Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
22.076
Cevap
136
Favori
935.171
Tıklama
Giriş
    195 Mesaj

Daha çalışma aşamasında ama bir gün hayata geçecek. Torrent indirenlere değilde bu filmleri torrentten yayınlayanlara yaptırımlar uygulanacakmış ben en azından öyle okudum.
    |
    |
    topaz42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

aynen , korsan bluray almayın , torrent'ten indirin

Devlet bunun için önlem almaya başlayacak. Yasa çıkartıyor. Torrent sitelerinde film paylaşımı yasaklanacak. Paylaşanın hızı düşürülecek. Paylaşmaya devam ederse yanlış hatırlamıyorsam interneti kesilecek.

kesemedi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: bordello86

Daha çalışma aşamasında ama bir gün hayata geçecek. Torrent indirenlere değilde bu filmleri torrentten yayınlayanlara yaptırımlar uygulanacakmış ben en azından öyle okudum.

Doğru. İndirmek ve seyretmek yasaklanmıyor. Sadece paylaşım yasaklanıyor. Ben de öyle okudum.
    |
    |
    Hidden Figures ve Hacksaw Ridge filmleri bizde çıkmadı malum.

Hidden Figures sanırım yurtdışında TR var.Hacksaw bilmiyorum var mı baktım ama göremedim
    |
    |

Orijinalden alıntı: eyoruk

Hidden Figures ve Hacksaw Ridge filmleri bizde çıkmadı malum.

Hidden Figures sanırım yurtdışında TR var.Hacksaw bilmiyorum var mı baktım ama göremedim

Hacksaw Ridge yok galiba TR olarak. Hatta DVD de çıkmadı diye biliyorum bizde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ama gercekten umrumda değil artık

Dun mesela gece Last Samuraı fılmını ızlemek ıstedım dvd sını aramak ıle ugraşmadım bıle zor geldı actım Netflıx den ızledım gitti yani bu kadar

Ilerıde ayrıca Apple "Music" gibi bır de Movie acarsa muazzam bır ıs olur Apple Movıe üyelığı almak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

The italian job

The hunt for red october

A beautiful mind

Kardes gibiydiler

Wimbledon

U571
    |
    |

|
    |
    mahmut716 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Passengers (Yolcular) filmi güya dün çıktı. Akşam heyecanla D&R'a gittim. Sonuç: Üzüntü ve muz kabuğu. Yok.
    |
    |
    Ben de bu filmi bekliyordum.
    Bugün N11 de Reset de siparişe açıldığını gördüm.
    |
    |

Yazık

Dun mesela gece Last Samuraı fılmını ızlemek ıstedım dvd sını aramak ıle ugraşmadım bıle zor geldı actım Netflıx den ızledım gitti yani bu kadar

Ilerıde ayrıca Apple "Music" gibi bır de Movie acarsa muazzam bır ıs olur Apple Movıe üyelığı almak

eyoruk

Netflix belki iyidir ama ben olaya sadece film gözü ile bakmıyorum. Diski kutusundan çıkarıp, oynatıcıya koyup seyretmenin hazzı da bir başka oluyor.
    |
    |
    quote:

quote:

Yazık

eyoruk

Netflix belki iyidir ama ben olaya sadece film gözü ile bakmıyorum. Diski kutusundan çıkarıp, oynatıcıya koyup seyretmenin hazzı da bir başka oluyor.

Elbet.
    Zaten hepimiz onun için buradayız yani.Onun için yıllardır uğraştık para dökdük .

Fakat !
    Artık fiyatlar uçmuş ise ve ürünler giderek kalitesiz olmaya başlamış ise döviz gümrük vergisi olmuş ise kusura bakmayın yani
    |
    |

• Uzaklaştırılmış 26 gün cezanın, 25 gün 12 saat 42 dakika kadarı kaldı.
    5 Not
    D&R dan bad boys UK baskısını bulup aldım. Disk maşallah taş gibi bükülmek bilmiyor yav. Gavur yapıyor ağa

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

Ekstra seçeneklerde filmin bonus videosu var. Hastasıyım

Diana King - Shy Guy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 19 Mayıs 2017; 19:20:19 >
    |
    |
    Unutmayın ! Demokratik bir hukuk ülkesinde yaşıyorsunuz. Dini inancınıza "arabesk" yaşantınıza göre kurallar belirleyemezsiniz. Eğer ki hakiki bir inanca ve sadakate ihtiyacınız var ise onları ancak hak hukuk ve adalette bulabilirsiniz.

