Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
22.071
Cevap
136
Favori
934.769
Tıklama
Giriş
    8740 Mesaj

American Hustle kötü bir film mı?

Sanığa başka sorum yok Hakim Bey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    -- Nvidia Shield Pro 2019 -- Pioneer Lx-55 Blu-ray Player
    -- Speakers By Aytekin Erçin -- Sugden A21 A Class Stereo Amfi
    -- L.K.S. Ess Sabre 9018 Dual Dac -- Daphile Intel Nuc
    -- Yamaha Gt-750 Pikap -- Teac VRDS-25X Cd Çalar
  • Yarbay
    10006 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sadays

American Hustle kötü bir film mı?

Sanığa başka sorum yok Hakim Bey

Bence evet.Bir daha izleceğimi sanmıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Blurayde Sadece awesome edition 2d+3d olarak çıktı

|
    |
    Routine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Teşekkürler.

|
    |

Konuyu devralmışsın hayırlı olsun. Listeye Hepsiburada yı da ekleyebilirsin. Kung fu Panda 3 Amazon İspanya da 2D olarak var.

|
    |
    Routine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Konuyu devralmışsın hayırlı olsun. Listeye Hepsiburada yı da ekleyebilirsin. Kung fu Panda 3 Amazon İspanya da 2D olarak var.

Tesekkurler. İlk mesaji düzenleyeceğim ama forum cok yavaştı dün gece, link ekleme sayfasi zor açılıyor. Onu da eklerim en kısa zamanda.

Kung Fu Panda için de teşekkürler, ama orasi da kargoyla pahalıya geliyor. Türkiye'den alayim o zaman 2D+3D olanı uyguna bulursam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angel Eyes -- 14 Ağustos 2017; 13:37:58 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    385 Mesaj
    Bana salems lot 1979 filminin blurayini bulabilecek var mı ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: topaz42

Blu-ray forumuna bilgi vermek için yazıyorum.

Dün D&R'dan Heat ve Pelican Brief DVD filmlerini aldım. Yeni film Heat DVD'sinde çok iyi iş çıkartmış. Görüntüler çok net. Önceki Heat DVD görüntüsünde aşırı kumlanmalar vardı. Blu-ray'ı olmadığı için DVD'si ile idare edeceğim.

Pelican Brief için farklı bir şey söyleyeceğim. Hangi akla hizmet bu filmi hala diskin 2 yüzüne yayıyorlar. Anlamış değilim. Eski baskıları böyleydi. Yeni baskılarını da aynı yapmışlar. 135 dk.'lık filmin 74 dakikası ilk yüzde. İlk yüzün sonunda ekrana bir el geliyor. Diski çevirin diye uyarıyor. Oynatıcıdan çıkartıp öbür yüzünü koyuyorsunuz. Film devam ediyor. Salak bunlar ya. Adamlar tek yüze 220 dk'lık filmleri sığdırıyorken bunlar bu filmi hala böyle basıyorlar disklere.

https://forum.donanimhaber.com/bluray-filmlerimizi-degerlendirelim--14623843-782#100667901

Hocam bendeki de Yeni Film baskısı ama renkler çok soluk ve parazitlenme var : (

[simage]
    [/simage]

Sizin aldığınız nasıl bir şey ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 15 Ağustos 2017; 20:00:12 >
    |
    |
    Unutmayın ! Demokratik bir hukuk ülkesinde yaşıyorsunuz. Dini inancınıza "arabesk" yaşantınıza göre kurallar belirleyemezsiniz. Eğer ki hakiki bir inanca ve sadakate ihtiyacınız var ise onları ancak hak hukuk ve adalette bulabilirsiniz.

• Yarbay
    4386 Mesaj
    Ilk mesajin guncellenmesi iyi olmus

CINEMA : Philips bdp8000 + Yamaha rxv781 + Benq w2000
  • Yarbay
    25299 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

Ilk mesajin guncellenmesi iyi olmus

Yurtdışı siteleri de ekleyeceğim zaman bulduğumda. Eklememi istediğiniz bir şey varsa yazmanız yeterli.

|
    |

Orijinalden alıntı: eyoruk

Yine gümrük falan bir şey olacakmış ? Almanya gümrük anlaşması bitiyor galiba?

Bizim gibi bireysel olarak alanlara etkisi olmaz galiba onun.

Zaten gümrük anlaşmasını surdumek için "ek çaba" harcamayacagız demiş Merkel, clickbait başlıklara dikkat. Biz güncellemek ıstıyormusuz anlaşmayı.

Haberde şöyle bir şey yazıyor. Türkiye, Gümrük Birliği anlaşmasını güncellemek istiyor. Mevcut anlaşmada AB ülkelerinin yaptığı her serbest ticaret anlaşmasına Türkiye tek taraflı kapılarını açmış oluyor ve ucuz ithal mallar nedeniyle dış ticaret açığı artıyor. Türk sanayiciler, Gümrük Birliği’nin Türkiye ekonomisine katkısı olduğunu kabul etmekle birlikte, anlaşmadaki bazı maddeler nedeniyle oluşan haksız rekabeti gidermek için güncelleme talep ediyordu.

Ucuz ithal mal nerede hangi sektörde var çok merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angel Eyes -- 16 Ağustos 2017; 17:52:0 >
    |
    |

• Yarbay
    25299 Mesaj
    D&R'da 100 lira üstüne 15 tl indirim var. 3 alana 2 öde kampanyasıyla da birleşiyor.

