Şimdi Ara

WWE: Smackdown! vs. RAW 2011 İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
57.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • graifkelr falan gelişmiş evet gameplayde youtubada izledim beğendim oldukça detaylı ... valla ps3 için alacakmıyım bilemiyorum düşünecem...
  • Wwe Universe modunun tam olarak açıklamasını yapabilecek biri varmı bana ona göre almayı düşünüyorum. Videolar'da ve incelemelerde tam anlayamadım. Bu Serinin 2008 oyununda General Manager Mode ile aynı işlevi mi görüyor?
  • bu oyunun 2010 la ne fark var
  • fizik falan eklenmiş harektler dğeşştirlmiş epeyyi bi farkı var görünütü ve ses olarakta...

dayanamdım aldım bir PS3 sahibi ve WWE fanı olrak olmazsa olmazlardan bu oyun benim için
  • ya aslında video inceleme yapsalar değa ii olur bnce
  • Hiç sevmem güreş olayını bu yüzden oyunlarınıda denemem. Çok yapmacık geliyor bana her izlediğimde. Herif dayak mı yiyor yoksa yemeye mi çalışıyor belli değil. Arada FOX'da çıkıyordu sanırım geceleri güreş programı.
  • nedense bu oyuna hiç alışamadım . Tek arcade oyunum Ssf4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Hiç sevmem güreş olayını bu yüzden oyunlarınıda denemem. Çok yapmacık geliyor bana her izlediğimde. Herif dayak mı yiyor yoksa yemeye mi çalışıyor belli değil. Arada FOX'da çıkıyordu sanırım geceleri güreş programı.

tam 2005 ten beridir WWE nin içindeyim ne var ne yok bilirim 5 senedir raw smackdown PPv hiç kaçırmadım çok seviyorum hala daha magazinelrini alıyorum nette articlelarını okuyorum günlük siteyi kontrol ediyorum. Batista Undertaker fanıyım . tabii zevk meselsi herkes sevecek diye bişey yok. ama tam olarak güreş sayılmaz bu aslında bu bir eğlence güreş şovu. herşey önceden hazırlanmış sebaristler tarafıdnan yürütülen bir şov kmini kazacağı kimin kaybedeceği önceden belli hatta 1- 1.5 senelik yol haritasını çiziyorlar adamlar. mesela 1.5 sene sonra kim kiminl e nezaman karşılacağı ve kimin yenceği şuan belli.

yumrukların %70i fake. ama yapılan hareketler %100 gerçek. sakatlanmalr %100 gerçek. ne yazıkki TR ye son dönemlerde ilgi duydu WWE o yüzden insanımız bu son yıllarda öğrendi WWE yi. buna çok üzülüyorum nedeni ise eski yıllarda daha iyi şovlar düzenliyıorlardı şimdi malesef hiçbişey eskisi gibi değil WWEde. saçmalığa doğru sürükleniyor resmen çok üzülüyorum

oh be içimi döktüm rahatladım

• quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Hiç sevmem güreş olayını bu yüzden oyunlarınıda denemem. Çok yapmacık geliyor bana her izlediğimde. Herif dayak mı yiyor yoksa yemeye mi çalışıyor belli değil. Arada FOX'da çıkıyordu sanırım geceleri güreş programı.

tam 2005 ten beridir WWE nin içindeyim ne var ne yok bilirim 5 senedir raw smackdown PPv hiç kaçırmadım çok seviyorum hala daha magazinelrini alıyorum nette articlelarını okuyorum günlük siteyi kontrol ediyorum. Batista Undertaker fanıyım . tabii zevk meselsi herkes sevecek diye bişey yok. ama tam olarak güreş sayılmaz bu aslında bu bir eğlence güreş şovu. herşey önceden hazırlanmış sebaristler tarafıdnan yürütülen bir şov kmini kazacağı kimin kaybedeceği önceden belli hatta 1- 1.5 senelik yol haritasını çiziyorlar adamlar. mesela 1.5 sene sonra kim kiminl e nezaman karşılacağı ve kimin yenceği şuan belli.

