Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.809
Cevap
284
Favori
464.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1157
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 284
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kimbehicayy (82 mesaj) themacir (74 mesaj) BrezilyaLigi (70 mesaj) hasanandnexus (61 mesaj) hakkan (59 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1985 mesaj) Mobil (1127 mesaj) Tablet (16 mesaj) Mini (311 mesaj) Uygulama (549 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    2393 Mesaj

Arkadaşlar bilgisayarda Skype, Zoom gibi programlarda kullanmak için TWS kulaklık arıyorum tavsiye edebilir misiniz?

|
    |
  • Binbaşı
    1741 Mesaj

Ses seviyesi olarak nasıl? Basslar nasıl?

Haylou T15 teneke sesi gibiydi.

Qcy nin bir modelinde ses %50 azdı.

Sennheiser Cx 400BT indirimi bekliyorum bende almak icin

|
    |
    giges1997 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5668 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dextır.

selam, geçen ay taotronics 79 almıştım kampanyadan. şarj kutusunda problem yaşıyorum kulaklığı koyunca cihaz kapanmıyor artık sürekli açık modda ve şarj yiyor haliyle 5 kere tak çıkar yapmam gerekiyor şarj yuvasına oturtmam için. kutuyu, kulaklığı düşürmedim hiç hasar almadılar. başına gelen varmı?

• Er
    4 Mesaj

Jabra Elite 85H kullanan var mı? Amazon'da şu an 1299 TL alınır mı?

|
    |
  • Teğmen
    188 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fth

Ses seviyesi olarak nasıl? Basslar nasıl?

Haylou T15 teneke sesi gibiydi.

Qcy nin bir modelinde ses %50 azdı.

Sennheiser Cx 400BT indirimi bekliyorum bende almak icin

Hangisinin hocam? 53 Pro'da CX 400BT' de ses seviyeleri gayet iyi. Bassları da başarılı. Tatmin eder sizi. CX 400BT indirimde şuan yakın zamanda 1300'den aşağı düşeceğini sanmıyorum.

|
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj

arkdaslar anker q10 ve jbl t500 arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz?

|
    |
  • Yarbay
    3104 Mesaj
    Arkadaşlar jabra elit 65 bt yi beğenmeyen biri olarak 400 500 civarı ses kalitesi iyi konuşması makul bir tws kulaklık önerecek varmı f/p si yüksek bir kulaklık lazım anker life dot 2 düşünüyorum bunu yada başka bir kulaklık önerecek varmı canlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 22 Aralık 2020; 21:34:2 >
    |
    |
  • Yarbay
    2668 Mesaj

Arkadaşlar konuya biraz uzağım, hepsiburada dan 100-150 lira arası bir kulaklık alacağım, bu aralıkta fp oranı en yüksek kulaklık sizce hangisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3104 Mesaj

Qcy t7 bu fiyatta gayet başarılı olduğunu söylüyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 22 Aralık 2020; 22:53:31 >
    |
    |
    edgar1899 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    397 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

selam, geçen ay taotronics 79 almıştım kampanyadan. şarj kutusunda problem yaşıyorum kulaklığı koyunca cihaz kapanmıyor artık sürekli açık modda ve şarj yiyor haliyle 5 kere tak çıkar yapmam gerekiyor şarj yuvasına oturtmam için. kutuyu, kulaklığı düşürmedim hiç hasar almadılar. başına gelen varmı?

Sorununuzdan bağımsız olarak ses kalitesi, şiddeti ve kulaklığın ergonomisinden memnun musunuz?

• Onbaşı
    24 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fth

Bilginiz olsun diye yazıyorum.

Hazırda kablolu Sennheiser CX 300-II kullanıyorum 6-7 yıldır.

Kablosuz girişimlerim oldu,

Qcy t1c almıştım ses seviyesi çok az gelmişti.

Geçenlerde testlerde ses seviyesi en yüksek olan Haylou T15 aldım.

İçindeki çıkan silikonların hepsini denedim bir türlü kulağıma oturtamadım.