Konun canlanması lazım biraz diyeceğim ama bu zamandan sonra olacak iş değil , artık millet de zevk de kalmadı hobi de kalmadı.

benim 650'yi geçik bluray arşivim var. DVD arşive katmıyorum. Açlık oyunları son filmi ve Kaptan Amerikanın Türkçe desteksiz bluray baskısı çıktığından beri arşive 1 tane film almadım. Alasım gelmedi. Soğuttular. Bezdirdiler. Adam gibi bir seri yapamıyoruz.
    PS4+HUAWEİ MATE20 LİTE+asus tablet
  • Yarbay
    10006 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Routine

D&R'da 100 lira üstüne 15 tl indirim var. 3 alana 2 öde kampanyasıyla da birleşiyor.

O kampanya ilk siteye girdiğinde daha çok film vardı.Çok kısa sürede filmleri azalttılar..Oysa filmler stokta duruyorlardı halen.

Yine yaparlar kampanya,satamıyorlar çünkü.Bir arada üst üste 1+1 yaptılar 3 al 2 öde yaptılar falan şimdi yine başladılar.

|
    |

Orijinalden alıntı: basis35

quote:

Konun canlanması lazım biraz diyeceğim ama bu zamandan sonra olacak iş değil , artık millet de zevk de kalmadı hobi de kalmadı.

benim 650'yi geçik bluray arşivim var. DVD arşive katmıyorum. Açlık oyunları son filmi ve Kaptan Amerikanın Türkçe desteksiz bluray baskısı çıktığından beri arşive 1 tane film almadım. Alasım gelmedi. Soğuttular. Bezdirdiler. Adam gibi bir seri yapamıyoruz.

Aynen, ben de almıyorum.Ancak eskileri eksiğim varsa alıyorum.Son 1-2 yılda çıkan dvd almamışımdır ya da 2-3 tanedir onlar da indirimli diye almışımdır.Sadece yakında Transpotting 2 alacağım dvd olarak çünkü sony dvd si görüntü kötü olmayacaktır bluray olarak almaya gerek duymuyorum.Hoş şu anda 30 lira fiyatı o yüzden düşmesini bekleyeceğim.

Sen Disney filmlerin dvd sini almışsın ben onları dahi almadım.Adam gibi çıkarsınlar alalım.

• Yarbay
    2617 Mesaj

bilmiyorum her geçen dönem daha da kötüye gidiyor. İnan elimdeki sinema sistemini yükseltmek için sattım. Şu an hiç alasım yok. Halbuki 1,5 sene öncesi akşam eve gitsem de film seyretsem derdim. Ya da facebook sayfalarında satış yapan kişilerden filmler alıp heyecanla beklerdim. Ama şu firmaların abuk subuk stratejileri bütün sektörü daha da kötü duruma soktu sanki
    |
    |
    eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    PS4+HUAWEİ MATE20 LİTE+asus tablet
  • Yarbay
    10006 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: basis35

bilmiyorum her geçen dönem daha da kötüye gidiyor. İnan elimdeki sinema sistemini yükseltmek için sattım. Şu an hiç alasım yok. Halbuki 1,5 sene öncesi akşam eve gitsem de film seyretsem derdim. Ya da facebook sayfalarında satış yapan kişilerden filmler alıp heyecanla beklerdim. Ama şu firmaların abuk subuk stratejileri bütün sektörü daha da kötü duruma soktu sanki

Katılıyorum.Ayrıca ilave olarak artık insan doydu başka başka şeyler zevkler giriyor yaşamımıza..Artık digital ortam girdi.Yurtdışında 3 yıldır varda biz daha bu sene ayak bastık.Digital platformlar netflix -blu tv-İtunes store ve ben bir an önce Amazon gelsin istiyorum.Arşiv başka o his seyretmek başka ama istediğin her filmi böyle almak saçmalık artık bence."Çok paran varsa başka tabi" hem ülkedeki faktörler zorluyor zaten.

Kalkıp dolaptan film aramaya üşeniyorum çoğu zaman açıyorum Netflix'i oradan izliyorum aynı filmi mesela Ama sorsan sat o zaman filmleri.Satmam da.Zaten alan da olmuyor artık.

Galaxy Vol 2 mesela..Çıkmadı , dedim lanet olsun biliyordum zaten çıkmayacağını 2 hafta önce İtunes sipariş ettik şimdi yüklendi hazır. Get-out biraz daha bekleyeceğim yurtdışından alabilirsem alırım yoksa onu da İtunes alım yapacağım. Hacksaw Ridge bu da çıkmadı.Yine İtunes.

DVD filmleri Bluray çeviren gruba dahil olmadım , şimdi aynı grup 4K ya çevirmeye başlayacak genel olarak."Hatta başlayanlar da olmuştur" Hiç gerek yok Sanırım 8-10 filmi dvd den bluray olarak geçmişimdir o kadar.Çok tuttum kendimi Şu anda 3-5 filmi Bluray satıp dvd 'sini alma planım var mesela.Çünkü aralarında çok fark yok.DVD baskıları da kaliteli..Görsellik yoksa DVD baskısı da iyi ise bence Bluray pek gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 16 Ağustos 2017; 22:41:16 >

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,018
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.