Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
22
Favori
214.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar.

1 senedir Jbl 205bt (205 tl-kulakiçi) kullanıyorum. Kulakiçleri kulağımı çok hızlı ağrıtıyor ve şarj süresi sorunlu.

Kafaüstü modele geçeceğim müzik-multimedya için 250 TL civarına ne önerirsiniz?

Bass takıntım yok sesi standart seviyede versin yeterli benim için. (sestende çok anlamam ama dandik-10 liralık kulaklıklarda sesin kötü olduğunu hemen hissediyorum.)

Şarjı bitince aux'a geçme özelliği olsa güzel olabilir.

Yardımlarınızı bekliyorum.

jbl t460BT'e (280tl) bakıyorum ama bilemedim.

• 150 liraya en iyi kulakiçi kulaklık hangisidir müzik film izlemek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 16 Aralık 2020; 14:14:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

redmi airdots'un sol kulaklığını düşürüp kırınca yeni bir kulaklık arayışına girdim. Bu haftasonu xiaomi mi true wireless earphones 2 basic modelini aldım ankamall evofone mağazasından.

Görüşmelerde oldukça başarılı, aktif gürültü engelleyicisi olmasa da her iki kulaklıkta da mikrofon olduğu ve tasarımı nedeniyle sesin karşı tarafa gitmesinde bir sorun yok. Dün hayli rüzgarlı bir ortamda ve tarlanın ortasında yaptığım telefon görüşmelerinde herhangi bir sorun yaşamadım. Bu arada samsung note 8 ile kullanıyorum kulaklığı. Kutunun pil seviyesini göremesek de kulaklığın pil seviyesini gösteriyor telefon. Airdotsta bu da gösterilmiyordu.

Hepsiburada bazı yorumlarda sesin karşıya kötü gittiğini ve telefonla eşleştirmede sorun yaşayan kullanıcıların mesajlarını okuyunca, evofone'u tercih ettim. 50 lira daha verdim ama içim rahat şekilde kullanıyorum. Zira geçmişte HB'nin sattığı bazı xiaomi kulaklıkların orjinal üretim değil, orjinale çok benzeyen muadil ürün olduğunu okumuştum.

Sonuç olarak, ürünü 2 gündür kullanıyorum ve teelfon görüşmeleri konusunda oldukça tatmin edici olduğunu söyleyebilirim. TYPE -C ile şarj olması da ayrı güzel. Yanınızda 2 kablo taşımanız gerekmiyor.

ses nasıl, tizleri nasıl veriyor. qcy t7 aldım adamlar tiz vermemek için extra mühendislik örneği göstermişler sanırım. xiaomi airdots basic slikonlu olanı kullandıysan ona göre tiz karşılaştırması yapabilirmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Sudesuuuu

Jbl tune 220tws

Qcy t7

Xiaomi mi true wireless earphones 2

hangisi bana hiç bağlantı sorunu yaşatmadan android telefonuma bağlanıp senkronize olup müzik video izlemede iyi olur? Başka önerilere de açığım ama silikonlu kulaklık kullanamıyorum

t7 ben aldım. mikrofonu parasına göre iyi, konuştuğum kimse kötü demedi, bağlantı kopmadı, kulağa güzel oturuyor. peki nesi kötü dersen: cihazda tiz yok, zevk alamadım.

• MetalWave kullanıcısına yanıt

müzikten hiç anlamam. O yüzden sizi tatmin edecek bir yanıt veremeyeceğim. şu kadarını söyleyeyim, dinlediğim müziklerden pek bir zevk almıyorum. Sony xb 50 ap kulaklığım kadar iyi değil maalesef. Diğer Bluetooth kulaklıklarla nasıldır bilmiyorum, ama redmi aşrdoys baslarda daha başarılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendede creative ep630 vardı 11 yıllık kablolu. onun yüzünden kulaklık beğenmiyorum
  • stormback S kullanıcısına yanıt

hocam jabrayı listeden kesinlikle çıkar derim,

anker liberty 2 proyu mutaka incelemenizi öneririm

• Arkadaşlar merhaba
    Hem xboxta kullanmak için kablolu kullanabileceğim hemde eşimin müzik dinlemek için kablosuz olarak kullanabileceği kulaklık tavsiyeniz var mı acaba? Öyle müthiş kalite falan olmasına gerek yok ama bilinir bir marka olursa sevinirim. Bütçe 400 450

• Krayir kullanıcısına yanıt

Samsung'un AKG Y500 şuanda Amazonda 440 lira. Pembe, siyah, mavi renk opsiyonları da mevcut. Model on-ear olarak geçiyor kulaklarınızı tam kapatmıyor ancak ses kalitesine yönelik çok fazla iyi yorumlar ve incelemeler izleyip okumuştum. Aynı üründen kendim de siparişini vermiştim, bu bütçeye alınabilecek en mantıklı seçenek gibi gözüküyor.