• Yarbay
    13653 Mesaj
    Merhaba

Nihayet sonunda PASSENGERS filmini alabildim. Blu-ray olarak aldım. Kutuda 2 adet disk var. Bir tanesi sadece 3D film. Diğeri 2D film ve ekstralar. Ekstralarda Türkçe altyazı yok.

Diske teknik olarak bakarsak: Film yeni olduğundan dolayı diske de kusursuz olarak aktarılmış. SONY, kalitesini konuşturmuş. Görüntüler çok net. Nette seyrettiğimin aksine film 2.35:1 ölçekli. Netten seyrettiğim 1.78:1. Zannederim nettekinde görüntü olarak sağdan soldan kayıp var. Buna daha sonra detaylı bakacağım.

3D olanını henüz deneme fırsatı bulamadım. Onu da denemek için sabırsızlanıyorum.

Ek bilgi: Çin Seddi, Scarface, Gladyator filmlerinin Blu-ray olanları da çıkmış. Scarface ve Gladyator 49,99 TL. Çin Seddi 79,99 TL.
    quote:

Merhaba

Nihayet sonunda PASSENGERS filmini alabildim. Blu-ray olarak aldım. Kutuda 2 adet disk var. Bir tanesi sadece 3D film. Diğeri 2D film ve ekstralar. Ekstralarda Türkçe altyazı yok.

Diske teknik olarak bakarsak: Film yeni olduğundan dolayı diske de kusursuz olarak aktarılmış. SONY, kalitesini konuşturmuş. Görüntüler çok net. Nette seyrettiğimin aksine film 2.35:1 ölçekli. Netten seyrettiğim 1.78:1. Zannederim nettekinde görüntü olarak sağdan soldan kayıp var. Buna daha sonra detaylı bakacağım.

3D olanını henüz deneme fırsatı bulamadım. Onu da denemek için sabırsızlanıyorum.

Ek bilgi: Çin Seddi, Scarface, Gladyator filmlerinin Blu-ray olanları da çıkmış. Scarface ve Gladyator 49,99 TL. Çin Seddi 79,99 TL.

İyi seyirler. Ileride uyguna bulursam ben de almak istiyorum o filmi.

Siz fiyyatlari azınca baktim siteden. Gladiator 45, Passengers ve Cin Seddi 65 TL.

75 TL uzerine de 15 lira BKM indirimi var. Baya uyguna geliyor internetten almak.

|
    |

5 Not

Jennifer Lawrence nin tipine kıl oluyorum. Bugüne kadar sadece tek bir filmini izleyebildim

→ Ciddiyim ←

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 20 Mayıs 2017; 11:59:03 >
    |
    |
    topaz42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Unutmayın ! Demokratik bir hukuk ülkesinde yaşıyorsunuz. Dini inancınıza "arabesk" yaşantınıza göre kurallar belirleyemezsiniz. Eğer ki hakiki bir inanca ve sadakate ihtiyacınız var ise onları ancak hak hukuk ve adalette bulabilirsiniz.
  • Yarbay
    25299 Mesaj
    Film almayı azalttım diyorum ama her gün kargo geliyor

Bizde çıktığını bilmiyordum, Amazon.com'dan uyguna getirilir mi diye bakarken son dönemde idefix ve D&R'da stoklarda gördüm.

...

Bunlar da geleceğine çok inanmadığım Amazon.co.uk siparişlerim. Bundan önceki iki sipariş gelmemişti. Bugün posta kutusunda buldum. Superbad sıfır ambalajında, House Bunny ikinci el. Toplam 30 liraya geldi.

|
    |

• Yarbay
    8759 Mesaj

Geçer geçer bi soda iç hiç bir şeyin kalmaz

|
    |
    kdr-2015 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    -- Nvidia Shield Pro 2019 -- Pioneer Lx-55 Blu-ray Player
    -- Speakers By Aytekin Erçin -- Sugden A21 A Class Stereo Amfi
    -- L.K.S. Ess Sabre 9018 Dual Dac -- Daphile Intel Nuc
    -- Yamaha Gt-750 Pikap -- Teac VRDS-25X Cd Çalar
    5 Not

Sen var ya çok tehlikelisin Bu merete oldum olası hastayım

Senin şerefine

[simage]
    [/simage]

Ohhh......buzz gibi içince titreme geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sadays kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,566
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.