Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (1055. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.820
Cevap
123
Favori
960.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10531054105510561057
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.blu-ray.com/movies/Battle-of-the-Sexes-Blu-ray/191888/

Buraya gore var. Son aldığım Fargo'da falan da kutu ustunde yazmiyor TR olduğu ama icinde var. Almanya ve fransada cikmasina daha coook var. UK görünmüyor bile listede.

Bizde subatta dvd olarak geliyormus sordum bugun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Dunkirk filmine nasıl dayandınız. Ben dün 40 dk. seyrettim. Vallahi zor dayandım. Nolan filmi diye içime sindirmeye çalıştım. Ama yok. Vallahi beğenmedim. Filmin başı yok gibi. Sanki yarıdan başlamış gibiydi film.

Ha bir de Blade Runner. Ne 1. filmini, ne de 2. filmi hiç beğenmedim. Sürekli karanlık sahneler. Sürekli durağanlık. Hani bir de hit film kategorisine koymuşlar ya.

Elimde 1. film DVD olarak var. 2. filmi kesinlikle almayacağım. Hatta 1. filmi bile satmayıp hediye edebilirim. 2 disklik set. Bonus diskte TR altyazı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Merhaba

Dunkirk filmine nasıl dayandınız. Ben dün 40 dk. seyrettim. Vallahi zor dayandım. Nolan filmi diye içime sindirmeye çalıştım. Ama yok. Vallahi beğenmedim. Filmin başı yok gibi. Sanki yarıdan başlamış gibiydi film.

Ha bir de Blade Runner. Ne 1. filmini, ne de 2. filmi hiç beğenmedim. Sürekli karanlık sahneler. Sürekli durağanlık. Hani bir de hit film kategorisine koymuşlar ya.

Elimde 1. film DVD olarak var. 2. filmi kesinlikle almayacağım. Hatta 1. filmi bile satmayıp hediye edebilirim. 2 disklik set. Bonus diskte TR altyazı yok.

Film benim için de hayal kırıklığı oldu, bu film nasıl 8.3 almış anlamadım. Film görüntü görsellik olarak çok güzel burasına bir şey dediğim yok ama havada kalıyor kesinlikle. Ha kötü mü değil ama bu kadar adından söz ettirecek bir şey göremedim ben filmde

• Aslında nolan filmde istediği amacs hans zimmer sayesinde ulaşıyor. Kendi deyimi ile hayatta kalmaya çalışmanın verdiği gerilimi hissettirecek bir film yapmak istiyor ve bu konuda da müzik devreye giriyor.
    Filmi bir savaş filmi olarak ele almamak gerekiyor aslında , daha çok bir kurtuluş hikayesi. Eksik kalan tek kısım bence ; ne denli bir savaştan , “kurtulma” kısmıydı. Bu kısıma nerdeyse hiç yer verilmediği için , film dediğiniz gibi ortadan başlıyor gibi...
    ki filmde dostu düşmanı ayırmak zaten ayrı bir eziyet. Bu bilerek yapılmış gibi ama , gereksiz bi düşünce bence.
    ben şahsen sinemada imax ve 4dx olmak üzere iki defa seyrettim. Ama filmi beğendiğimden değil , yüksek ses teknolojisinde ve hareketli koltuklarda bana o gerilimi hissettirdiği için...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://urun.n11.com/macera-ve-aksiyon/john-wick-12-ikili-dvd-set-P209305576?gclid=Cj0KCQiAv_HSBRCkARIsAGaSsrCWGCh4ACrhuHH-0TEnE704Y7ULpBt9bJ9H0ADSfP7vbhZVYftVpYEaAsX1EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Arkadaşlar bu üründen hiç alan varmı nasıldır tavsiye ediyor musunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClaymoreCountry -- 15 Ocak 2018; 20:56:9 >
  • Herkese dvdcenterbesıktas ailesinden merhaba yüzüklerin efendisi ext vers. 3 film 150 tl
  • Justice League için haber falan var mı ? 15 dk ek versiyon çıkar umarım bizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Justice League için haber falan var mı ? 15 dk ek versiyon çıkar umarım bizde.

Daha tarih görünmüyor hiç çıkış için. Ama DC filmleri hep sorunsuz çıktı bizde. Yurtıdışında extended çıkacaksa bizde de çıkar bence.

• Extended veya limited çıksa iyi olur. Sinema versiyonu kısaydı. İnsanın başı döndü olayları takip etmeye çalışırken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Excalibur93

Ben nolan filmleri konusunda ali abiye danıştım. İnterstellar-inception-dunkirk-prestige filmlernin 4k gelmesi kesin gibi birşey dedi. Batman set içinde şuan uğraşıyorlarmış büyük ihtimal o da gelecekmiş. Türkçe destek konusunda ise saydığım bu filmlerden interstellar ve batman dark knight filmlerinde Türkçe destek çok çok yüksek ihtimalle olmayacakmış ancak diğer filmlerin gelirse Türkçe destekli gelmesi kesin gibiymiş.

Çıkış tarihi olaraksa dunkirk zaten çıktı. Prestige-inception ocak sonu şubat başı gibi çıkacakmış.

Almanya'da Dark Knight'ta da TR gözüküyor. Orada varken burada olmaması baya saçma olur

• Arkadaşlar Thor: Ragnarok ne zaman bluray gelicek?
  • Marvel filmleri TR altyazılıgelmiyor. Bu da gelmez buyuk ihtimalle. Altyazisiz getirirler belki yine. Mart başı gibi görünüyor diger ulkelerde çıkış tarihi.

