Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Lynefaynel , Lynefaynel Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
7.934
Cevap
493
Favori
934.674
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar Soundpeats ürünleri nasıldır? özellikleri ve aliexpress fiyatları oldukça iyi görünüyor

-Soundpeats Sonic 

-SoundPEATS Truengine 3

-SOUNDPEATS TrueAir2

• vmc005 V kullanıcısına yanıt
    1) Bu kulaklık her iki tekinden de durdur/başlat yapıyor mu? (53 pro)

2) kulaklıkların biri kutuda diğeri kulakta müzik dinliyorsunuz, sonra kutudakini alıp kulağa taktınız diğerini kutuya koydunuz, bağlantı kopmadan geçiş sağlıyor mu? Yoksa bir kulaklıktan diğerine geçince tekrar mı kulaklığa bağlanıyor hızla, hissediliyor mu kulaklığa bağlanması?

(bende Baseus w04 var, kulaklıkların değiştiği belli olmuyor, geçişler.)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt
    1) Yapıyor.

2) Her iki kulaklık da bağımsız çalışıyor, yani evet, bağlantı kopmadan geçiş sağlıyor.
  • Arkadaşlar 200 lira civarına kadar mikrofon kalitesi en iyi olan, ses kalitesi idare edecek, gecikme ve bağlantı sorunu yaşatmayacak kulaklıklar hangileridir acaba? Mikrofonu iyi olsun yeter kısaca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deve Katili -- 7 Ocak 2021; 8:42:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, Kaliteli ses ve doygun bas için kulak içi kulaklık alacağım. Suanlık aklımda Edifier nb2 ve Anker liberty2 (proda olabilir ama fazla pahalı) var. NB2 almaya daha yakınım. Bu kulaklıklardan birini kullananan varmı önerirmisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: StartPy

Selamlar, Kaliteli ses ve doygun bas için kulak içi kulaklık alacağım. Suanlık aklımda Edifier nb2 ve Anker liberty2 (proda olabilir ama fazla pahalı) var. NB2 almaya daha yakınım. Bu kulaklıklardan birini kullananan varmı önerirmisiniz ?

Muhteşem BASS, kaliteli miktofon ve kaliteli ses için çok daha uygun fiyatlı olan Sony WF-XB700 'ü öneririm. Bu güne kadar bundan daha iyi bass veren bir kulaklık test etmedim ki internette çok incelemesi var izlemenizi tavsiye ederim. Üstelik düşündüğünüz her iki kulaklıktan da daha ucuza 600 TL'ye bulabilirsiniz.

• Aile sağlığı merkezinde hastaları aramak için kullanılacak, pil ömrü uzun fiyat/performans olarak hangi Bluetooth kulaklığı önerirsiniz?
    Sadece konuşma yapılacak, teşekkür ederim

• unknownartist kullanıcısına yanıt
    Bana da lazım sadece konuşma için ses gitsin gelsin güzel bir şekilde bana yeter bas tiz aramıyorum hocam tavsiyeden faydalanmak için takip mesaji niyetine yazdım kusura bakmayın lütfen
  • Haylou t19 ile 53 pro arasında kaldım.
    Her ikisinide kullanıp yorumlayabilecek var mı?
    Yada 200tl bandında ne önerirsiniz.
    Oyun, müzik, görüşme her anlamda üzmeyecek ekonomik bir kulaklık arıyorum

• Amazonda Xiaomi Earphone 2 basic modelini tavsiye eder misiniz çok büyük kulakta durmuyor diye yorumlar var fiyatı da uygun karar veremedim
  • bu kulaklıklarda müzik performansı nasıldır? bir ara giriş seviyesi sanırım Fiio FH1 kullanıyordum. ondan gayet memnunum. buna benzer performans veren kulaklık tavsiyeniz var mı?

jabra elite 75t 750 TL ye amazonda satılıyordu alıp almamakta kararsız kaldım. şimdi fiyat yine yükselmiş. bu fiyata değer miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: zeMRez

