Şimdi Ara

Bluetooth kulaklıktan müzik dinlemek... Artık Mümkün... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
49.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim 3G de olmadı maalesef..16GB beyaz vodafone hatlı 2.1 versiyonlu..
  • ses kalitesi nasıl peki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bodrum
    ses kalitesi nasıl peki?

Bluetooth kulaklığının ses kalitesine bağlı...
  • elimde hp ipaq 514 var acaba buna uygun stereo bt kulaklık var mı varsa birisi önerebilirmi bişeyler.
  • iphone 2g 2.2 versiyonda yaptım enfes oldu. çift kulaklıklı bluetooh kulaklığım var..
  • iPhone 3G 16 GB trcell hattım var...
    bluetooth kulaklık bile almadım, musikii dinleyemem diye...
    bluetooth kulaklıkların stereo olanlarının bile var olduğunu bilmiyordum bu topic'i görünce...

şimdi 3G ile nasıl ayar çekliyo?
  • quote:

Orjinalden alıntı: oksit

iphone 2g 2.2 versiyonda yaptım enfes oldu. çift kulaklıklı bluetooh kulaklığım var..

3g de nasıl yapılır acaba bilginiz varmı... ben verilen kodlar ile arama yaptığımda unknown application uyarısı veriyor... acaba 3g için ayrı bir kod mu var...
  • arkadaşlar burada sadece kulaklıkla müzik dinleniyor diyor stereo ses alınıyor mu yoksa mono mu ?
  • A2DP yok bir kere stereo olması imkansız.
  • ad2p yazılmsal olrak yok kardeşim imkansız falan değil
  • iPhone'a bu adaptörü takarak stere bluetooth sorununu çözebilirsiniz:

Bluetooth kulaklıktan müzik dinlemek... Artık Mümkün...

http://www.amazon.com/Bluetooth-Audio-Transmitter-Adapter-iPhone/dp/B0012JL96C

http://www.a2dp.info/Headset-Reviews/SRS-200BD-Bluetooth-Audio-Dongle-for-iPod-/-iPhone.html

http://www.youtube.com/watch?v=0PkwOfczoHs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinxy -- 5 Şubat 2009; 0:09:24 >

• Ilk denemede olmadı fakat 2. denemede calıstırabildim. Yalnız 3 farklı bluetooth kulaklıkla denedim ses kalitesi çok kotu . Ad2p olayını çözemezlerse bluetooth transmitter almak şart oldu ama Turkiyede bulunmadığından malesef yurt dışından sipariş etmek gerekiyor .

IPHONE 2G 2.2 FW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kociro -- 5 Şubat 2009; 0:33:13 >
  • :) denemiş de çalışıyormuş da google'da arama yaparsanız bu konunun sadece Türkçe forumlarda tartışılan bir uydurma olduğunu görürsünüz. Facebook'da resmi arkadaşına gönder, neler olacağını gör aldatmacasının bir diğer versiyonu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: karabeyefe
    :) denemiş de çalışıyormuş da google'da arama yaparsanız bu konunun sadece Türkçe forumlarda tartışılan bir uydurma olduğunu görürsünüz. Facebook'da resmi arkadaşına gönder, neler olacağını gör aldatmacasının bir diğer versiyonu...

yahu forumlarda ne komik insanlar var yaaa...

arkadaş; sana denendi çalışıyo diyoruz, yukardaki mesajları da okursan deneyen ve çalıştıran bi sürü insan görebilirsin...
    böyle bi yalanı uydurdup ne çıkarım olabilir sence??? bi düşün???

ben aylardır kullanıyorum. deneyip kullanıp teşekkür eden bi sürü de insan var. niye kendini komik duruma düşürüyosun bilip bilmeden???

Allah sen ve senin gibileri ıslah etsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: vdemirci

quote:

Orjinalden alıntı: karabeyefe
    :) denemiş de çalışıyormuş da google'da arama yaparsanız bu konunun sadece Türkçe forumlarda tartışılan bir uydurma olduğunu görürsünüz. Facebook'da resmi arkadaşına gönder, neler olacağını gör aldatmacasının bir diğer versiyonu...

yahu forumlarda ne komik insanlar var yaaa...

arkadaş; sana denendi çalışıyo diyoruz, yukardaki mesajları da okursan deneyen ve çalıştıran bi sürü insan görebilirsin...
    böyle bi yalanı uydurdup ne çıkarım olabilir sence??? bi düşün???

ben aylardır kullanıyorum. deneyip kullanıp teşekkür eden bi sürü de insan var. niye kendini komik duruma düşürüyosun bilip bilmeden???

Allah sen ve senin gibileri ıslah etsin...

sayın @vdemirci ben 3G de çalıştıramadım verdiğiniz kodları arama yaptığımda hata veriyor... ne yapmamız gerekiyor...

• quote:

Orjinalden alıntı: karantina61

sayın @vdemirci ben 3G de çalıştıramadım verdiğiniz kodları arama yaptığımda hata veriyor... ne yapmamız gerekiyor...

maalesef 3g ve bazı 2g lerde neden çalışmadığı ile ilgili bi fikrim yok, araştırıyorum, eğer bulabilirsem bilgi vereceğim.
  • apt.dmytro.me
    arkadaşlar bu sourceyi cydia ekleyince a2dp enabler yükleyebiliyorsunuz. yükledim ama şimdi bluetooth kulaklığım olmadığı için deneyemedim.
  • JB yapılmadan bluetooth kulaklıkla müzik dinlenmiyor mu?
  • Arkadaşlar SAMSUNG F480 ile nasıl dinleyebiliriz bilgisi olan arkadaşlar yazsın ltf ..... Yok mu şu garibe yardım edebilecek bi hayır sever
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.