Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (1089. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.820
Cevap
123
Favori
960.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10871088108910901091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

Bu işlere merakı olan varsa Kadıköy Film Kulübünü tavsiye ederim...
    Fiyatları biraz pahalı. Reset'i tercih ederim.
  • Elimde 300 civarı Bluray film arşivim var. Hepsi orjinal, %90'ı Türkçe destekli. Aradığınız film varsa bana yazarsanız satabilirim. Hepsini tek tek liste yapmaya zamanım yok maalesef. Kafama uyanları satabilirim bilginiz olsun

Not : Taşınacağım için şu an filmler kolilendi. Bir kaç gün içinde taşındıktan sonra toplu resim çekip atabilirim. Steelbook, klasik kutu, hepsinden mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basis35 -- 13 Eylül 2020; 14:43:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    Hocam siz bir listeleyin bakalım olurmu?
  • yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    Şu taşınma telaşım bitsin yapacağım

• Piyasa o kadar kötü ki artık filmler Netflix gibi platformlara çıkmaya başladı arşiv yapmak artık hayal oldu bluray film çıkmaz oldu 4K filmler hala çok az yani anlicaniz artık disc arşiv yapmanin sonuna geldik gibi halbuki Dolby vision HDR destekli yeni gözdemiz olsada malesef ülkede kültürel bir yok oluşa doğru gidiyoruz

• animecigenc kullanıcısına yanıt

birazmı baya ucuk fiyatlar Reset alibey yada bahadır günberi

• DJ ICEMAN D kullanıcısına yanıt

Beşiktaş ve Kadıköy Film Club'ın fiyatları uçuk ancak Reset (Ali) abinin fiyatları ona göre daha iyi.

• Satılık 4k Ultra Hd Bluray Filmler, filmlerin hepsi sıfır gibidir. sorunuz olursa çekinmeyin lütfen. !!! İNDİRİM !!! ADET 100 TL.

4K Ultra Hd Bluray Filmler satılanlar listeden çıkarıldı.

1- Pasicifc Rim Uprising Tr. Yok 

2- Warcraft Tr. Yok 

3- Oblivion Tr. Yok 

4- Jurassic World Fallen Kingdom Tr. Yok 

5- San Andreas Tr. Yok 

6- Jason Bourne Tr. Yok 

7- The Fate of the Furious F8 Tr. Yok 

8- Suicide Squad Tr. Yok

9- Snow White & The Huntsman Tr. Yok 

10- I am Legend Tr. Yok 

11- Mummy Tr. Var 

12- Apollo 13 Tr. Var 

13- Justice League Tr. Var 

14- Rampage Tr. Var 

15- Tomb Raider Tr. Var 

16- The Expendables 3 Tr. Yok 

17- Mission Impossible Fallout Tr. Yok 

18- Ghost in the Shell Tr. Yok

19- X-Men Apocalypse Tr. Yok 

20- Passengers Tr. Var 

21- Deadpool Tr. Yok 

23- Spider-Man Homecoming Tr. Var 

24- The Martian Tr. Yok 

25- Underworld Blood Wars Tr. Var 

26- Hancock Tr. Yok 

TOPLAM 2600 tl. HEPSİNİ ALANA 2400 TL.

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deluge11 -- 8 Ocak 2021; 0:13:21 >
  • The Shawshank Redemption - Orijinal blu-ray olarak ilk kez izledim, geçen ay almıştım. Daha önce dolby digital olarak MKV formatında izlemiştim. Müdürün kaçışı anlayıp elindeki taşları attığı hücredeki sahnede taşlar odanın içinde yuvarlanmış gibi olmuştu da ne olduğunu anlamayıp ürkmüştüm. Blu-ray de DTS HD MA 5+1 izledim bu kez. Uzun süredir özellikle görüntü kalitesi açısından böylesine güzel film izlememiştim. Mükemmeldi. Her açıdan arşivde olması gereken bir film.

Bu arada elimdeki notebook üst sınıf (oğlum için almıştım bir kaç yıl önce bilgisayar müh.de okuyor) ancak buna rağmen MKV, M2TS vs. izlerken kimi sahnelerde rahatsız edecek şekilde takıldığını görüyorum. Pek çok programda izledim, hepsinde öyle, öneriniz var mı bunun için nerede sıkıntı olabilir.

• https://forum.donanimhaber.com/satilik-bluray-filmler-47-adet-guncel-aralik-2020--135361586#135361586

Elimdeki satılık filmler. Bir bu kadar daha var, ilgilenen olursa mesajınızı beklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Yeni çıkan filmlerin blu-ray versiyonlarında Türkçe altyazı bulunuyor mu yoksa artık eklenmiyor mu? Bilgisi olan var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • .

• Valla ben Almanya amazondan alınma GOT dizisinin 4k tüm serisini edindim. Onda bile Türkçe alt yazı var. Ki Kutuda Türkçe altyazıdan bahsetmiyor.

Kaldı ki Türkiye de basılan ve satılan HD bluraylerin Türkçe altyazılı olması mutlak gereklilik diye düşünüyorum.

Tenet 4k Türkçe altyazılı bulursam edinmek istiyorum. Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim 

• Amazon de gönderim ücretlerini eski seviyeye çekse güzel olacak.

• egonschiele kullanıcısına yanıt

sırf bu yüzden pioneer bluray player alıp altyazıyı kendim ekliyordum

Ben de XBOX ve PS var. Oradan izliyorum. Konsolda altyazı eklenmiyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: egonschiele

Ben de XBOX ve PS var. Oradan izliyorum. Konsolda altyazı eklenmiyor sanırım.

Bildiğim kadarıyla eklenmiyor. Her bluray player'a da eklemiyor. Pioneer'in belli modellerinde var o özellik

Şahlanıyoruz!

• kultablasi kullanıcısına yanıt
    Hem de nasıl 😁

• 
Sayfa: önceki 10871088108910901091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.