Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bluetooth tavsiyesi pls.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
38
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Bluetooth tavsiyesi pls.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3118 Mesaj
    Arkadaşlar pc yi n-gage ile internete bağlamak için kutu içerisinden çıkan usb kablosu bi işe yaramıyor sanırım. Bunun için bitane blutut almamız lazım, N-gage için hangi marka blutut tavsiye edersiniz...

|
    |
  • Yarbay
    11079 Mesaj
    Teknosa da MSI nin war bi tane 50milyona galiba yanilmiorsam ngage ile uyumlu sinir 100metre..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    100 metrelik bluetoothu napcan ki? ha 100m yarıçaplı bi dairen varsa o başka:) 10m likler satılıyor ben 10luğu 35e aldım markası epox.billionton da güzelmiş sanırım
    |
    |
  • Yarbay
    11079 Mesaj
    Iyi de adam kaç metre kullancagini belirtmemis ki bnm etrafimda war ööle 100m kullanan, nese bn tawsiye werdim sirf biri cvbimi begenmedi diye tartisacak degilim alla alla..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    cvb'ini beğenmedim demedim ki
    tartışma nerden çıktı? düzeltmeye tartışma yapılır mı? aslında bu da bir tartışma oldu en iyisi susayım:)
    |
    |
  • Yarbay
    11079 Mesaj
    Ok yanlis anlamisim o zmn. Hani ne bilim 100m kullanan war o açidan sey ettiydim elbette arada 15 milyon fark warsa ben de 10m alirdim ama ihtiyaca göre 15 milyona da kiymak gerekior tabii
    |
    |
  • Yarbay
    7352 Mesaj
    tekirdağda bi arkadaşım var onla dosya alışverişi yapmak istiyorum.şöle 200-250 km lik bt lazım arkadaşlar bi el atın pls:)
    |
    |
  • Yarbay
    3118 Mesaj
    Arkadaşlar 100m almayı düşünüyorum, bazı markaların sorun çıkardığını duymuştum, o yüzden n-gage le uyum problemi çıkarmayan bi marka tavsiye ederseniz iyi olur...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    yok öyle bi$ii.bütün bluetooth aletlerinin standardı aynıdır, yani bir alet çalışmıyorsa uyumsuz değil bozuktur.iş kaliteye kalır gene yani.o yüzden çok kişinin kullandığı markaları seçmeye özen göster derim ben.
    |
    |
  • Yarbay
    11079 Mesaj
    o zmn MSI nin teknosa brosüründe gördügüm 50 milyonluk modelini tawsiye ediom haala.
    |
    |
  • Yarbay
    3118 Mesaj
    dostum nasıl alacaz bunu, nette satışı varmı, mümkünse internetten alabileceğim bişey olsun...
    |
    |
  • Yarbay
    11007 Mesaj
    bence satılık 1000km lik bt var 100.000 dolar [arindr] şaka bir yana bütün bluetoothlar aynıdır en ucuzundan bir tane kapatın önemli olan uyunmlu olan programı bilgisayarınıza kurmanız çünkü mesela n-gage de pc suit kurmak için baya uğraşıyor millet ve yapamıyor internet üzerinde yamalar mevcut onlarla bütün sorunlar halloluyor saygılar
    |
    |
  • Teğmen
    235 Mesaj
    Evet doğru. 10m yeterli. ve int. güzel uygulamalar var. önce mysymbian.com a git oradan birkaç uygulama bulacaksın. sonrada biryerden (çaktırma benden) cracklerini istersin.

Oturduğun yerden telefonundan bilgisayarındaki winamp'i kontrol etmek çok hoş.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    535 Mesaj
    benim tavsiyem 100m billionton.. bende var çok memnunum.. hiç sorun çıkarmadı..

bizim apartmanda herkes kullanııyo.....
    |
    |
  • Teğmen
    235 Mesaj
    duvardan hız baya düşüyor olması lazım özellikle apartmana tam anlamıyla yetmez.

Ayrıca interneti falan mı paylaşıyorsunuz. Biz wlan tercih ettik.
    Perf. iyi mi?
    |
    |
  • Yarbay
    3750 Mesaj
    evden kullancaksan 10 m yeter piyasayı araştır ucuza kap
    |
    |
  • Yarbay
    11079 Mesaj
    17li Teknosa warsa oralarda hem billionton hem de MSInin 100 we 10m lik modelleri mevcut. Ben MSI tawsiye ederim fiyat60milyon. (100m)
    |
    |
  • Yarbay
    3118 Mesaj
    Malesef teknosa mevcut değil buralarda...
    |
    |
  • Yarbay
    11079 Mesaj
    Hım o zmn bilemeyecegim kusra bakma bana en az 10dk en fazla da 30dk mesafede 4 tane Teknosa war etrafimda da belki szn oralarda da wardir sandim-ben ankaradayim istersen alip kargoyla yollama fln yapabiliriz de gereksiz bulursun bi yerden
    |
    |
  • Yüzbaşı
    535 Mesaj
    tek kendin kullanıcaksan al bi 10m hem ucuz hemde işini görür....
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal
Mobilya Takımları
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.