Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oligark Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.942
Cevap
493
Favori
935.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: daytripper25

Ben de aynı şeyi merak ediyorum. Daha konforlu olduğu kesin. Ayrıca iyi kötü anc de var. Ama ses olarak Q10 a alıştık ya. Daha kötü gelebilir mi acaba? Bass yoğunluğu daha az sanırım q30 da.

Q30 kutuyu açtığın anda vouvv dedirtiyor gerçekten premiyum hissiyatı yüksek tüy gibi pedleri falan gayet iyi hafızalı pedler var, q10 denemedim ama işi bilenler bastan başka bişey yok kafa ütülüyor diyor q30 bas konusunda oldukça tatminkar q10 beğenenler q30 a mest olur eminim ama ibasso soundmacig bayerdinamic gibi kulaklıklar elimden geçtiği için bana o hissiyatı vermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 19 Ocak 2021; 21:32:5 >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt

Hocam peki anc nasıl? Apartmanda komşulardan gelen konuşma seslerini kesebiliyor mu mesela?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam peki anc nasıl? Apartmanda komşulardan gelen konuşma seslerini kesebiliyor mu mesela?

Ofiste kullandım baya huzur veriyor hocam menmun ediyor ama mükemmel değil dediğiniz komşu sesi uzaktan geliyorsa keser ama yanında konuşan adamın sesini kesemiyor, geçirgenlik modu hikaye yanlız sadece adı var kendisi yok airpods pro gibi sesi full kesip konuşan adamın sesini versin yolda giderken araba kornasını versin bekledim ama tanıtımında var demesine rağmeb öyle bişey yok malesef ama dediğim gibi ofiste yolculukta falan konforlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 19 Ocak 2021; 22:2:15 >

Ben dışarıda kullanmıyorum. Evde genelde televizyondan film, müzik için kullanıyorum Q10 u. Ses olarak benim beklentimi karşılıyor. Yalnız biraz konfor sorunu var gözlükle sıkıyor biraz. Bir de tabi kafa bandı dolgusu daha iyi olsa da üstten sıkmasa daha iyi olur. Q30 o yönden iyi sanırım. Basslar Q10 dan biraz daha az galiba ki q30 daki bassların bile fazla olduğu söyleniyor. Anc artısı da hesaba katılınca almaya değer mi Q10 dan sonra onu merak ediyorum.

• quote:

Ben dışarıda kullanmıyorum. Evde genelde televizyondan film, müzik için kullanıyorum Q10 u. Ses olarak benim beklentimi karşılıyor. Yalnız biraz konfor sorunu var gözlükle sıkıyor biraz. Bir de tabi kafa bandı dolgusu daha iyi olsa da üstten sıkmasa daha iyi olur. Q30 o yönden iyi sanırım. Basslar Q10 dan biraz daha az galiba ki q30 daki bassların bile fazla olduğu söyleniyor. Anc artısı da hesaba katılınca almaya değer mi Q10 dan sonra onu merak ediyorum.

Hocam kulaklık çok konforlu ona kefil olurum üst kafa bandı olsun pedleri olsun çok kaliteli, baslarıda gayet yeterli ve dengeli bas ağırlıklı bikaç şarkı dinledim güzel titretiyor oldukça başarılı buldum ben q10 u denemedim ama dengeli bas vereceğini hiç sanmıyorum kanatimce güm güm vuruyor Allah ne verdiyse, q 30 da tek sevmediğim şey gerçekkikten uzak dijital bir ses veriyor sahnesi dar ama yinede müzik dinlemek keyifli ilginç bir alet olmuş 550 ye geldi bana parasını karşılığını fazlası ile veriyor

Çoğunluk zaten yapay sesi daha çok seviyor. O yüzden de bu tür kulaklıklar hoşuna gidiyor. Yalnız 2-3 bin TL bandında yer alan Bluetooth kulak üstü kulaklıkların çok bir artısı yok galiba. Anc daha başarılıdır tabi.

Bende q30 aldım son sesi düşük geldi bide dışarı çok fazla ses veriyor sende de bu sorunlar var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaylcu

Bende q30 aldım son sesi düşük geldi bide dışarı çok fazla ses veriyor sende de bu sorunlar var mı ?
    Dışarı çok ses vermesi normal hatta diğerlerine göre az bile veriyor, doğru sesi verdiği sürece son ses benim için yeterli bludio ufo 2 kullandım aklımı alıyordu alet çok iyiydi ama son seste yarım saatten sonra kulaklarıma şiş batacak gibi oluyordu büyük diye satmıştım ankerin sesi tam sınırda bana göre fazlası rahatsız edebilir artık gençde değilim zaten

Bu kulaklıklar telefonda sesi düşük veriyor. Herkes aynı durumdan şikayetçi. Bendeki Q10 u Sony android TV'ye bağladığımda ses seviyesi bayağı artıyor. %60-65 arası bile yeterli geliyor.

