Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (1062. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.820
Cevap
123
Favori
960.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10601061106210631064
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fırsat değil , tasarımları hoşuma gittiği için drs medya'dan digibook siparişi geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuraydin36

fırsat değil , tasarımları hoşuma gittiği için drs medya'dan digibook siparişi geçtim.

Yok hoş tasarımlar da nedir olay onu anlamadım ? drs medya ne ? Digibook ne yani ? Sadece dış kutu basıp mı gönderiyor ne yapıyor ? Onu bilmiyorum
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    sanırım linkte ki videolar açıklayıcı olacak :)
    uygun fiyata (bana göre ) custom bd yada digibook+kutu+orjinal bd/dvd koyarak gönderim yapıyor.
    https://m.youtube.com/channel/UCneL0zgcm0ED6_ksEF_4O3A
  • quote:

sanırım linkte ki videolar açıklayıcı olacak :)
    uygun fiyata (bana göre ) custom bd yada digibook+kutu+orjinal bd/dvd koyarak gönderim yapıyor.
    https://m.youtube.com/channel/UCneL0zgcm0ED6_ksEF_4O3A

Bakmıştım ama şimdi izleyemiyorum..Bu yüzden yazılı bir açıklama aradım GG ürünlere bakayım dedim bakamadım yoktu.Sitede açıklama yok..

Kaldım böyle.Ama tahmin ediyorum yazdığınızdan
    dostum :) böyle okumalık kitap var , renkli :) ciltlenmiş vaziyette... Sayfalar kuşe kağıt desem yeridir. Her bir sayfada filme ait görseller yada filme dair bir sahne görseli mevcut. Ön arka kapak tasarımları oldukça hoş duruyor , sonra kitapçığın ön yada arka kapak iç yüzeylerinde cd yada cd'leri taktığımız plastik bir yüzey söz konusu. Çift diskli bluraylerde ki gibi :) Güzel olan kısım ; ben türkiyede çıkmamış , dünyada tr destekli versiyonu bulunmayan bd filmleri sipariş geçtim , filmleride custom olarak dizayn ederek orjinalinden kopya oluşturup içine tr altyazı ekleyerek veriyor.
    Korsan muhabbeti dönme olasılığına karşı , İngilizce biliyor olmama rağmen Türkiyede çıktı, Tr desteği vardı da ben mi almadım diye hemencecik geçiştireyim bu konuyu :)
    sonuç olarak , filmarena hdzeta vb gibi sitelerin yapmış olduğu tasarımları yapabilen bir arkadaşımızın bizlere vermiş olduğu bir hizmetten yararlandım :)

senden şimdi gözlerini kapamanı ve hayal etmeni istiyorum :p
    umarım daha da açıklayıcı bir cevap olmuştur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuraydin36 -- 21 Şubat 2018; 12:20:42 >
  • quote:

dostum :) böyle okumalık kitap var , renkli :) ciltlenmiş vaziyette... Sayfalar kuşe kağıt desem yeridir. Her bir sayfada filme ait görseller yada filme dair bir sahne görseli mevcut. Ön arka kapak tasarımları oldukça hoş duruyor , sonra kitapçığın ön yada arka kapak iç yüzeylerinde cd yada cd'leri taktığımız plastik bir yüzey söz konusu. Çift diskli bluraylerde ki gibi :) Güzel olan kısım ; ben türkiyede çıkmamış , dünyada tr destekli versiyonu bulunmayan bd filmleri sipariş geçtim , filmleride custom olarak dizayn ederek orjinalinden kopya oluşturup içine tr altyazı ekleyerek veriyor.
    Korsan muhabbeti dönme olasılığına karşı , İngilizce biliyor olmama rağmen Türkiyede çıktı, Tr desteği vardı da ben mi almadım diye hemencecik geçiştireyim bu konuyu :)
    sonuç olarak , filmarena hdzeta vb gibi sitelerin yapmış olduğu tasarımları yapabilen bir arkadaşımızın bizlere vermiş olduğu bir hizmetten yararlandım :)

senden şimdi gözlerini kapamanı ve hayal etmeni istiyorum :p
    umarım daha da açıklayıcı bir cevap olmuştur :)

Yaw yok anlamıştım zaten.Öyle detaylı gerek yoktu yazmana.Dedim ya tahmin ettim diye.

