Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: durakhan Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
7.941
Cevap
492
Favori
935.660
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ipad'i pt'den almıştım, logitech kalemi ile birlikte.(3.199 tl).

Kılıf, klavye, paper like falan alırken yedek kalemi de olsun diye bi de kalem almıştım.

Açıkçası hiçbir şikayet gelmedi dünden beri. hatta logitechin kalemini yedek yapıp bu yeni gelen kalemi kullanacakmış. ergonomik olarak daha iyiymiş ondan.

https://tr.aliexpress.com/item/4000426521336.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.10fb4c4dXaov7Q

• max0007 M kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim pt hakkında internette cok fazla bilgi kirliliği var memnun olan da olmayan da bi hayli mevcut siz bi sorun yaşamış miydiniz ben de 128lik olani almayı düşünüyorum
  • korkmazharun K kullanıcısına yanıt

valla ben sipariş verdikten 3-4 gün sonra ipad kapıma gelmişti.

orjinal kutusunda amblajlı, jelatinli ve hiç bir problem yoktu.

2 haftadır da kızım kullanıyor. tek bir şikayeti yok. firma bence güvenilir.

• max0007 M kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprn46

Hocam 65t active almıştım geçen hafta 480 tl'ye ama açmadım belki iade ederim diye.75t active ile arasında fiyat farkına değer bir fark var mı ? Kulaklık baya bi küçülmüş fiziksel olarak o yüzden soğudum biraz 65t'den.Sporda da kullacağım active almalıyım diye düşünüyorum.

65T ile 75T arasında epeyce fark var. 75T her açıdan üstün kesinlikle ancak alış fiyatınız çok cazip. 75T için bugün benim bulabildiğim en ucuz rakam 1150 TL civarında. Maddi açıdan bir sorunum yok derseniz değiştirin, aksi taktirde 650-700 TL fark vermeye değmez derim.

• hakkan H kullanıcısına yanıt

75T bilgisayara bağlanabiliyor mu

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Aynı anda iki cihaza bağlanabilen nadir kulaklıklardan hatta bildiğim kadarıyla şu an tek bunu yapan başka var mı bilemiyorum
  • copilotttt kullanıcısına yanıt

65T pc ye bağlanamıyor. Benim için bilgisayara bağlanması önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: max0007

geçen hafta bi arkadaşım aldı bu kulaklıktan 18-19 tl.mi ne vergi kapıda ödedi.

ayrıyetten benimde dün aliexpresten geldi bi kaç siparişim (1.nesil ipad kalemi, klavye, kılıf, kırılmaz cam vb ıvır zıvır). totalde 430 tl.ye 34 tl.vergi ödedim. 2 ayrı paketti.

aliexpress tr gönderimlerinde ürün bedelini paket üzerinde min. fiyattan gösteriyor.

not : pc ekran, araç multimedya vb. elektronik ürünlere pek sulanmayın. 400-500 tl. vergi çıkıyor. tecrübeyle sabit :))

Alıntıları Göster

Ipad kalemi, ekran koruyucu gibi ürünlerle sıfır Bluetooth bir kulaklığı aynı sınıfta değerlendiremezsiniz. Kalem vb ıvırı zıvır sınıfında vergisi düşüktür ama bluetooth kulaklık enternatinment electronics sınıfına girdiği için vergisi kesinlikle 100+ TL çıkar. Çıkmamış olanlar varsa da emin olun gözden kaçmıştır.

Geçenlerde bir kulaklık aldım 150 TL vergi çıktı. Buradan alacağım fiyattan pahalıya geldi. Türkiye'de bu kadar çeşit ve ürün varken hala aliexpress'ten dolarla sipariş edenler var ilginç gerçekten.

Ne Sony WF-1000XM3, ne Jabra 75T ya da 85T ne de ülkemizde yurt dışından çok daha ucuza satılan Taotronics Soundlibert 79'u yurt dışından daha ucuza alma şansınız yok.