• Anker Vortex güzel indirime girmiş, dün 294 TL'ye aldım, çok beğendim. Bu fiyat seviyesinde kulaklık düşünenler kaçırmasın.

Tavsiye derim.

https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-vortex-kablosuz-bluetooth-kulaklik-20-saat-sarj-aptx-3-5mm-aux-a3031-onp-p-HBV00000DTA1G?magaza=Nethouse

Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 26 Aralık 2020; 16:4:20 >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt

Haklısınız Jabra Elite Active 75 T'yi o listeden çıkarması lazım, çünkü onlarla kıyaslanacak seviyede bir kulaklık değil, onlardan birkaç tık üst seviyede bir kulaklıktır.

Kulak içine tam oturur, ter ve sudan etkilenmez, ANC ile dış sesleri keser, 7-8 şarj süresi ile gayet tatminkar ve ses kalitesi diğerlerinden çok iyidir.

Bende Active 75 T kullanıyorum. Zaten internette araştırıp diğer ürünlerle kıyaslama puanlarına bakarsanız o listedeki kulaklıklardan çok daha kaliteli olduğunu görürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 26 Aralık 2020; 16:16:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

Haklısınız Jabra Elite Active 75 T'yi o listeden çıkarması lazım, çünkü onlarla kıyaslanacak seviyede bir kulaklık değil, onlardan birkaç tık üst seviyede bir kulaklıktır.

Kulak içine tam oturur, ter ve sudan etkilenmez, ANC ile dış sesleri keser, 7-8 şarj süresi ile gayet tatminkar ve ses kalitesi diğerlerinden çok iyidir.

Bende Active 75 T kullanıyorum. Zaten internette araştırıp diğer ürünlerle kıyaslama puanlarına bakarsanız o listedeki kulaklıklardan çok daha kaliteli olduğunu görürsünüz.

Pardon hocam jabra 75 kullandığınızı bilmiyordum siz kullanıyorsanız tabiki en iyisi odur :)
  • Merhaba Arkadaşlar müzik dinlemek için kulak içi hangi bluetutlu kulaklığı tavsiye edersiniz çok fazla marka model çeşit var ses kalitesi olarak hangi modeli alalım?
  • 500 liraya kadar kaliteli müzik dinlemek için hangi modellere bakmalıyız?

• 500tl ye kadar gerçekten kaliteli müzik dinleyebileceğim
    Basları güçlü mid ve tizleri ezilmeyen enstrüman ayrımı iyi bir tws kulakiçi kulaklık varmı ?

Yoksa kz zsx ile yola devam etmem daha mı mantıklı olur?

• Hareket halinde düşmeyecek, kulakta ağrı vb yapmayacak, dış ortamdan fazla ses almayacak, ses kalitesi orta üstü düzeyde olacak, daha çok telefon üzerinden ses ve video dinlemede kullanılacak, ama zaman zaman da telefon görüşmeleri yapılacak, kulakiçi kablosuz bir kulaklık tavsiyesi istiyorum. Fiyat maksimum 300 TL. Teşekkürler.

• Bluetooth kulaklık ta önemli olan nedir versiyon vb. Tam gün açık olursa bataryadan yüzde kaç eritir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Borrows -- 21 Ocak 2021; 15:6:42 >
  • Merhaba geçen hafta Qcy t7 aldım. Kulaklığı her taktigimda bir kulaklıktan ses gelmiyor. Reset attığımda bu durum düzeliyor. Ama her yeni takışımda ya sağ ya sol kulaklıktan sea gelmiyor. Nedenini bilen var mı ?

• Merhaba arkadaşlar,

Bluetooth kulak üstü kulaklık arıyorum ama sizlerin de düşüncelerini almak istedim.

max 1500 TL verebileceğim.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.