Haylou t19 ile 53 pro arasında kaldım.
    Her ikisinide kullanıp yorumlayabilecek var mı?
    Yada 200tl bandında ne önerirsiniz.
    Oyun, müzik, görüşme her anlamda üzmeyecek ekonomik bir kulaklık arıyorum

Hocam izlersen fikir sahibi olabilirsin, o fiyat bandında en mantıklısı bu iki kulaklık. Ben 53 Pro kullanıyorum memnunum, daha stabil sıkıntısız bir kulaklık istiyorsan 53 pro diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

bu kulaklıklarda müzik performansı nasıldır? bir ara giriş seviyesi sanırım Fiio FH1 kullanıyordum. ondan gayet memnunum. buna benzer performans veren kulaklık tavsiyeniz var mı?

jabra elite 75t 750 TL ye amazonda satılıyordu alıp almamakta kararsız kaldım. şimdi fiyat yine yükselmiş. bu fiyata değer miydi?

750 TL'ye bende görmüştüm mükemmel bir fiyattı ama almamıştım. Kronik sıkıntıları var kulaklığın, aksi takdirde kaçırmazdım o fiyatta. Önceden alıp iade ettiğim için söylüyorum bunu. Kullandığınız kulaklığı bilmiyorum ama 2000 TL'den 200 TL' ye kadar her kulaklığı kullandım sayılır, aradaki farkın sadece daha temiz ve net bir ses olmasını söyleyebilirim, bütçeyi çok zorlamaya gerek yok yani. Ha paranız varsada airpods pro niye almayasınız. Şuan aktif 53 Pro kullanıyorum 230 liraya almıştım, fazlasıyla memnunum.

• Hocam iş yerinde kullakmak için kesinlikle bu ürünü tavsiye ediyorum.Pro olmasına dikkat edin.Sürekli kulakta durmaması,gerektiğinde kullanma ve karşı taraf giden seste tam bir fiyat performans ürünü,batarya sabahtan akşama kadar açık şekilde 1 hafta gidiyor..Linki örnek olarka paylaşıyorum daha iyi fiyat bulursanız kaçırmayın.

https://www.trendyol.com/ttec/macaron-pro-bluetooth-kulaklik-2km116s-p-3299036?boutiqueId=548054&merchantId=109767&gads=true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanselolcum -- 9 Ocak 2021; 13:49:56 >

• giges1997 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim 53pro alacağım. Oyun içinde kabloluya devam ederim sanırım.

• nefret2055 N kullanıcısına yanıt
    Kulakta duruyordu ama buyuk... Estetik durmuyor haliyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock steady -- 11 Ocak 2021; 3:43:5 >

• Bu kulaklık nasıldır. Günlük kullanım için. Bu arada yakındaki bimlere bakabilirsiniz indirme girmiş heralde.
    Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Arkadaşlar 200 lira civarına kadar mikrofon kalitesi en iyi olan, ses kalitesi idare edecek, gecikme ve bağlantı sorunu yaşatmayacak kulaklıklar hangileridir acaba? Mikrofonu iyi olsun yeter kısaca
    Ben de benzer bir kulaklık bakıyorum.
    Bulabildiniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEREROKA

Ben de benzer bir kulaklık bakıyorum.
    Bulabildiniz mi?

Alıntıları Göster

Selam hocam, ben arkadaşın tavsiyesiyle Tronsmart Onyx Ace aldım, videolarda da mikrofon performansını beğenince.

Biraz daha çıkabilirim diyorsanız https://www.amazon.com.tr/Anker-SoundCore-Bluetooth-Kulakl-Siyah/dp/B08FRB517P/ref=redir_mobile_desktop/261-7855115-4763553?ie=UTF8&ref=ppx_pt2_mob_b_prod_image (Anker Soundcore Life Dot 2) bu ürüne de bakabilirsiniz isterseniz, batarya ve mikrofon performansı oldukça yeterli geldi bana

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.