Bende çok araştırdım bariz şekilde 75t bass ağırlıklı ve fazlasıyla geliştirme yapılmış. 65tnin epey üzerine eklenmiş lakin flat bir ses yani temiz bir sound istiyorsanız 65t daha iyi. Bu kendi görüşüm tabi.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Ben bağladım. bilgisayarınızın bluetooth ayarlarında yada driverinizda sorun olabilir. Aynı anda hem telefonuma hemde bilgisayara bağlı şekilde test de ettim cunku
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

75T bilgisayara bağlanabiliyor mu

Elimde bir sürü kulaklık var ama bu çift cihaza bağlantı konusunda daha iyisini görmedim. Şu an hem telefon hem de Laptop'a bağlı kullanıyorum hangisinden ses gelirse o seni veriyor size. Laptop'dan video konferans yaparken telefon çalınca hemen oraya geçip onun sesini vermeye başlıyor tel kapanınca da konferansa devam ediyor, hepsi kendi kendine otomatik oluyor, muhteşem bir kolaylık...

• quote:

Orijinalden alıntı: copilotttt

Bende çok araştırdım bariz şekilde 75t bass ağırlıklı ve fazlasıyla geliştirme yapılmış. 65tnin epey üzerine eklenmiş lakin flat bir ses yani temiz bir sound istiyorsanız 65t daha iyi. Bu kendi görüşüm tabi.

Ses konusunda 75T kesinlikle daha iyi, evet bass ağırlıklı bir kulaklık ama bass fazla geliyorsa uygulamasındaki ekolayzer ayarlarından bass'ı sıfıra getirin buyrun size bass'sız daha flat bir sound. Uygulama çok başarılı her türlü müzik için ayarınızı yapıp kullanabilirsiniz. 75T'yi kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Bütçe elvermiyor :) yoksa Amazon'un zamanında yaptığı indirimle alacaktım şimdi çok zor 85t çıktı diye fiyat düşer diye bekledim de dolar kuru yuzunden stabil kaldı

Anker @30 Aliexpress kuponla çekle 500-520 tl.

https://tr.aliexpress.com/item/1005001625122784.html?spm=a2g0o.cart.0.0.5d6d3c002oKFKQ&mp=1

Amazon tr 1.586 tl

https://www.amazon.com.tr/Soundcore-Anker-Bluetooth-izolasyonlu-%C3%A7%C3%B6z%C3%BCn%C3%BCrl%C3%BCkl%C3%BC/dp/B08HMWZBXC

HB 999

https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-life-q30-anc-kablosuz-kulakustu-kulaklik-p-HBV0000187HS6

100-150 tl vergi ödesen bile her türlü kardasın.

Kaldıki bu kulaklığı alıpta 50 tl. üzeri vergi verende yok. verdiğim linkte '' yalnızca kendi ülkenizden'' yapılan müşteri değerlendirmeleri sekmesini seçip yorumları okursanız bana hak vereceksiniz.

not : pc ekran, multimedya, araç multimedya vb. ürünleri sipariş ederseniz o ürünlerde 500-600 tl gümrük vergisi çıkıyor. yani oldukça yüksek.

• Alakası yok bt kulaklıklarda vergi %20 daha fazla çıkmıyor. En az 10 tane bt kulaklık almışımdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anker q 30 mu space nc mi arkadaşkar q 30 sparişi verdim türkiyeye girmiş alet space nc kafamı karıştırdı satıp nc mi alsam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vergi konusunda haklı olabilirsiniz ama ben alınabilecek kalitede hen ürün hem de fiyatı cazip bir ürün göremedim.

Jabra 75T, 85T, Sony XB700, 1000XM3, Bose vb hiçbir ürünü Türkiye'den ucuza bulamadım. Belki adı sanı belli olmayan kulak içi kulaklıklar daha ucuza geliyorlardır ama onları almak da kumar, çoğu kalitesiz çıkıyor. Alan, çok kaliteli ve uygun olduğunu teyit edecek varsa alıp deneyebilirim.

• Elinde Jabra 75T sıfır olan var mı ?

• TwiNChiL T kullanıcısına yanıt

Beats sadece pr reklam markasi hocam, solo 3 kullaniyorum muzik dinledigimi saniyordum sonyninkilerden dinleyene kadar.Beatsi satip anker q30 alicam ben.

butceniz daha yuksekse beats solo pro uzmez ama o fiyat klasmanina cikildiginda da cok daha iyi secenekler var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.