam daha da kalite artacak gibi görünüyor Disney dizileri de eklenecekmis mesela. Ben Mayıs 2022 ye kadar uzattım fiyat artar belki diye 😂
    |
    |
    Bori Khan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10758 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr Digital

İçerik baya zengin hocam daha da kalite artacak gibi görünüyor Disney dizileri de eklenecekmis mesela. Ben Mayıs 2022 ye kadar uzattım fiyat artar belki diye 😂

Amazon prime üye oldum yeni hiçbir şey eklenmiyor birde bunu deneyelim. Ins yeni icerik eklenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    211 Mesaj
    Bende bugün yıllık üyelik aldım. 118,80 maliyeti oldu

Bonus piu ile ödedim blutv %20 kampanyasından 20 puan gelecek. Bir de e ticaretten 10 puan bekliyorum.

|
    |

• Er
    8 Mesaj

ssport ve ssport 2 kanallarında canlı yayın 24 saat geriye alınıp izlenebiliyor mu?

• Teğmen
    174 Mesaj

Bu haberi nereden aldınız?

|
    |
    yusufcsahin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    164 Mesaj

BluTV'nin CEO'su kendi Twitter hesabından paylaştı.
    |
    |
    Tugi136 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    174 Mesaj

Kim o?

|
    |
    yusufcsahin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    164 Mesaj

Aydın Doğan Yalçındağ
    |
    |
    Tugi136 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10758 Mesaj

Şuan yıllık üyelik en uygun nasıl alınıyor.

• Teğmen
    108 Mesaj

Kendi internet sitesinden yıllık abone olununca aylık 9,90 a denk geliyor
    |
    |
    Bori Khan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    196 Mesaj

bende özellikle s sport olarak belirtmistim sorumda mh gelen mesaj su anda yok ilerde olacak
    |
    |
    emaslan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    196 Mesaj

bende özellikle s sport olarak belirtmistim sorumda mh gelen mesaj su anda yok ilerde olacak
    |
    |
    emaslan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    392 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. LG tvlerde dil seçeneği çıkmıyor. Türkçe izlemek zorunda kalıyorum. Sadece benim tv ye has bir durummu bilemedim. Varmı aynı sorunu yaşayan ?

• Teğmen
    108 Mesaj

Destek bölümüne yazarsanız yardımcı oluyorlar
    |
    |
    ahcal06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1414 Mesaj
    Blu tv 1 aylık kod 10 liraya satıyorum.

• Yüzbaşı
    392 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: one a day

Destek bölümüne yazarsanız yardımcı oluyorlar

yazdım şimdi hocam. LG cihazlara özgü bir durummuş. LG ile görüşüldü geliştirilecek gibi klasik bir cevap verdiler. Biraz araştırdım uzun zamandır bu sorun devam ediyormuş. Çok fazla şikayet var bu konuda. Saçmalığa bak :) tüm yabancı dizi ve filmleri Türkçe izlemek zorundayım. Keşke üyelik almasaydım. Çok pişman oldum.

• Bölüm Yetkilisi
    14947 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

yazdım şimdi hocam. LG cihazlara özgü bir durummuş. LG ile görüşüldü geliştirilecek gibi klasik bir cevap verdiler. Biraz araştırdım uzun zamandır bu sorun devam ediyormuş. Çok fazla şikayet var bu konuda. Saçmalığa bak :) tüm yabancı dizi ve filmleri Türkçe izlemek zorundayım. Keşke üyelik almasaydım. Çok pişman oldum.

Alıntıları Göster

hiç uğraşma hocam. en az 1, 1.5 senedir sorun devam ediyor. bu sorun ilk başladığında da yazmıştım geçen aylarda tekrar yazmıştım. hiç bir şekilde düzeltme yok, hep klasik laflar ilgilenicez falan filan.

ben normalde dublaj sevmem, altyazı izlerim hep. açtığım dizi ve filmde dublaj yoktur inş dua ederdim çünkü dublajı yapılmış bir içerikse anında dublajlı başlardı asla ingilizceye dönmüyordu.

gittim en sonunda apple tv aldım rahata erdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 20 Şubat 2021; 0:14:35 >

• Yüzbaşı
    392 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hiç uğraşma hocam. en az 1, 1.5 senedir sorun devam ediyor. bu sorun ilk başladığında da yazmıştım geçen aylarda tekrar yazmıştım. hiç bir şekilde düzeltme yok, hep klasik laflar ilgilenicez falan filan.

ben normalde dublaj sevmem, altyazı izlerim hep. açtığım dizi ve filmde dublaj yoktur inş dua ederdim çünkü dublajı yapılmış bir içerikse anında dublajlı başlardı asla ingilizceye dönmüyordu.

gittim en sonunda apple tv aldım rahata erdim.

Alıntıları Göster

Bende aynı şekilde nefret ederim Türkçe dublajdan. Sanırım bende Apple TV alacağım öyle görünüyor :(

• Bölüm Yetkilisi
    14947 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

Bende aynı şekilde nefret ederim Türkçe dublajdan. Sanırım bende Apple TV alacağım öyle görünüyor :(

Alıntıları Göster

Apple tv biraz tuzlu ama baya kaliteli. İndirimde falan yakalarsanız kesinlikle tavsiye ederim. Aldığımdan beri tv keyfimi net olarak arttırdı. Artık tvnin kendi smart ını hiç kullanmıyorum. Bütün uygulamalar stabil çalışıyor diyebilirim. Bir de en çok beğendiğim özelliği altyazı ayarlaması oldu. Normalde blutv, netflix, amazon prime video falan hep farklı farklı altyazılar da olurdu. Bazılarının rengini, bazılarının büyüklüğünü beğenmezdim. Apple tv de bir tane altyazı stili ayarlıyorsunuz ve kullandığınız tüm uygulamalar artık o ayarladığınız altyazı da açılıyor

• Yüzbaşı
    392 Mesaj

3 nesil mi hocam sizinki?

|
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.