Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: durakhan Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
7.941
Cevap
492
Favori
935.660
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulak içi kablolu tavsiye edecek varmı arkadaşlar. Sağlam, kablosu hemen kopmayacak. (Canlı dersler için)
    Yurtiçi, yurt dışı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakkan H kullanıcısına yanıt

Jebra 75t de kulaklığın birinden ses gelmeme, tısslama sorunlarından bahsetmişler.

Sennheiser CX 400BT ye ziplayım diyorum şimdi de. o da dıştan kaba duruyor.

Momentum a zıplasam kulaklığa bu kadar bütce ayırdım diye kızacam kendime.

• quote:

Orijinalden alıntı: fth

Jebra 75t de kulaklığın birinden ses gelmeme, tısslama sorunlarından bahsetmişler.

Sennheiser CX 400BT ye ziplayım diyorum şimdi de. o da dıştan kaba duruyor.

Momentum a zıplasam kulaklığa bu kadar bütce ayırdım diye kızacam kendime.

Bahsettiğiniz genel bir sorun değil aslında çünkü Jabra manyetik alandan etkileniyor. Bu etkiyi de arıza olarak düşünüp öyle yazıyorlar. İlgili alandan uzaklaşınca sorun kalmıyor. Eğer sıfır alacaksanız dert etmeyin zaten, sorun olursa kutusuyla sıfırını gönderiyorlar.

CX 400 ile Jabra 75T ise aynı sınıfta değil, 75T kesinlikle daha iyi. Momentum 2 tamam güzel ama çok para...

• Dumanus kullanıcısına yanıt

Hocam bass anlaminda q10'a yuklenmis anker.Bass konusunda solluyor diyorlar q30'u.Ama bassa yuklendigin zaman midler ve treble sikintiya giriyor.Bir nevi acik kapatma olarak yapmislar bu ses profilini.Q30'da ekolayzirla oynanarak yine yakin bi bass seviyesine gelinebilir diye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://m.trendyol.com/vidar/ae6s-bluetooth-5-0-kablosuz-kulaklik-cift-mikrofonlu-powerbank-kutulu-sarj-kablosu-p-31758739

Su alinir mi ? Nasil ? 30-40 tl likler is gorur mu ?

Yuruyus yaparken kullanacagim 1 saat ancak kullanirim.

• qcy t5s aldım aliexpres ten, muhteşem

• t 15 de aldım haylou galiba bu marka, qcy T5 s yanında 5 para etmez ses yüksekliği srs kalitesi vs

• Arkadaşlar, ürün yorumu yaparken daha önce kullandığınız kulaklıklarıda yazarsanız daha faydalı olur. 200-300 tl lik kulaklıklar için "süper", "muhteşem", "kesin alın" gibi yorumlar yapılıyor. Hangi kulaklıkları kullandığınızda yazarsanız alacak olan arkadaşlar ona göre kıyas yapabilir.

Bluetooth kulaklık arayışındayım, bu konuya girince aklım karışıyor.

• 450-600 tl arasında Kulaküstü kulaklık önerisi olan var mı ? ihtiyacı olan bir piyano öğrencisi arkadaşımıza alacağız da

• xiaomi 'nin airpods çakmasini alan var mı ? keşke biraz daha küçük olaydı, yeni versiyonlarda küçültürler belki

• quote:

Orijinalden alıntı: NikkiDog

Bu mesaj silindi.
    400-600 diyor 1400 liralik kulaklik oneriyorsunuz tr fiyati 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: NikkiDog

Bu mesaj silindi.

q30 u aliexpresste 2 satıcı satıyor. Biri 52 dolar satıcısıda "Shop911291014" adında biri. Adamın 1 tane yorumu bile yok. Dünyanın hiç bir yerinde q30 u 52 dolar gibi bir fiyata satmıyorlar.

Diğer satıcı "Anker" o da 71.70 dolara satıyor. Matematiğin kuvvetliyse %18 + %20 vergide ekle bakalım kaç para yapıyor.

Çok boş yapıyorsun, biraz sus.

• quote:

Orijinalden alıntı: mow_

İhtiyaçlarımız birebir aynı hocam.

Dediğiniz gibi özellikle mikrofon maddesi sıkıntı. Bazı modellerde mikrofonu etkinleştirince handsfree moda geçiyor ve ses kalitesi aşırı düşüyormuş. Ama hangi modellerde oluyor tam olarak bilemiyorum.

Bulabildiniz mi isteklerinizi karşılayan bir model?

Maalesef hala arıyorum  

• S20FE S kullanıcısına yanıt

https://www.trendyol.com/vidar/ae6s-bluetooth-5-0-kablosuz-kulaklik-cift-mikrofonlu-powerbank-kutulu-sarj-kablosu-p-31758739

Şunu alayım mı ? 50 TL ye falan getirtmeye çalışacağım kuponla falan. Yürüyüş sporda 1 saat dinlerim. İş görür mü ?

• Arızalanmadan önce baseus kullanıyordum sanırım aliexpress te artık yok. Tavsiye edebileceğiniz bir ürün varmı ? JBL düşünüyorum ama başka tavsiyelere açığım.
  • Arkadaşlar merhaba elimde QCY T5 PRO ve QCY T8S Bluetooth kulaklıklar mevcut. Kulaklıkların ikisi de sıfır kapalı kutu durumdadır. İhtiyaç fazlası ürünlerdir. İlgilenenler mesaj atabilirler. İyi günler

• Şu konudaki bilgisiz ve çok bilmiş arkadaşlara çok gülüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: giges1997

Şu konudaki bilgisiz ve çok bilmiş arkadaşlara çok gülüyorum.

ürün tavsiyeniz var mı

• giges1997 kullanıcısına yanıt

Bende tavsiyelere açığım 1000 TL'ye kadar. Ne önerirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.