Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.811
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÇıkarımSenleHerYola kullanıcısına yanıt
    Ben de beklemedeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZAWestern Z kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsiburada zamlarsa amazon da zamlayacak korkum o dolar uçtu gitti zaten düşmesini beklerken bu fiyatı aramayız umarım
    Bu arada gürgençlerde 968 lira şu an Ek olarak iphone 11 alırsanız 699 a düşüyor

Gürgenclerden alan da bin pişman yok kargosuydu ilgisizlikleriydi ıvırıydı zıvırıydı

Ekim gibi zam gelir yeni telefonlar ile birlikte en iyi ihtimal bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hepsiburadada saatexpress mağazası 1043 liraya airpods pro koydu ama alınmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇıkarımSenleHerYola -- 9 Ağustos 2020; 14:19:40 >
    ben amazondan vericem galiba siparişi bugün
  • Mediamarkt tan 1800 tl ye sony wh 1000 xm3 almis bulunuyorum.fakat mesaide kullanacağım.onun icin huawei freelace tarzi bisey daha bekliyor olacağım.

• hasansio kullanıcısına yanıt
    onyx ace alma arkadaşım, ses kalitesi çok güzel ama cebinde fln telefonla sürekli ses kesintileri yaşarsın. aliexpress de yorumları oku, benle aynı şikayette olan çok insan var.Dişarda muzik dinleye dinleye gezemezsin ama dersen bilgisaya baglarim yada goruş mesafesinde bir mesafedeki ürüne baglarim, telefon elimde dişarda gezerim o zaman kesinti sorunu yaşamazsin.

elimde edifier tws 200 de var...açikçasi onyx ace te muzik dinlemek çok daha keyifli ama kesinti sorunu var.revizyona girer modelde guncelleme yapilirsa kesinlikle alinir.ustelik ozellikleri daha iyi kullanişli.

• tafesan T kullanıcısına yanıt
    Detaylı yorumun için çok teşekkür ederim bayım, ama maalesef sipariş verdim uçağa bindi yolda aliexpress den aldım kılıf hediye olarak 187 liraya evde kullanırım otobüste vs. toplu taşımada kullanırım aldık artık :) bakalım vergi ne kadar çıkacak

Merak etmeyin, maaleseflik bir durum yok.Ürün son derece güzel,donanımlı ve şık. Benim dediğim sorun da yaz zamanı kot cebinde telefon taşıyan adamın sorunu sadece :) yoksa daha soğuk mevsimde ceket cebinde fln sorun çıkarmıyor.Telefonun bluetooth çipi kalitesiyle de ilgili olabilir.Açıkçası çok övdüler edifier tws200 ü ama onyx ace çok daha iyi ses deneyimi sağlıyor.Müzik dinlerken rock metal gibi müzik tarzlarında bass seslerin eksikliğini hissetmiyorsunuz edifier tws200 de gibi,yada kulaklıktan konuşurken konuştuğunuz kişinin sesi tiz kulak tırmalayan şekilde gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tafesan -- 9 Ağustos 2020; 20:52:45 >
  • tafesan T kullanıcısına yanıt
    Daha ürün gelmeden bu kadar iyi yorumlarınız içimi rahatlattı teşekkürler 👍 Edifier için markayı hiç duymadım aliexpress deki ilan olarak içime en çok sinen model Tronsmart onyx ace olmuştu gelince yorumu guncellerim o günleri görürsek tekrar teşekkür ederim

Olur hocam ben gözle görüp dokunup hissedip alma taraftarıyım Genel olarak. hayırlı olsun şimdiden.

Onyx ace yi 189 tl ye nasıl aldın arkadaş? Şu anda 245 tl ye geliyor sepette 15 tl indirimle. Kılıf falan da yok. Üstüne gümrük de eklediğinde iyice pahalı olur... Satıcı kupon veriyormuş 265 tl üstüne 30 tl indirim diye ama kulaklık 259 tl. Buradaki 140-150 tl lik kulaklıklara göre çok çok üstünlüğü var mı acaba
  • abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Bro aldığımda yaz indirimi yazıyordu standart ara sıra denk gelen aliexpress indirimleri işte yada sıcak fırsat yazıyordu kırmızı şerit vardı sepette 187 + kılıf ve aliexpress standart shipping ile aldım şans eseri ertesi gün kampanya kalkmıştı zaten inanmazsan gorsel atabilirim şuanda uçakta

Yok neden inanmayayım. Hayırlı olsun. Bana da denk gelirse ben de almayı düşünürüm. Özellikleri iyi görünüyor. sen aldığında dolar kuru da 7 tl nin altındaydı sanırım. Daha da artarsa fiyat katlanır yukarı doğru. Yani tam zamanında denk gelmiş güzel olmuş
    fiyat olarak gürgençlerden alınabilir mağazadan ama sitelerinde canlı desteğe sordum mağaza fiyatları değişiyor mağazaya sormanız gerekli dedi
  • Merhaba dostlar elimde anker Soundcore liberty 2 pro var. Fakat şöyle ürünün kutusunu tam şarj edince kutu sağ kulaklığı görmüyor zamanla kutunun şarjı azalınca normale dönüyor fakat ben artık uğraşmak istemiyorum. Eğer almak isteyen olursa pmden görüşebiliriz. Kulaklığı çok kullanmadım sıfır sayılır

• Blitzwolf 7 kullanan varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablosuz kulaklık önerebilecek var mı?

Bütçe 400 civarında olabilir ama daha düşük olursa tadından yenmez.

(Telefonla çok konuşmam, genelde rap ve rock tarzlarını dinlerim.)

• quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

iki tane tronsmartı 360 liraya aldım, kaç lira vergisi çıkar bilmiyorum.
    (Tronsmart Onyx Ace) Bugün gümrükten çıkmış 30,4 lira vergi çıkmış. (perşembe-cuma elime ulaşır sanırım)

3 hafta önce bir adet Baseus W04 için 16 lira vergi vermiştim. Yine aynısı çıksa güzel olurdu ama sağlık olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 11 Ağustos 2020; 18:36:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.