Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (1029. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.820
Cevap
123
Favori
960.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10271028102910301031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen ucuz fakat FMJ dısında ikisinin çift disc dvd cvar elımde , almam sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi toplamda 500 zl edecek kadar ürün listende yok mu yani yeme şimdi beni

Ben almayacaklarımı dvd olanları "Birkaç dolar için " hariç çıkardım ve yeniden liste yaptım 867 zl yapıyor.Birkaç Dolar İçin ise dvd görüntü çok kötü bu yüzden listemde.
    Bir anda bu siparişi verirsem eğer gümrükte falan bu paketi delik deşik ederler.Zaten parçalı olarak da gelir..

842 lira yapıyor hey maşalllah

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Allah iyiliğini versin lan bunlara bunca para harcıyon. Biz yarın daireyi satın alıyoruz bana şans dilersen çok sevinirim kardeşim.

>> 842 lira yapıyor hey maşallah <<

Edit: 185.000 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 10 Ağustos 2017; 21:34:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Şimdi toplamda 500 zl edecek kadar ürün listende yok mu yani yeme şimdi beni

Ben almayacaklarımı dvd olanları "Birkaç dolar için " hariç çıkardım ve yeniden liste yaptım 867 zl yapıyor.Birkaç Dolar İçin ise dvd görüntü çok kötü bu yüzden listemde.
    Bir anda bu siparişi verirsem eğer gümrükte falan bu paketi delik deşik ederler.Zaten parçalı olarak da gelir..

Listede çok var da o 500 liralık siparişi vermem için 2-3 ay başka film almamam lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdr-2015

Allah iyiliğini versin lan bunlara bunca para harcıyon. Biz yarın daireyi satın alıyoruz bana şans dilersen çok sevinirim kardeşim.

>> 842 lira yapıyor hey maşallah <<

Edit: 185.000 TL

Ee sen nelere harcıyorsun ? Ben aldım mı yazmışım hem ? Bu listedekiler 6-7 aydır duruyor ve tanesini daha almadım.Ayrıca 2-3 aydır da bluray almadım.Yani ortalama olarak ayda 1-2 dvd alıyorum 1 tane de bluray alıyorum yıl içinde.

Toptan hesaplanırsa fiyat fazla olduğu anlaşılıyor ,diğer türlü farketmiyorsun, listedekileri ha toptan almışın ha ay ay almışın ne farkedecek ? Ay ay alırsan döviz artışından etkileneceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 10 Ağustos 2017; 21:46:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Routine

quote:

Listede çok var da o 500 liralık siparişi vermem için 2-3 ay başka film almamam lazım.

2-3 ay film almamak ile alabiliyorsan harikasın

Zengin yalancıları hiç sevmem

Sözüm sana değil sakın alınma ; )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 10 Ağustos 2017; 21:46:51 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Routine

quote:

2-3 ay film almamak ile alabiliyorsan harikasın

Son iki üç ayda çok harcadım, özellikle şu amazondaki setler çok para yedi

Neyse ay sonu okul açılıyor, ondan sonra ortadan kaybolurum ben. İzlemediğim 50-60 film oldu galiba, bırakmam lazım almayı artık. Ama tam artık bu son diyorum bir gün sonra istediğim filmi koyuyor biri satışa dayanamıyorum

Mesela War dogs'un çıktığını bilmiyordum türkçe olarak. Al bi film daha eklendi listeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 10 Ağustos 2017; 21:56:52 >
  • Ee bırak zaten.

War Dogs çok sevdim filmi.Ama lanet olsun ki burada dvd çıkardılar.Yine dvd alırdım da leş bir baskısı var.Rus sitelerin birinde de Bluray türkçe yazıyordu burada da yazıyor.

American Hustle kötü bir film mı?

Sanığa başka sorum yok Hakim Bey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

American Hustle kötü bir film mı?

Sanığa başka sorum yok Hakim Bey

Bence evet.Bir daha izleceğimi sanmıyorum.

• Kung Fu Panda 3 sadece 2D + 3D olarak mi çıktı bilen var mı?

• Blurayde Sadece awesome edition 2d+3d olarak çıktı

• Teşekkürler.

• Konuyu devralmışsın hayırlı olsun. Listeye Hepsiburada yı da ekleyebilirsin. Kung fu Panda 3 Amazon İspanya da 2D olarak var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Konuyu devralmışsın hayırlı olsun. Listeye Hepsiburada yı da ekleyebilirsin. Kung fu Panda 3 Amazon İspanya da 2D olarak var.

Tesekkurler. İlk mesaji düzenleyeceğim ama forum cok yavaştı dün gece, link ekleme sayfasi zor açılıyor. Onu da eklerim en kısa zamanda.

Kung Fu Panda için de teşekkürler, ama orasi da kargoyla pahalıya geliyor. Türkiye'den alayim o zaman 2D+3D olanı uyguna bulursam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 14 Ağustos 2017; 13:37:58 >
  • Bana salems lot 1979 filminin blurayini bulabilecek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Blu-ray forumuna bilgi vermek için yazıyorum.

Dün D&R'dan Heat ve Pelican Brief DVD filmlerini aldım. Yeni film Heat DVD'sinde çok iyi iş çıkartmış. Görüntüler çok net. Önceki Heat DVD görüntüsünde aşırı kumlanmalar vardı. Blu-ray'ı olmadığı için DVD'si ile idare edeceğim.

Pelican Brief için farklı bir şey söyleyeceğim. Hangi akla hizmet bu filmi hala diskin 2 yüzüne yayıyorlar. Anlamış değilim. Eski baskıları böyleydi. Yeni baskılarını da aynı yapmışlar. 135 dk.'lık filmin 74 dakikası ilk yüzde. İlk yüzün sonunda ekrana bir el geliyor. Diski çevirin diye uyarıyor. Oynatıcıdan çıkartıp öbür yüzünü koyuyorsunuz. Film devam ediyor. Salak bunlar ya. Adamlar tek yüze 220 dk'lık filmleri sığdırıyorken bunlar bu filmi hala böyle basıyorlar disklere.

https://forum.donanimhaber.com/bluray-filmlerimizi-degerlendirelim--14623843-782#100667901

Hocam bendeki de Yeni Film baskısı ama renkler çok soluk ve parazitlenme var : (

[simage]
    [/simage]

Sizin aldığınız nasıl bir şey ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 15 Ağustos 2017; 20:00:12 >
  • Ilk mesajin guncellenmesi iyi olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

Ilk mesajin guncellenmesi iyi olmus

Yurtdışı siteleri de ekleyeceğim zaman bulduğumda. Eklememi istediğiniz bir şey varsa yazmanız yeterli.

• 
Sayfa: önceki 10271028102910301031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.