Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
22
Favori
214.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amacınız müzik değil konuşma yapmaksa Jabra Elite 25e yetebilir.
    https://kulakligim.net/bluetooth/jabra-elite-25e-bluetooth-kulaklik-incelemesi/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Amacınız müzik değil konuşma yapmaksa Jabra Elite 25e yetebilir.
    https://kulakligim.net/bluetooth/jabra-elite-25e-bluetooth-kulaklik-incelemesi/
    Merhaba arkadaşım, bu tavsiye bana mı? Eğer bana ise bunda sesli çağrı cevaplama var mı?
    Teşekkür ederim..

• Mylove kullanıcısına yanıt
    Hayır, ortaya idi.

Ses ile komut alma özelliği gerçekten üst düzey veya özellikle bir engeli olan kişileri hedefleyen bir özellik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Hayır, ortaya idi.

Ses ile komut alma özelliği gerçekten üst düzey veya özellikle bir engeli olan kişileri hedefleyen bir özellik.
    Teşekkür ederim. Bu bilgiye nereden ulaştınız?

• Bluetooth kulaklıklar hastalık olmaya başladı benim için. 200 liraya kadar var mı önerisi olan. Şuan ben de akg n700nc ve jabra elite 65t var.

• 150 TL ye kadar bluetooth kulaklık önerisi alabilirmiyim genellikle film twitch canlı yayın izliyorum ara sıra müzik

• LifeefeS kullanıcısına yanıt
    Xiaomi airdots

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Peki hocam gt1 ve t2c var bu fiyat segmentinde bunlar nasıldır?

• arkadaşlar 250-300 tl aralığında kulaküstü ve kulakiçi ayrı ayrı kulaklık tavsiyesinde bulunur musunuz?
    anker q10 alınır mı biraz ağır deniyor kullananlar yorumlarsa sevinirim düzenli kullanmak için başka kulaklığım yok çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

mediamrkt dan JBL Endurance Run BT modelini 314 tl ye aldım.
    10 yıldır creative ep630 kullanan biri olarak fitness salonunda kullanmaya uygun Bluetoothlu 300 tl civarında kulaklık aradım.
    samsung orginal kulaklıktan geçecekseniz döver söver headshot atar tokatlar.
    creative ep 630 kullandıysanız ses yüksekliği aynen kaldığınız yerden devam edersiniz ama jbl nin yüksek seste bozulmama başarısı iyi.
    ses tadı olarak galiba alışmam lazım spor kulaklığı olduğundan kulağa öyle bir yapışıyor ki biraz basınç gibi bir durum oluştu onun etkisi var ama gayet güzel. baslar ep630 dan daha güçlü tizlerde ep630 daha üstün. ben tiz seven bir insanım imkanım dahilinde ep630 tercih ederim ama keşke ep630 um olsaydı dedirtmez bana. Bunun sebebi rock metal sevmemde olabilir belki rap pop da tam tersi bir durum oluşturabilir. tüm bunlarda ep630 un konforuda etki etmiş olabilir. dediğim gibi spor için aldım ve pişman etmedi.
    diğer tercihte sony w310 vardı ama oda spora uygun değil ve zayıf yapısı varmış, sarj olarak çok daha üstünmüş.

sarj durumunu daha deneyimlemedim ama 6 saatlik bir süresi varmış. şarkı değiştirebiliyor.
    almak isteyen varsa eylül ayında aldığım bu kulaklığı satıyorum. çok baslı olmasına alışamadım daha tizli bir kulaklık tercih edicem. 4. sarj edişim kendisini, düşünün o kadar az kullandım.

fiyat 200 yer istanbul güngören

• Qcy T2C 155tl, iyi mi? qcy nin bir sürü modeli var bluetooth daha modeli var mı buna yakın fiyatta?
    Kulağımdan düşer mi?

• oyuna dair herşey O kullanıcısına yanıt
    ben de 150-180 civarı bir kulaklık arıyorum ama karar veremedim
  • WF1000XM3 kullanan var mı?
  • 200tl ye kadar kulaklık bakıyorum öneri var mıdır? Xiaomi airdots pro modelini 200tl ye alabiliyorum önerir misiniz?

• Umarım cevaplayan olur

150 tl ye kadar ne önerirsiniz? Xiaomi Haylou GT1 seçtim ama onu alma bunu al diyeceğiniz model var mı?
  • Arkadaşlar yokmu öneri yapabilecek biri kablosuz kulaklık için aradığım tip kulakiçi olandan tam kablosuz istemiyorum kablolu Bluetooth olanlardan 300 400e kadar cıkabilirim önceliğim müzik ardından film video vs.
    Geliyor. Kaliteli birşey alayım diyorum almışkende

• merhabalar,

ben 2 gün önce sony wi xb400 aldım extrabass modeli. Kulaklığın ses seviyesi, bas sesi, batarya süresi(15 saate kadar) çok iyi tizler ortalama seviyede. 2 gündür kullanıyorum şarjı yüzde yetmişlerden 60 lara indi. 287 liraya aldım gittigidiyordan. Ama bir sıkıntısı var kulaklıktan tıslama sesi sesi geliyor çok sesli ortamlarda farkedilmiyor ama ses seviyesi yarının altındayken veya sessiz bir ortamdayken çok aşırı rahatsız ediyor.
  • Huawei FreeLace kullanan var mı aramızda?
  • SecurityPayne kullanıcısına yanıt
    bu tıslama kablolu kulaklığımdada vardı ama müzik veya herhangi birşeey açık değilken kısık bile olsa yoktu müzik çalarkendemi tıslama var kısıkta olsa bide gecikmesi nasıl videolarda filmlerde
  • Tislama her halukarda var kisik seste muzigin onune geciyor yuksek seslerde de muzikle yarisiyor. Film denemedim youtube da cok hafif bir gecikme var dikkat edince belli oluyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.