Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.934
Cevap
493
Favori
934.584
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben niyetlenmiştim ancak almadım üst versiyon tercih ettim. Yorumları gayet güzel gecikmesi çok düşük hatta gaming diye bahsediliyordu ancak şu an satışta göremedim ilginçtir ki
  • themacir kullanıcısına yanıt

Hocam öncelikle cevabın için teşekkür ederim, açıkçası silikonlu alacaktım ve aklımda sony wf 1000mx3 vardı fakat forumdaki çoğu kisinin görüşü üzerine soundpeats ta2 almaya karar verdim, açıkçası daha önce silikonsuz kulaklık kullanmadım ne olur ne olmaz yanında kulaklık silikonu da almayı planlıyorum. Inşallah memnun kalırım tekrardan teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

Ben niyetlenmiştim ancak almadım üst versiyon tercih ettim. Yorumları gayet güzel gecikmesi çok düşük hatta gaming diye bahsediliyordu ancak şu an satışta göremedim ilginçtir ki

Eyvallah teşekkürler hocam

• ElectroTech E kullanıcısına yanıt
    AliExpress üzerinden edifier tws 200 (lollipods) plus veya pro alabilirsiniz. Ben normal versiyonu kullanıyorum çok başarılı. Edifier yeni model çıkardı kulaktaki kemik hareketiyle sesi mikrofon ile eşleştirip daha temiz iletilmesini sağladıklarını iddia ediyorlar. Doğru yanlış bilmiyorum şuan AliExpress te varmı onu da bilmiyorum. Ama bütçe sıkıntısı ve zaman varsa beklenebilir.
  • travego 10 T kullanıcısına yanıt
    Anker life dot 2 öneriyorum.Ben kullanıyorum gayet memnunum
  • ucuz yollu. 100 200 lira civarında en iyi kulaklık nedir acaba. xiamo alıp geçeyim mi?

• Rajeesh kullanıcısına yanıt
    Haylou T15, 1more Omthing Airfree, QCY T5 olabilir 200 liraya kadar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • themacir kullanıcısına yanıt

teşekkürler cevaplar için haylou t15 gibi minik bir şey istiyorum. aynı xiaomi redmi airdots ya da earbuds gibi ama onların 100 120 lira civarında iken. haylou 200 lira civarında fiyat farkına değer mi?

• Rajeesh kullanıcısına yanıt
    Bence değer, xiaomiye göre daha yüksek ses çıkışı ve daha iyi mikrofonu var.

• Çin den 17 Nisanda verdiğim soundpeats truair 2 siparişim bugün geldi. Ses kalitesi olarak oldukça tatminkar buldum. Ses seviyesi de çok yüksek, son seste dinleyemedim fazla geldi.

Normalde iphone kutusundan çıkan kablolu kulaklıkları kullanıyorum. Telefon görüşmesi ve laptoptan toplantılara bağlanırken kullanmak için almıştım. Konuşma için çok çok iyi, karşı taraf kulaklık olduğunu anlamıyor. Çok kısa sürede sorunsuz bağlantı kuruyor. Laptop-telefon ikisini aynı anda bağlamayı denedim ama olmadı. Birine bağlayınca diğer cihaz kulaklığı bulamıyor.

Kısacası tavsiye ederim, özellikle benim gibi silikonlu kulaklık kullanamayanlar için çok başarılı bir seçenek.
  • Öncelikle merhabalara, aranızda FIIL CC2 modelini kullanan var mı acaba? tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Onun dışında soundpeats trueair 2 ve FIIL CC2 arasında kaldım. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Herkese iyi hafta sonları dilerim.

• https://www.amazon.com.tr/dp/B089XZJZKX/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_3SGVAYHYHTSXTMSYQ7P1?psc=1
    Bu Ürünü kullanan ya da inceleyen oldu mu aranızda? Yardımcı olabilir misiniz?

• holocoust1903 kullanıcısına yanıt
    F/p ürünü kulaklık pişman olmazsınız ancak önceliğiniz müzik dinlemek ise t5 alın.
  • Merhaba.
    Jbl tws 220 almıştım. Fakat o tip kulaklık kullanamadım. Kulağıma oturmuyor. Düştü düşecek hissi. O sebeple arkadaşıma verdim.

Şimdi tempolü yürüyüş ve koşular için bluetooth, kulak içi, mümkünse kancalı kulaklık bakıyorum.

Kablolu olarak Kz ZSTpro kullanıyorum TRN nin upgrade kablosuyla. Günlük olarak da Urbanears Reimers (Ses kalitesini ve seviyesini çok beğeniyorum) kullanıyorum.
    Kulaküstü olarak da M-Audio Studiophilie Q40 kullanıyorum.

Beğendiğim her türde müzik dinlerim, genelde yerli ve yabancı pop hariç. Blues, Metal, Rap, Klasik, Techno, vs. Tempoya, ortama göre.
    Bu skalaya göre kulaküstü Bluetooth bişey mi alsam acaba diye düşünmüyor da değilim. Taotronics soundsurge 85 gibi , beats solo gibi bişey. Ağır ve kaba olacağı için çok sıcak bakmıyorum şuan.

Powerbeats 3 lere baktım. 700 bandında. Beats Flex 375 civarı. Flex lerin yorumlarında hep bir bass yetersiz muhabbeti var. Onu da geçtim, tere dayanıklılık sertifikası yok.

Bunların yarı fiyatına zaten taotronics veya jaybird kulaklıklar mevcut. Alıp pişman olmamak için nokta atışı yapmaya çalışıyorum.

Bu kafası karışık bireye verilecek her tavsiye bir sevap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tysonpearl -- 2 Mayıs 2021; 22:21:27 >

• pakimeno kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Hangisi dediğiniz? Bir de tws yazan ile yazmayan arasındaki fark nedir?

• Selamlar, ben bu konuyu uzun süredir takip ediyordum. Burada yazdıklarınız sonucunda ve bütçeme uygun olarak 1more omthing airfree satın aldım. Gg da 194 liraydı. 150/15 indirim kuponu ve 70 tl chip para kullanarak 109 TL'ye satın almış oldum. Bir buçuk sene önce SOUNDPEATS truecapsule satın almıştım, onu kardeşime verdim bunu aldım. Umarım memnun kalırız. İsteyen olursa kendi düşüncelerimi burada paylaşabilirim kulaklığı denedikten sonra.

• dasfidanya kullanıcısına yanıt

hocam merhaba ben de eşime almak istiyorum da ne kadar çıktı vergisi? bir de hangi satıcı linki var mı?

• dasfidanya kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba aliexpresten vergi dahil ne kadara mal oldu tr fiyatı 459tl budan uygunamı gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epeydir konuyu araştırıyordum. Sonunda QCY T10 sipariş ettim Amazon’dan. Gerek konuşma gerekse müzik performansı mükemmel. Tam bir fp ürünü, mikrofon performansını konuştuğum kişiler ile teyit ettim herkes iyi geldiğini söyledi, olumsuz geri dönüş almadım. Programı da var özelleştirme yapabiliyorsunuz. Tavsiye ederim.
  • holocoust1903 kullanıcısına yanıt
    İkiside aynı kulaklık renkleri farklı. Müzik kalitesi özellikle bas konusunda silikonlu kulaklıklar çok daha iyi(t5) Ancak bazı kulaklarda düşebiliyor. Silikonsuz modeller kulakta daha rahat ancak müzik konusunda daha zayıf (t7)
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.