Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
22
Favori
214.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Silikonsuz uygun fiyatlı çift cihaza bağlanan bir kulaklık arıyorum. Öneriniz var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Spor yaparken kullanacağım kulaktan kolay çıkmayan uygun fiyatlı ama ses kalitesi çok iyi ve yüksek ses veren bir Bluetooth kulaki içi kulaklık önerir misiniz lütfen bütçe en fazla 850

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratso -- 29 Ağustos 2021; 16:37:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ratso R kullanıcısına yanıt

https://edifierturkiye.com/tws-bluetooth-kulakliklar?product_id=311

incelemeninizi tavsiye ederim edifier nb2 pro.Fiyatının çok üstünde bir kalitede olduğunu düşünüyorum

• Arkadaşlar edifier nb2 pro - anker soundcore liberty 2 pro - samsung galaxy buds 2

Bu yukarıdaki üçü arasında tavsiyeleriniz nelerdir

• Liberty air 2 proyu da seçenekler arasına ekledim. Karar veremedim bir türlü

• sevgili arkadaşlar iphone 7 kullanıyorum kulakiçi kulaklığım koptu.

bütçem 250tl, mikrofonlu rahat konuşabileceğim ve müzik (Rock) dinleyebileceğim basları fena olmayan kulaklık önerilerinize açığım.

• sevenoir S kullanıcısına yanıt

Skullcandy dime hem ucuz hem yeterli ses konuşmalarda iyi sadece dokunmatik değil ben memnunun

• electribe E kullanıcısına yanıt

Skullcandy Dime ile Anker R100 arasında kaldım. Arada 120 TL var o yüzden Skullcandy’e daha yakınım. Sizce nasıl? Ses kalitesi iyi mi? Android ile mi iPhone ile mi kullanıyorsunuz?

• egehan531 kullanıcısına yanıt

İphone ile kullanıyorum 7 plus ses kalitesi olsun kolay bağlantısı güçlü magnetleri olsun pratik geldi bana pilide iyi 220 liraya üzerinde bir kalite demek istediğim ayrıca kaybettim diyelim üzülmem

• selamlar. şu zamana kadar bluetooth kulaklık kullanmadım. maksimum 700 tl bütçe ile bir bluetooth kulaklık arıyorum.

yegane amacım müzik dinlemek. olabildiği kadar maksimum müzik kalitesi olmasını istiyorum. mikrofon falan hiç umrumda değil. mikrofon olmasa dahi olur öyle söyleyeyim. kulaklığın öncelikli tasarım amacı müziğe yönelik olmasını istiyorum özetle. böyle bangır bangır bas ağırlıklı olmasından ziyade daha dengeli bir ton tercih ediyorum. bas fazla boğmasın yani :d hangi kulaklıkları önerirsiniz acaba?

bu arada izninizle bir soru sormak istiyorum. kablolu ile bluetooth kulaklıklar arasındaki performans farkı tam olarak ne kadar hissediliyor? örnek veriyorum 700 liralık bir bluetooth kulaklık yaklaşık olarak ne kadarlık bir kablolu kulaklığa eşdeğer ses kalitesi sağlıyor?

• Merhaba Zore BTK-ZR52 modelini kullanan var mı?olumlu veya olumsuz yorumları nelerdir? Fiyatı amazon da 163 tl

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • benim de gece yatarken kulağımı rahatsız etmeyecek ucuz bir şeye ihtiyacım var. gece yatarken telefondan hikaye vs. dinliyorum müzik kalitesi çok iyi olmasa da olur. sadece kulakta rahat dursun gece rahatsız etmesin yeter. ucuz bir şeyler bakıyorum.

kablolu kulaklıktan bıktım, sabahları boynuma dolandığına şahit oluyorum Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 27 Aralık 2021; 15:47:54 >
  • Sikonlu ve kulak içi olan modeller beni çok bunaltıyordu. Çokça tavsiye ve pozitif inceleme videolarını görünce taotronics soundliberty 92 hi-fi stereo sipariş verdim. Orta seviye bir kullanıcıyım. Video incelemelerde ses kalitesi konusunda çok övgü alıyordu bakalım göreceğiz.
    Hb'den 360tl ye geldi. İndirim var düşünenlere haber vermiş olayım.

• andios kullanıcısına yanıt

Son durum nedir memnun kaldiniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: yıgıdo5858

Son durum nedir memnun kaldiniz mi

Şimdilik çok memnunum.
    Gün içinde iş yerinde sürekli kullanıyorum. Toplantılarda kullanıyorum. Telefon görüşmelerimde özellikle sürekli kullanıyorum. Karşıdakine sordum sıkıntı var mı diye herkes normal fark yok dediler.
    Müzik dinliyorum sık sık. Basslar çok tatmin edici. Max ses seviyesi çok iyi. Şuana kadar %70ler üzerine hiç. İhtiyaç duymadım. Test amaçlı max seviyede müzik dinledim bozulma vs olmadı.
    Beni şaşırtan bir konuda dokunmatik kontroller çalışıyor. 3 defa tıklayıp şarkının değişmediği olmadı mesela. İlla sapıtır bir yapar bir yapmaz diye beklerken hiç sorun yaşamadım.
    Kerem enginar arkadaşın incelemelerinde övdüğü kadar var.

Bende gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebilirim.

• Arkadaşlar merhaba.Bi sorum olacak sizlere. Elimde 4-5 adet bt kulaklık var fakat hiçbirinin mikrofonu pc ye bağlıyken mikrofonu çalışmıyor(stereo moddayken). İlla mono moda almam gerekiyor bu seferde ses kalitesi düşüyor. Ben de laptop un mikrofonunu kullanıyorum mecbur. Yorumlara bakıyorum da meet lerde mikrofonu çok iyi diyenler vs var.

• Arkadaşlar mikrofondan sesi karşı tarafa robot gibi göndermeyen, normal telefonla konuşuyormuş hissiyatı veren, gün içinde asıl amacın telefon görüşmesi olduğu, müzik kalitesi de orta seviyenin üstünde olan bir kulaklık tavsiyeniz olur mu? YouTube da hangi tws kulaklığın incelemesine bakarsam bakayım hepsi karşı tarafa sesi robot gibi gonderiyor.

• 1100 tl civarına kadar kablosuz silikonlu kulakiçi kulaklık almayı düşünüyorum ne önerirsiniz buds 2 var aklımda ama bu fiyata buds 2 den daha iyi kulaklık varsa onuda alabilirim

• arkadaşlar merhaba 750 TL ye kadar sadece konuşma ve online toplantılar için kullanabileceğim mümkünse 2 ayrı cihaza 1 telefon diğeri laptop aynı anda bağlanabilecek bir BT kulakiçi kulaklık arıyorum. Mikrafon ses kalitesi çok önemli herkes huawei free bdus SE önermiş ama sanırım o da aynı anda 2 cihaza bağlanmıyor. Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler limitimi "+" "-" %20 kadar artırıp azaltabilirim.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.