Ses seviyesi yüksek ama midler tizler kulağı tırmalıyordu.

JBL 110BT almıştım bir dönem, sesler basslar yeterli olsa da. Ses seviyesi biraz kabloluya göre düşüktü.

Şuan kablosuz kulaklığım yok ve ne alacağım konusunda bilgimde yok.

Şeytan diyor bayıl 2.5k Sennheiser Momentum True Wireless 2 al diyor sonra o kadar kulaklığa bağlama diyor.

JBL Tune T220 alayım diyorum piyasa çok replikası var.

JBL Tune 120 nin alabilitesi var çok kararsızım.

Şu qcy idi, haylou idi bulaşmak istemiyorum. Malzeme kalitesi çok düşükler.

Teyzeogluna Sennheiser Tws 2 aldım 1500e ikinci el 20 ay daha garantisi vardı. Kulakligı aldıgı gibi test etti sol tarafta cızırtı var napıcam falan derken, yetkili servise gönderdi, ikinci günu sıfırı elindeydi. 1500e sıfır almış oldu. Aklınizda bulunsun deneyebilirsiniz sizde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ott0man -- 22 Aralık 2020; 23:1:45 >

• Yarbay
    3104 Mesaj

Bu konuda twknik servisleri çok iyi 5 yıllık garantisi bitmiş cihazın yenisini gönderiyorlar adamlar çol dillendirmemek lazım türk milleti suistimali sever adamlar küstürmemek lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ott0man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    5 Mesaj

Arkadaşlar iyi akşamlar Airpods 2 de şuan 1099 altına fiyat var mı? Çek kod ile world puan gibi nerden almak mantıklı?

• Onbaşı
    21 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: chagry1

Arkadaşlar iyi akşamlar Airpods 2 de şuan 1099 altına fiyat var mı? Çek kod ile world puan gibi nerden almak mantıklı?

Bende Airpods takip ediyorum, Hepsiburada'dan alıp 150 TL puan kazanabilirsiniz sanırım bende Word yok Bonus var.

|
    |
  • Er
    5 Mesaj

Bende de yok maalesef amazonda vakıf world puan var 1000e 75 en uygun sanırım o şu an

|
    |
  • Yarbay
    5668 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dextır.

quote:

Orijinalden alıntı: TherafluForte

Sorununuzdan bağımsız olarak ses kalitesi, şiddeti ve kulaklığın ergonomisinden memnun musunuz?

Alıntıları Göster

fazlasıyla memnunum ama şu sorun canımı sıktı. daha önce mi tws kullandım, airpods kullandım. ses kalitesi üst düzey kulaklıklara yakın, mikrofon idare eder

|
    |
  • Yüzbaşı
    385 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Bende haylou t15 almıştım. Ancak bu kulaklığın silikonları ya çok kötü yada benim kulağımda sıkıntı var. Spor esnasında sürekli çıkıyor ve düşecek kıvama geliyor. Sürekli düzeltme ihtiyacı hissediyorum. Acaba uyumlu daha kaliteli, ergonomik silikon bulunur mu bu kulaklık için ?

• Binbaşı
    1342 Mesaj

Kullanırken ışıkları yanıp sönüyor diyorlar doğru mu?

|
    |
    Dextır. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3051 Mesaj

ANC kulaklıklar yoldan gelen araç gürültüsünü engelleyebilir mi? Yoksa pasif izolasyonu kulaklık mi almalıyım?

https://www.amazon.com.tr/dp/B07V7HBC29/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlT2_RJ04Fb1B2RKW0

Ayrıca bu kulaklığı kullanan tecrübe eden VS var mı tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan1zek -- 23 Aralık 2020; 16:41:30 >
  • Binbaşı
    1430 Mesaj
    haylou t19 hangi uygulama ile kullanılıyor bilen varmı ,ios da birsürü uygulama var hangisi bulamadım, forumda kullanıcı konusu varrmı bilen varsa yardımcı olabilirmi

Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
anzer balı
konkasör
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.