Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (1042. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.820
Cevap
123
Favori
960.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10401041104210431044
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galiba anlatmamistim burada, yazayim ibret alın siz de. D&R yine sapladı bana. 1.5 ay once 3 al 2 ode kampanyası ile bir kampanyayi daha birlestirip bir siparis vermiştim 150 liralık. 3 Al 2 Öde kampanyasındaki filmlerin tanesi 60 TL. Benim mantik "iyi tanesi 40'a geliyor"du. Ama burada D&R devreye girdi.

Kampanyadaki uc filmin ikisini yolladilar birisi gelmedi. Gelmeyen film de ne tesaduftur ki bedava olan film. 1 ay falan boyle bekledim. En son twitter, sikayetvar, telefon ulastim. En kısa zamanda ilgileneceğiz dediler. Aksama mail geldi, ürün iptal edilmistir diye. Bedava ürünü iptal etti adamlar ve hicbir sey yapamadim. Bana ulasan iki film de 60 liradan gelmis oldu.

Bu da böyle bir anımdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Routine

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Aha ! Bana mail fall gelmedi Ben ay sonunu bekliyorum sipariş için.Ama kapmışsın sen filmi."hain "

Kendimi riske attim ben. Olur da yollamazlarsa 1 ay iade icin uğraşacağım yine Bana yollarlarsa sen de sipariş verirsin artık.

Peki ya 1 tane kalmışsa ?
  • Ben o filmlere çok baktım.Artık zaten o kampanya eskisi gibi olmuyor.Mağaza fiyatları ile internet fiyatı aynı oluyor.Eskiden mağazada olur kampanya ama internette de %9 indirim üzerine o kampanya olurdu.

Hem o gruptaki filmler çoğu yerde indirimli olarak bulma şansımız oluyor artık.D&R bağlı değiliz yani.Zaten artık iyice boşladılar girilmez oldu mağazalarına
  • İnkılaptan 5 kere sipariş verdim 1 tanesi geldi stok durumu sıfır ana aldığın film yeni bence gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dfzodiac

İnkılaptan 5 kere sipariş verdim 1 tanesi geldi stok durumu sıfır ana aldığın film yeni bence gelir

Ben de daha once sorun yaşadım siteyle ama uyguna gelince dayanamadım. Bekleyecegiz artık.

• fiyatı çok iyi inşl. gelir
  • guyton G kullanıcısına yanıt
    Üstad fiyat göremedim.
    Filmlerin fiyatlarını da yazarmısınız rica etsem.
  • Interstellar ve The Prestige arıyorum arkadaşlar. İkinci el satan ya da sıfır satan neresi vardır. Bulamadım?
  • quote:

quote:

İnkılaptan 5 kere sipariş verdim 1 tanesi geldi stok durumu sıfır ana aldığın film yeni bence gelir

Ben de daha once sorun yaşadım siteyle ama uyguna gelince dayanamadım. Bekleyecegiz artık.

geldi mi film ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MavericKFive M kullanıcısına yanıt
    Prestige gittigidiyorda var 169₺ almak isterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Excalibur93

yaw ben bu gitti deki faiş rakamlara film satanlara hayretle bakıyorum gercekten
    o fiyatalara alan varmı acaba ?

üzerinde 39 tl yazan etiketli filme 199 tl yazanı gördüm tamam film artık gemeleye bilirde

o fiayata alanda olurmu acaba
  • DJ ICEMAN D kullanıcısına yanıt
    Bende merak ediyordum satıcı yorumlarını okursanız birçok alıcının olduğunu ve memnuniyetinde oldukça yüksek olduğunu görebilirsiniz 😊 Satacak olsam bende yüksek fiyattan koyarım nasılsa alan oluyor diye.

• quote:

quote:

quote:

geldi mi film ?

Gelişme yok, yollamayacaklar gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Excalibur93

Bu ne ya. Abartmış biraz. Nolan setini yapıyordum. Bu iki film yok. Yurt dışından daha ucuza alabilirim. Türkçe altyazı olsun dedik. Araştırmaya devam edelim bari. Forumda elinde olan vardır belki.
    Arada 70-80 e satan çıkıyor hocam prestige i , interstellar ise guyton isimli üyenin ilanında vardı ondan alabilirsiniz hala duruyorsa.

interstellar konusunda yardımcı olabilirim.
  • Prestige dvd alın kasmayın bu kadar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Prestige dvd alın kasmayın bu kadar

Hayır hocam bluray olacak. :) Nolan seti yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

quote:

O zaman görünüyor yurtdışı yolları.Ya da eller cebin en derinliklerine.. Ben dvd yeter diyorum.Gerek yok.Dışarıda çıkan steel baskı var onun cover tasarımı çok hoş almak istesem onu alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

quote:

Nolan'a mail at.Vardır elinde gönderir belki
  • 
Sayfa: önceki 10401041104210431044
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.