Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mkm5838 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
7.941
Cevap
492
Favori
935.683
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Taotronics soundliberty 53 kullaniyorum temmuzdan beri çok memnunum. Tavsiye ederşm pro modelini de. Spor sonu elimi yıkarken suya düşürdüm bir kere tık demedi
  • Selamün aleyküm ahali,

Amazon'dan almış olduğum haylou t19'u, IR sensörden kaynaklı duraklamalardan ötürü iade edeceğim. Ses kalitesi olarak eşit yada daha iyi, ses gücü olarak da daha yüksek bir cihaz arıyorum. Önerilerinize açığım. Sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar anker liberty air 2 ve air 2 pro arasında kaldım anc de olsa iyi olurdu ama malesef yok pro kaba duruyor diye düz modele kayıyorum ama ilk önceliğim ses kalitesi bu ürünleri kıyaslayabilecek varmı bütce 1000 tl civarı bu bütçeye daha iyi alternatif varmı sizce tvs yi araba ve ofiste günlük kullanacağım

birde kafaüstü bluedio victory 2 almayı düşünüyorum

• Sipariş ediyorum teşekkürler

• pro olmayan modeli bağlantı kesilince bir süre sonra kapanıyor.proda da olması lazımdı.elle açılıp kapanabiliyor mu peki?

• Massibe M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim iyi günlerde kullanın.
  • aliexpressten lenovo kulaklıkları tercih ediyorum. ses kalitesi olarak çok başarılı. livepods1-2 ve xt90

• BeyazZenci01 kullanıcısına yanıt
    Hocam o konu hakkında , kulağa doğru silikon ile tam oturtulunca sorun kalmıyormuş bilgin olsun
  • MakineMaden kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Hocam denedim de birazcık hareket halinde yine sorun yaratıyor.

• İlgilenen varsa Bluetooth kulaklık denemelik KZ S2 aldım,fakat kablolu KZ zsn performansının baya altında kaldığı için memnun kalmadım.
    180tlye birakabilirim

• BeyazZenci01 kullanıcısına yanıt
    Hımm. Kulak yapınız ile de ilgili olabilir haklısınız. Peki hocam onun dışında kulaklığın ses kalitesi mikrofon kalitesi hakkında ne düşünüyorsunuz? O fiyata özellikleri çok iyi görünüyor.
  • MakineMaden kullanıcısına yanıt

Ses kalitesi yeterli gibi duruyor. Kanımca instrumental türlerde bu daha da belirgin. Fakat ses yüksekliği bir tık daha fazla olabilirdi. Kendi uygulamasını da çok başarılı bulmadım. Fiyatına göre iyi fakat işte bu sensör sorunu mevcut. Sensörü kapatabilseydim muhtemelen kullanmaya devam ederdim.

• Aliexpresten anker air 2 alacaktım 630 tlye, air 1 o anda 280 e düştüğünü gördüm farka değmeyeceğini düşünerek 280 tlye air 1 aldım air 2 çok istiyordum ama 2 katından fazla fark olunca 1 aldım ben alır almaz fiyatı 615 e çıktı
    Birde tvde kullanmak ve daha kaliteli müzik için kulak üstü q30 aldım oda 530 a geldi sennheiser momentum 2 mi alayım derken şarj süresi az olduğundan anker air 2 pro alacaktım ses kalitesinden dolayı akiexprese bakayım dedim fiyatlar çok uygundu 830 tlye hem tws hem ancli kafa üstü almış oldum
    Burda 300 400 e satışan tronsmart vb kulaklıkları çok daha uygun alabiliyorsunuz bakın derim benim 280 e aldığım anker air burda en ucuz 500 tl yorumlarda gümrük genelde 20 tl çıktı demişler
    Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 1 Ocak 2021; 16:34:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• leonart16 L kullanıcısına yanıt

edifier tw3 hocam tek geçerim.

• alker A kullanıcısına yanıt

Hocam nasıl deneyiminiz ben de düşünüyorumda

• edifier tws x3 ü yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. çok memnunum. Oldukça berrak bir sesi var. 250-300 tl aralığında ses yüksekliği, berraklığı, bass tiz dengesi, şık küçük kutusu, bitiremediğim şarjı ile daha önce kullandığım xiomi lerden sonra çok iyi geldi.Daha iyileri elbette var ama bu fiyat aralığında kesinlikle tavsiye ederim. Sonuçta işi sadece ses sistemleri olan bir marka.

• alker A kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Ergonomik açıdan nasıl ürün? Noise canceling de varmış, işe yarıyor mu? Haylou T19 ile kıyaslayabilir misiniz?

• Haylou kullanmadım bilmiyorum. Dışarıdan günlük sesleri almıyor fakat çok yüksek sesleri alıyor. Ergonomisi benim kulağıma uygun ağrı yapmıyor.

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.