yumrukların %70i fake. ama yapılan hareketler %100 gerçek. sakatlanmalr %100 gerçek. ne yazıkki TR ye son dönemlerde ilgi duydu WWE o yüzden insanımız bu son yıllarda öğrendi WWE yi. buna çok üzülüyorum nedeni ise eski yıllarda daha iyi şovlar düzenliyıorlardı şimdi malesef hiçbişey eskisi gibi değil WWEde. saçmalığa doğru sürükleniyor resmen çok üzülüyorum

oh be içimi döktüm rahatladım

eskilerde g stringli kadınlar vardı sexi maçlar vardı

• var öyle maçlar kadın maçları yastık savaşı var bazen thanksgivingde gününde maç yapıyorlar ringde yemekler falan ama yine sonu kavgayla bitiyor tabii sonra defile leri var yine sonu kavgayla bitiyor dans yarışmalrı falan var... kadınlardada atletik vücut önemli en az erkekler kadar seriliyorlar ringde onlarca kez
  • şu anda doğru dürüst takım bile yok wwe'de. kan yok extrem yok cinsellik yok hiç bir şey yok. eskisi gibi olmuyor cidden artık
  • aynen öyle eskiden ne maçlar vardı hell ina cellde kafesin üstüdnne ringe adam chokeslam ediyordu undertaker çivi lerin üstüne düşüyordu adam heryer kan içinde.. herpsi kaldırıldı bir müddet sonra şimdilerde hell in a cellde öyle bişey yok artık
  • pc için çıkacak mı?
  • YAUH BE Tanitima bak
    TAMAMEN SENARYO 0 KAVGA 0 ŞİDDET YAZMIŞSIN
    HAKKATEN EZIK BIRISIN
    hiç şiddet olmasa adamlar nasil sakatlanacak
    neden en iyi aktörler oynamayacak
    neden bodyciler yok orda
    adamlara kasli diosunuz
    cogunun kasi bodycilerden az
    yazik size yazik tamamen fake sahte diyorsnuz güreşe size aciyorum
    hayatinzda siz böle bir şey yapamayacaginiz icin hemen sahte diip atiosunuz bir kenara
    BU spor En tehlikeli spordur ve tamamen sahte degildir
    Dogrudur bir senaryosu oldugu ama sahte degildir AKLINIZA SOKUN
  • @BSC Misafiri

Maşallahın var mübarek , 4 mesaj üst üste..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stone Cold

YAUH BE Tanitima bak
    TAMAMEN SENARYO 0 KAVGA 0 ŞİDDET YAZMIŞSIN
    HAKKATEN EZIK BIRISIN
    hiç şiddet olmasa adamlar nasil sakatlanacak
    neden en iyi aktörler oynamayacak
    neden bodyciler yok orda
    adamlara kasli diosunuz
    cogunun kasi bodycilerden az
    yazik size yazik tamamen fake sahte diyorsnuz güreşe size aciyorum
    hayatinzda siz böle bir şey yapamayacaginiz icin hemen sahte diip atiosunuz bir kenara
    BU spor En tehlikeli spordur ve tamamen sahte degildir
    Dogrudur bir senaryosu oldugu ama sahte degildir AKLINIZA SOKUN

umarım bana yazmamışsındır bu lafları çünkü cidden haketmiyorum

ayrıcada düşüncelerine katılıyorum. tamamen fake değil tabiikide sadece yumruklar falan çok gerçek değil yani gerçek vurmuyor vuruyor ama onlara göre sinek ısırığı gibi geliyordur çünkü biliyorsundur heralde yıllarca süren bir antreamanın eğitimin meyvesi bunlar bide EENN tehlikeli spordor demişsin. değil. dahada tehlike sporlar vardır %100 gerçek hiç senaryosu olmayan falan filan ama onlarda beni eğlendirmiyor yahu WWE forever

---

pc için çıkmayacakkk herzaman olduğu gibi PS3 yada xbox360 alın keyfinize bakın

---
    oyunu 3-4 saat kadar oynadım hareketleri artık tam olarak öğrendim eski seri oyunlara göre cidden değiştirmişler bazı şeyleri. şuanda wwe shopa girip online axxess de oyunla birlikte gelen codemu redeem edicem bakalım yeni şeyler satın alabilcekmişiz online maçlara katılacakmışız falan tek bi kodla olacak tüm bunların hepsi ve daha fazlası . daha da bir eğlenceli hale gelecek oyun

• merdiven çoğaltmayı bilen varmı ps2 de
  • şuanda Online Axxess i aldım bedava bide Fan Axxess alacam 13 TL ye (başka bişey kalmadı zaten ) oyunda ne kadar DLC varsa unloackables superstar arenadan tut kemerlere kadar %100 açılacak oyun
  • oyunu hiç merak etmiyorum
  • Nexsus dlc'si ne zaman çıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.