• quote:

Bu kulaklıklar telefonda sesi düşük veriyor. Herkes aynı durumdan şikayetçi. Bendeki Q10 u Sony android TV'ye bağladığımda ses seviyesi bayağı artıyor. %60-65 arası bile yeterli geliyor.

Telefonla alakalı bir durum olabilir benim tvde ve telefonda aynı kaliteyi alıyorum başka bir telefonda denersen daha fazşa verim alabilirsin hocam

Valla telefonu değiştirme şansım yok hocam. Bu yüzden TV'yi kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

500 liraya kadar önerebileceğiniz kulak içi kulaklık var mı?
    Şimdilik iki kulaklık buldum ama acelem yok indirim döneminde fiyatı düşen kulaklıklarıda önerebilirsiniz.
    Bulduklarım :
    FIIL T1X True Wireless

Anker Soundcore Life P2 True Wireless Earbuds

Taotronics Soundliberty 79 kesinlikle çok başarılı bir ürün fiyatı da bunlara kıyasla çok daha uygun. Hem ses kalitesi hem de yapay zeka gürültü engelleme özellikleri hem de ürün malzeme kalitesi ile kesinlikle tavsiye ederim.

Üstelik TR garantili, malum bluetooth kulaklıklarda sıkıntı yaşanabiliyor 2 yıl garantiyle kafanız rahat olur, Aliexpress'ten alıp sorun yaşarsanız cihaz elinizde patlamaz.

• Anker soundcore airlife ali expresten 280 e aldığım kuşaklıkla ilk yorumum olumsuzdu ama 10 saat kadar dinledikten sonra kulaklık bambaşka bir hal aldı acayip keyif alıyorum şu anda yorumlara aitpıdsdan daha iyi diyenlere giydirmiştim ama şu anda bende öyle düşünüyorum 280 tlye verdiği kalite takdire şayan saçna sapan kulaklıklara 200 300 vermeyin aliden bu kulaklığı alın keyfinize bakın premium seviyeye yakın bir alet gümrük 30 tl çıktı
  • Ben de aliexpressten Mpow official satıcısından

Mpow Flame S

modelini sipariş ettim. PTT kargoda geliyor,

ancak eşim de doğum günü hediyesi olarak Anker SoundCore Spirit X

modelini almış sürpriz )) ve onu kulalnmaya başladım, spor yaparken çok rahat ama basları biraz yetersiz buldum,

yinede devam edecegim bununla artık, hediyeyi değil kendi siparişimi seçmek olmaz şimdi  

Mpow Flame S satışa çıkaracağım.

düşünen olursa yazabilir, çok ucuza gidecek olursa kuzene filan hediye ederim zaten.

• edifier x3 kullanan var mı?

3-4 marka bu fiyat bandında kulaklık alıp 1 hafta sonra elimden çıkardım, şans verilmeli mi?

Yoksa direk jabra 75t mi alayım?

• fth F kullanıcısına yanıt
    Aldım AliExpress den. 3 gündür kullanıyorum tavsiye etmiyorum. ses yüksek degil, kulaklığı sarjdan çıkardığında en az 5 saniye sonra bağlanıyor, dokunmatik kafasına göre çalışıyor. başka bakın
  • Aktif olarak windows10 ile mikrofonu kullanıp memnun kaldığını bir model var mı arkadaşlar?

• Nicolai Tesla kullanıcısına yanıt

İhtiyaçlarımız birebir aynı hocam.

Dediğiniz gibi özellikle mikrofon maddesi sıkıntı. Bazı modellerde mikrofonu etkinleştirince handsfree moda geçiyor ve ses kalitesi aşırı düşüyormuş. Ama hangi modellerde oluyor tam olarak bilemiyorum.

Bulabildiniz mi isteklerinizi karşılayan bir model?

• quote:

Orijinalden alıntı: fth

edifier x3 kullanan var mı?

3-4 marka bu fiyat bandında kulaklık alıp 1 hafta sonra elimden çıkardım, şans verilmeli mi?

Yoksa direk jabra 75t mi alayım?

Satın alma imkanınız var madem bence diğer kulaklılarla zaman kaybetmeyin Jabra 75T emin olun her yönüyle sizi fazlasıyla tatmin edecektir. 75T'ye geçene kadar Premium olanlar da dahil 7-8 kulaklık denedim 75T tüm ihtiyaçlarımı tek noktada karşıladi kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkan -- 22 Ocak 2021; 9:14:36 >
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.