Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.908
Cevap
493
Favori
931.514
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullanan bilir verdiği sesi, konforu. Lite sürümü satışta şu ara, o bile diğer muadillerini solda sıfır bırakır. Ha ama bana soracak olursanız alın bir tam kablosuz anker veya jabra 65t çekilin derim. Kablolu kulaklığın hiçbir türlüsünü sevemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasanandnexus kullanıcısına yanıt
    hocam ben kablosuz kulaklığı genelde sporda ve yürüşte kullanıcam yanımda kutusunu falan taşıyamam çıkardığımda boynumda sallansın istiyorum böylesi benim için daha konforlu. Ep52'ye alternatif olarak boyuna asılan başka tavsiyeniz var mı
  • gunners49 kullanıcısına yanıt
    Bluedio tn 2 var nokta hatasız 5 6 saat şarjı gidiyor bikaçkez kullandım fiyat 80 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 4 Ağustos 2020; 18:19:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende tam sizdenim boynumda seviyorum.y.tavsiyelere açığım..anker soundcore rise kullandim 5. Kez iademi bugun yapicam.samsung level u prodan gectim buna oda 2 krz ayni yerden kirilinca iade etmsitmm...Arasa gittim 6 dan sonra gonderim almiyolarmis yarina kaldi. Ben de 1 gun daha kullanayim bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfSpirit -- 4 Ağustos 2020; 18:14:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    bizim gibi tercih edenlerin sayısı maalesef çok daha az forumlarda kullanıcı deneyimi bulmak zor
    siz ne kadar süre kullandınız ankeri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunners49 -- 4 Ağustos 2020; 18:27:39 >
  • Bende de sıfır anker soundcore life p2 var. TR'de resmi satışı yok. Bizzat bende kullanıyorum, çok memnunum. İlgilenen olursa satış ilanlarımda mevcut.
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    teşekkürler öneri için
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    80 tl ye nerede var hocam göremedim

• coinsato C kullanıcısına yanıt
    Bende hocam isteyen olursa gönderim yaparım güvenli alışveriş sitesi üzerinden kargo dahil 90 a gelir black fridayde aldım deneme amaçlı bikaçkez kullandım ilgilenen olursa resim yada link atarım
    Memnuniyet garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 4 Ağustos 2020; 19:30:0 >
    Yok hocam ben daha çok tws lerle ilgileniyorum maalesef. Sadece ep52'nin namını duymayan yoktur, kullanıp memnun kalmayanini görmedim. Satışının durmasına üzüldüm açıkçası.

2 yildir bende 4 kezden fazla servise gitti.uc kısımlardaki kaplama ortadan açılıyor fotoda göründüğü gibi.bikez sag kulaklik gitti birkezde geldiginde kulakligi bozuktu sıfır ürünün.ama boyundan asmalilar harbi rahat bence

Spigen legato R53 tavsiye ederim, spor esnasinda kulaktan cikma derdi falan da yok. Su ve ter gecirmez dayanikli bir kulaklik

• Meizu ep52'nin yeri asla dolmayacak. Kusursuz bir kulaklikti.

• boombip kullanıcısına yanıt
    Bana sarji az gibi geldi.arkadas koysana sunun uclarina kuvvetli batarya

• Anker Q20 ve Q10 bir arkadaş varsa fiyattan bağımsız ikisini karsilastirabilir mi? ANC özelliği ve type-c girişinin olmaması dışında q20'nin ses kalitesi konusunda bir farkı var mıdır, bass-up aynı performansta mı?

• Selamlar arkadaslar kulakici güzel bir kulaklık arıyorum. Ses şiddeti yüksek mid ve tizleri temiz olsun istiyorum kzs5z kullanıyordum ama bozuldu artık 300 TL ye kadar önerilerinize açığım. Kulakici olmak durumunda Apple in ki gibi olan kulaklıklar sıkıntı yaratıyor

• MaterialScience kullanıcısına yanıt
    Applenin hangi kulaklığı neden sıkıntılı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Applenin hangi kulaklığı neden sıkıntılı hocam
    Fiziksel yapısı itibari ile ben sorun yaşıyorum kullanamıyorum hocam.

• Xiaomi true wireless 2 hepsiburadada 250TL fiyatı iyi gibi. Yorumu olan var mı?

• Airpods 2. nesil 978 lira amazonda 979 lira hepsiburadada yakın zamanda zamlanır mı ya da indirim olur mu geçenki 860 a düştüğü gibi acaba

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.