• Ya bir şey soracağım ; hep aklımda idi de ; bizim bu çıkan filmlerin ekstralarına altyazı falan istikrarlı olarak koyan şirket hangisi ? Var mı öyle bir durum ? Hangi firmanın filmini alırsam tamam ekstralarında altyazı vardır diyebilirim ?

Çoğu filmi buradan 70 liraya ! Almaktansa Almanya dan almak daha mantıklı olacak da ondan sordum.Mesela Mother filmi ?
  • https://youtu.be/htRednHuqGI

Su set amazonda kargo dahil 132 liraya geliyor, gumruge de takılmıyor. 4K diskte turkce mevcut. Siparisimi verdim an itibariyle.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Hangi filmi kim çıkarıyor cok bilmiyorum ama son aldığım iki filmde de ekstralar Türkçeydi. (Dunkirk ve Kingsman: Golden Circle) Kingsman ekstraları da 2 saatten fazla bu arada. Ama butun filmler hakkında sorduğun için cevap yok

Mother burada etiket fiyatı 69 ama internetten 56-62 arasinda satılır büyük ihtimalle. Almanya'dan almaya kalksan 15 euro üstüne de kargoyla 80 liradan ucuza kurtaramazsın, üstüne de 2-3 hafta beklersin. TR'de cikan filmleri kisa vadede yurtdisindan almak mantıklı degil bence. Ama mesela Arrival blurayi cikali 1 yil oldu, fiyat 7.5 euroya indi hemen amazonda.

• Teşekkürler.

Haklısın aslında.Bir de dikkat ettim de yurtdışında öyle hemen tükenmiyor filmler.Hem ucuzluyor hem tükenmiyor

Ayrıca Mother Dunkirk gibi filmleri elden çıkartanlar olacaktır bekliyorum.Herkes sevmez çünkü

• Filmlerin tamamı sıfırdan farksızdır.Bazıları bir kez izlenmiş bazıları hiç izlenmemiştir.İsteyene foto atarım.
    Filmlerin tamamı İzmir Mediamarkt ve D&R dan alınmıştır.Liste şöyle:

Yüzüklerin Efendisi 1-2-3 (Tek Disk-Türkçe Altyazı) (75 tl)
    X-Men Origins (Tek Disk-Türkçe Dublaj ve Altyazı) (30 TL)
    X-Men (Çift Disk-Türkçe Dublaj ve Altyazı) (40 TL)
    X-Men 2 (Çift Disk-Türkçe Dublaj ve Altyazı) (40 TL)
    X-Men 3 (Çift Disk-Türkçe Dublaj ve Altyazı) (40 TL)
    King Kong (Tek Disk-Türkçe Altyazı) (30 TL)
    Batman İkili özel Set (Batman Begins Tek disk-Kara Şövalye Çift Disk) (Türkçe Dublaj ve Altyazı) (75 TL)
    Batman Kara Şövalye Yükseliyor (Karton Ceket İçinde-Çift Disk-Türkçe Dublaj ve Altyazı) (45 TL)
    Karayip Korsanları 1-2-3 (Tek Disk-Türkçe Dublaj ve Altyazı) SATILDI.
    Avatar (Tek Disk-Türkçe Dublaj ve Altyazı) (40 TL)
    Gladyatör (Tek Disk-Türkçe Altyazı) (35 TL)
    Robin Hood (Tek Disk-Türkçe Dublaj ve Altyazı) (25 TL)
    Sherlock Holmes Gölge Oyunları (Tek Disk-Türkçe Dublaj ve Altyazı) SATILDI.
    Master And Commander (Tek Disk-Türkçe Dublaj ve Altyazı) (30 TL)
    Demir Maskeli Adam (Tek Disk-Türkçe Dublaj ve Altyazı) (40 TL)
    I,Robot (Tek Disk-Türkçe Altyazı) (25 TL)
    Hitman (Tek Disk-Türkçe Altyazı) (30 TL)
    Aliens vs Predator (Tek Disk-Türkçe Dublaj ve Altyazı) SATILDI.
    Vatansever (Tek Disk-Türkçe Altyazı) (30 TL)
    Pathfinder (Tek Disk-Türkçe Altyazı) (30 TL)
    Köstebek (Tek Disk-Türkçe Dublaj ve Altyazı) (40 TL)
    The Born Ultimatum (Tek Disk-Türkçe Altyazı) (30 TL)
    Iron Man (Tek Disk-Türkçe Dublaj ve Altyazı) (20 TL)
    Kara Şahin Düştü (Tek Disk-Türkçe Altyazı) (20 TL)
    Wanted (Tek Disk-Türkçe Altyazı) (25 TL)
    Hulk İncredible (Tek Disk-Türkçe Altyazı) SATILDI.
    Hellboy The golden Army (Tek Disk-Türkçe Altyazı) (20 TL)
    Ölüm Yarışı (Tek Disk-Türkçe Dublaj ve Altyazı) (20 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan1964 -- 20 Ocak 2018; 0:2:10 >
  • gokhan1964 G kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyatlar var, iyi satışlar. Pathfinder için bunun iki katını istiyor satanlar hep. Film için ayırmış olduğum parayı harsamamıs olsam birkaç filme talip olabilirdim ama kısmet.

• Hangi amazonda hocam, bir de bluraylerde var mı türkçe acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 10531054105510561057
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.