Şimdi Ara

Bluray Filmlere Dikkat !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçenlerde bluray film aldım eve geldim altına bi baktım mor gri deil allah allah dedim niye böle acaba sonra taktim ps3 e
    video çıktı BVRW diye bişe ve film açıldı diyorum bi gariplik mi var acaba sonra arkadaştan mağzadan alınmış bluray xmen volverine taktım
    VİDEO KISMINDA bwrv çıkmadı direk XMEN volverine çıktı video kısmında cd nin altıysa bluray oyunlar gibi griydi

benim anlamadığım adamlar boş burayi alıp internetten yükleyip içine mkv formatlı 1080p avi atmışlar sanki ama menü falan xmen gibi orjinal deildi

olay nedir tam olarak bilen varmı

• Kopya bluray filmdir, tanesini 15tl'sına satıyor bazı mağazalar. Hatta takas bile yapıyorlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bana kopya gibi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Kopya bluray filmdir, tanesini 15tl'sına satıyor bazı mağazalar. Hatta takas bile yapıyorlar.

D&R kampanya vardı hala var ustelik 17.99 BD filmler. Ben 4 tane kapattım.
  • Hangi filmler 17 tl ? ilk çıkan eskiler mi yoksa karışık mı ortaya Bir de hangi D&R hepsinde geçerlidir gerçi ama .
  • altı mor olanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Kopya bluray filmdir, tanesini 15tl'sına satıyor bazı mağazalar. Hatta takas bile yapıyorlar.

D&R kampanya vardı hala var ustelik 17.99 BD filmler. Ben 4 tane kapattım.

Aynen bende. Özellikle Bourne serisi çok iyi oldu bu fiyata.. %100 orjinal..

2. el bölümünde ve gg'da satılan pek çoğu kopya bluray. Kutu ve afiş bastırıp satılıyor orjinal gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ps3Slim_

Hangi filmler 17 tl ? ilk çıkan eskiler mi yoksa karışık mı ortaya Bir de hangi D&R hepsinde geçerlidir gerçi ama .

Sıcak Fırsatlardaki başlık

http://forum.donanimhaber.com/m_37819569/mpage_1/key_/tm.htm

Takip edebilirsiniz. Ben dun D&R magazasina gittim antalya özdilek te ellerinde 4-5 film vardi indirimli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.