Sadece disc olayı boş mu yoksa kopya mı geliyor onu ve fiyatlarını merak ediyordum.Onu da özel mesaj ile sorarak hallettim.Tamam yani sıkıntı yok. Ben de Shawsank var mesela DVD.alırım onun dvd'sini buna koyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 21 Şubat 2018; 12:25:6 >
  • eywallah 👍 ☺️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Edge of Tomorrow gümrüğe takılmadan geçmiş. Yarin getirirler umarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimde tr desteksiz olarak dark knight üçlemesinin digibook versiyonu var. Disk değişimi yaptığım için tr desteği yok. İhtiyacı olan varmı ?

• onuraydin36 kullanıcısına yanıt
    Bir fotoğraf atabilir misiniz ya da hangi digibook, link de olabilir.

• Kutu biraz mort ama kitapçık ile diskler temiz. Bende disk değişimi yapacağım için çok önemsemedim kutuyu falan.

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuraydin36 -- 22 Şubat 2018; 11:14:31 >
  • onuraydin36 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bu set zaten hep böyle, daha hasarsızını satan görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 22 Şubat 2018; 12:32:38 >
  • :) ben satmıyorum hocam , lazım sa göndereyim ?

• quote:

:) ben satmıyorum hocam , lazım sa göndereyim ?

Teşekkürler. Yurtdışında da bir sürü versiyonu olduğu için merak edip sormuştum hangisi olduğunu.

• Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

Edge of Tomorrow da gümrüge takılmadan ulaştı elime. Devam filminden önce tekrar izlemek için sebep oldu artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 22 Şubat 2018; 18:6:27 >
  • Devam filmimi geliyormus bunun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluray Filmlerimizi DeğerlendirelimBluray Filmlerimizi Değerlendirelim

filmlerin tamamı d&r'den ve n11'den alınma orjinal tertemiz sorunsuzlar... önceliğim satış fakat ilgimi çeken film olursa takas tekliflerine de açığım.

“ Harry potter 3D adet :25 tl , uzaydan gelen fırtına 3D+2D : 60 tl , Jumper : 20 tl , Django : 25 tl , Kabuktaki Hayalet 3D+2D : 50 tl , Hancock : 20 tl , Evrim : 20 tl , New York Çeteleri : 30 tl , Bir Zamanlar Meksika : 25 tl , Swat : 10 tl , A Takımı : 25 tl , Pin&Gain : 25 tl , Mechanic : 15 tl , Men ın Black 2 : 15 tl , Paristen Sevgilerle : 15 tl , Ejderin Öpücüğü : 15 tl , Stealth : 15 tl , Son Ayin & Hayal Evi : 20 tl , Spilice : 10 tl , Dark Country : 10 tl , Fracture : 10 “

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barzey -- 22 Şubat 2018; 22:19:57 >
  • yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    Senaryosu yazılıyor diye haberleri çıkmıştı gecen ay. Kisa donemde olmasa bile devami gelcek gibi görünüyor..

• Amazon Türkiye Mart ayında geliyormuş.Bakalım nasıl olacak ? Ne yönden avantajı olacak bizim için.İlk aylar kullanmak lazım ,sonrasında bozulma ihitmalleri var kapatıp gitme ihtimalleri var.
    Mevcut sitelerden cok farki olacagini sanmiyorum.

Film konusunda da bir değişiklik olmaz, filmlerin getiren dağıtan firmalae degismedikce amazonun yapabilecegi pek bir sey yok.

• 
Sayfa: önceki 10601061106210631064
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.