Şimdi Ara

BLUETOOTH YARDIM???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR.BUNDAN YAKLASIK UC HAFTA ONCE YAZICOGLUNDAN BLUETOOTH ALDIM.DRIVER I YUKLUYOM TELEFONUMU T68I YI GORMESINI SSAGLIYORUM.GPRS AYARLARIMI YAPIP INTERNETE GIRDIKTEN BIR IKI DAKKA SONRA NOTEBOOK KILITLENIYOR VE RESTART YAPMADAN BIR DAHA BILGISAYARA KULLANAMIYORUM,,NE YAPSAM OLMADI NE DENESEM OLMADI.BU KONUDA TECRUBESI OLAN ARKADASLAR YARDIMCI OLURSA COK SEVINIRIM..SIMDIDEN TESEKKURLER..

• Bluetooth Normal Bir İletişim Değil Pc Yi Baya Yoruyor Eğer Notbooğun işlmecisi Düşükse O Yüzden Yapabilir...
    Celeron 1000 Ve Üstü işlemcilerde Problemsiz Çalışıyor..
    Ama Bluetooth un Driverinin da Yarattığı Nbir problem Olabilir..
  • USTAT BENIM MAKINE P4,256MB RAM VE HP..YANI ANLAYAMADIM ACABA BENIM BLUETOOTH MU BOZUK?EN SON O AKLIMA GELDI.BOZUK OLSA HICCALISMAZ DIYORUM AMA,YANI IKI DAKKA GECINCE KITLENMESI COK KIL..AYRICA BLUETOOTH SINYALLERI CEVRE FAKTORLERINDEN ETKILENIRMI.YANI WIRELESS MOUSE ,TV VS...
  • Bluetooth telsiz Dalgaları ile iletişim kurara sadece aradaki mesafe fazla ise ve önünde vazo vs gibi engel varsa etkilenebilir..
  • bluetoot harici kullanılıyorsa ve w98 ,me kullanıyorsan makinayı çok yoruyor fakat xp de sorun yok
  • xp kullanmanı tavsiye ederim sorunsuz kullanman için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.