Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BLUETOOTH SORUN ACILL

3
Cevap
0
Favori
102
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> BLUETOOTH SORUN ACILL
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2674 Mesaj
    Arkadaslar az önce usb bluetooth ald1m programi yükledim masaüstünde my bluetooth places ad1nda bi ikon var ancak aralarinda veri aktarimi saglayamiyorum nasil yapacam???

|
    |
    1661 Mesaj
    sag assada mavi bi bluetooth ikonu çıktıysa veri aktarımı yapabilirsin...(içinin beyaz yanması lazım)
    çıktımı?ilk kurdugunda sag tıklıyıp start falan diyodun o ikona bi dene
    |
    |
    Intel E8500 // GİGABYTE EP45-DS3L // A-DATA 2*2 800 MHZ DDR2@ 5-5-5-18 // ASUS TRİTON 70 İşlemci Soğutucusu // SAMSUNG 320 GB // ASUS GTX 275 // NEC 22WV LCD // RAİDMAX MODULAR RX-630A PSU // RAİDMAX SAGİTTA 2 KASA // LOGİTECH Z-5500 & CREATİVE AUDİGY 2 ZS
  • Yarbay
    2674 Mesaj
    yaw olmadi
    |
    |
    1661 Mesaj
    reset at...yada assada bluetooth ikonu cıkmadıgı zaman ben hep başlat/programlar/başlangıç tan bttray ı seçerim ve altta sagda mavi bi simge çıkar bide ööle dene...
    cd yi eksik yüklemis olmalısın muhtemelen...msn e gel ben yönlendiriim istersen
    |
    |
    Intel E8500 // GİGABYTE EP45-DS3L // A-DATA 2*2 800 MHZ DDR2@ 5-5-5-18 // ASUS TRİTON 70 İşlemci Soğutucusu // SAMSUNG 320 GB // ASUS GTX 275 // NEC 22WV LCD // RAİDMAX MODULAR RX-630A PSU // RAİDMAX SAGİTTA 2 KASA // LOGİTECH Z-5500 & CREATİVE AUDİGY 2 ZS
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Paykasa
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.