Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (1021. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.820
Cevap
123
Favori
960.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10191020102110221023
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok iyi fiyata almışsınız. Güle egüle kullanın. 1 Tane daha varsa satıcıda bende almak isterim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG promosyonu set onlar.Millet nasıl toplamış ise artık satıyor. 60 tl 125 tl ve 200 tl gibi fiyatlara satanları gördüm.Hiç düşünmedim bile fakat 35 liraya alırım yani.Daha almadığım alacağım 3 film var içinde.LG promosyon ürünü falan ama başlarım bu işe yani sanki bu ülkede adam gibi arşiv koleksiyon yapabiliyoruz da promosyon olmasına takacağız

Bu arada uzun zamandan sonra 2 disc dvd çıkmış King Kong 2 disc olarak da çıkmış..Tabi 35 lira ve tabi cover kalite yerlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 24 Temmuz 2017; 14:20:0 >
  • Aynen fark yok.Ama işte bazılar cover da promosyon yazıyor diye almaz falan.. Ben de takipte kalacağım bakalım filmler için.

Bu arada Trainspotting 2 filmini DVD olarak almaya karar verdim.Tabi düşünce alacağım.SONY çıkartmış SONY dvd ler kaliteli oluyor.Zaten ilk film dvd olarak var.Bluray şart değil bence.
  • Al Pacino Köpeklerin Günü filmi karakter sıkıntısı vardı altyazılarında hatırlayan vardır belki.Düzeldi mi acaba ? Toplatılmış olabiller diye düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Dün Letgo'daki bir satıcıdan 35 TL'ye sıfır, jelatinli, bandrollü "Marvel 6'lı Bluray Film Koleksiyonu" aldım. Thor hariç diğer tüm filmler 3D, Türkçe dublaj ve altyazı var. Korsan filan değil, hepsini kontrol ettim. Neden bu kadar uygun fiyatlı diye sorunca depoda kalan fazla ürün yanıtını aldım. İnternette bu ürünü satan çok kişi var, eğer uygun fiyata bulursanız kaçırmayın.

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

bedavaya almışsın
  • Xbox one s almamla birlikte 4K bluray player sıkıntım kalmadı.

En uygun 4K bluray filmleri nereden getirebilirim acaba yardımcı olacak var mı?

• Hacksaw Ridge ve Get Out filmlerini alamadık ya dert oldu ya
  • Ghost in the Shell Steelbook versiyonu (4K'da dahil) Türkiye'ye gelmedi. Yine "Yeni Film" denen rezil firmanın sorunluluğu... Neyse işte ben Amazon İtalya'dan Steelbook versiyonunu ön sipariş vermiştim hala verilmemişken sormak isterim. Acaba Türkçe altyazı var mıdır ? O gelirse sonrasında 4K versiyonunu Amerika'dan almak istiyorum arşiv için kutu tasarımı çok hoşuma gitti. (Biliyorum Amerika versiyonun da Türkçe altyazı yok)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'ye hangi steelbook geliyo ki zaten :D Valla gördükçe içim gidiyor, dışarıdan almak hem maliyetli hem de altyazı olmuyor. Keşke düzgün bir dağıtıcı olsa da daha çok alternatif bulabilsek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boye585858

Xbox one s almamla birlikte 4K bluray player sıkıntım kalmadı.

Deepwater Horizon 4k gelecek mi bakalım ? Alacağımdan değil ama merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: artanistarsonis

Arkadaşlar "LIFE" filminin Blurayı çıkacak mı acaba ? Bilgisi olan var mı ?
    Şimdiden teşekkürler

İnternete düştü hocam. Valla ben indirdim muazzam dı görüntüsü değer yani satın almaya.

• quote:

Dün Letgo'daki bir satıcıdan 35 TL'ye sıfır, jelatinli, bandrollü "Marvel 6'lı Bluray Film Koleksiyonu" aldım. Thor hariç diğer tüm filmler 3D, Türkçe dublaj ve altyazı var. Korsan filan değil, hepsini kontrol ettim. Neden bu kadar uygun fiyatlı diye sorunca depoda kalan fazla ürün yanıtını aldım. İnternette bu ürünü satan çok kişi var, eğer uygun fiyata bulursanız kaçırmayın.

Satılmıyor hocam. Normal fiyat 30 tl ye 3 ay satamayan arkadaşım var. Millet iğreniyor 3D deyince bende öyleyim o yüzden o kadar uygun. Piyasası bu yani. Şahsen ben 10 tl vermem bunlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shankssan -- 27 Temmuz 2017; 12:3:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

quote:

Satılmıyor hocam. Normal fiyat 30 tl ye 3 ay satamayan arkadaşım var. Millet iğreniyor 3D deyince bende öyleyim o yüzden o kadar uygun. Piyasası bu yani. Şahsen ben 10 tl vermem bunlara.

3D ben de sevmiyorum fakat 3D olsa dahi 2D olarak da izleyebiliyorsunuz yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Seyrettim. Hiç beğenmedim. 5 TL'ye inse yine almayacağım bir film.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Seyrettim. Hiç beğenmedim. 5 TL'ye inse yine almayacağım bir film.

Ben sinemada izemiştim.Olayı bildiğim için merak ediyordum.Böyle gerçek hikaye filmlerini severim.Beğenmediğim tek yani sonrasının anlatılmamış olmasıydı.Patlama sonrası insanların üzerinde etkisi de anlatılsaymış harika olurmuş
  • quote:

quote:

Şimdiden teşekkürler

İnternete düştü hocam. Valla ben indirdim muazzam dı görüntüsü değer yani satın almaya.

Hocam ben bilim kurgu filmlerini çok seviyorum. O yüzden Bluray çıkana kadar seyretmeyi düşünmüyorum internet üzerinden. Gerçekten Bluray ile seyretmek keyif veriyor bana. Eğer 3D ise daha çok hoşuma gidiyor. Çoğu insan 3D seyretmek istemiyor gerçi.
    Çıkmazsa eğer yapacak bir şey yok netden yada Netflix üzerinden seyredeceğim.
    Bu arada cevap için çok teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

Şimdiden teşekkürler

Hocam ben bilim kurgu filmlerini çok seviyorum. O yüzden Bluray çıkana kadar seyretmeyi düşünmüyorum internet üzerinden. Gerçekten Bluray ile seyretmek keyif veriyor bana. Eğer 3D ise daha çok hoşuma gidiyor. Çoğu insan 3D seyretmek istemiyor gerçi.
    Çıkmazsa eğer yapacak bir şey yok netden yada Netflix üzerinden seyredeceğim.
    Bu arada cevap için çok teşekkürler

Hocam full bluray i düştü yani onu demek istemiştim koleksiyon için beklemek isterseniz o ayrı. İyi seyirler.

• quote:

Dün Karınca Adam'ı 3D izledim, çok güzeldi. Bende bu filmlerin 2D sürümleri var, 3D sürümlerini Amazon'dan tekrar alacaktım iyi ki almamışım. Tek filmin 2D-3D paketi 70-80 TL'den satılıyor.

3D disc olan filmi 2D de izleyebiliyoruz değil mi yanlış bilmiyorum ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla hayır hocam. Zaten 2D-3D bi pakette satılma sebebi bu değil mi :S
    Ya da bende mi yanlış biliyorum :S Çünkü böyle değil diye 3D film almıyorum
  • Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

Geçen aylarda steelbook'u çok bekledim alamadım, kısmet bunaymış.

• 
Sayfa: önceki 10191020102110221023
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.