Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oligark Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.942
Cevap
493
Favori
935.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Hocam bu Anker Q10'u veya Vortex'i bass değil de daha enstrümental veya vocal de diyorlar sanırım müzik türleri için de tavsiye eder misiniz? Ben hiç bass gerektiren müzik dinlemiyorum ancak bütün kulaklıklarda hep bir bass vurgusu var. Hatta almışken noise cancelling li olsun diye aşağıdaki ürünü düşünmüştüm. Fiyatı 280 tl ye düşmüştü ancak hiç yorum bulamadığımdan almadım.

https://www.amazon.com.tr/Philips-TABH305BK-00-Kulak%C3%BCst%C3%BC-Kablosuz/dp/B07V7HBC29/ref=pd_sbs_23_7?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B07V7HBC29&pd_rd_r=aecaabb8-e636-4508-988e-72d81ca7b410&pd_rd_w=eZjxK&pd_rd_wg=gMxDw&pf_rd_p=ddf7d7da-4b23-4d3e-8e99-53bc78f23594&pf_rd_r=6WE79W65CETSFQY98505&psc=1&refRID=6WE79W65CETSFQY98505

Alıntıları Göster

Marshall major 3 oneririm, tarziniza gore tatmin edecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Marshall major 3 oneririm, tarziniza gore tatmin edecektir

Alıntıları Göster

Bütçemi aşıyor malesef ama teşekkür ederim.

• multipoint connect ozellikli kulaklik oneriniz var mi? sadece jabra da var sanirim o ozellik

• Pantherus IV kullanıcısına yanıt

t15'i kullanmadım ama iphone kulaklığının daha iyi olduğuna emin olabilirsiniz

• gunners49 kullanıcısına yanıt

olamazsınız

• Arkadaşlar kulaklık tavsiyesi için Enes Özen'in hazırladığı şöyle bir liste var, belki işinize yarar.

https://bluetoothrehberi.com/konu/tavsiye-ettigim-tuem-kulakliklar-tek-liste.225//

• Selam arkadaşlar. Kablosuz kulaklık almak istiyorum hem Bilgisayarımda hem de Ipad'de kullanacağım. Benim için en önemlisi sürekli Skype üzerinden görüşme yaptığımdan mikrofon kalitesi. Gecikme olayları olsun istemiyorum, bana önerebileceğiniz f/p ürünü var mıdır? :)

• Telefon konuşmalarında yüksek ses veren,

sıfır gecikmesi olan kulakiçi kulaklık arıyorum.

https://www.hepsiburada.com/taotronics-soundliberty-53-sarj-kilifli-ipx8-ter-su-dayanikli-tek-cift-kullanim-bluetooth-kulaklik-50-saat-muzik-siyah-pm-HB00000PVM51

bunun dışında öneriniz varmıdır? Ses anlamında tatminkar olduğunu söylüyor herkes. Ama gecikme olmaması lazım :( özellikle film izlerken.

0-500 TL fiyat bandının altındaki kulaklıklarda ses gecikmesi kaçınılmaz gibi duruyor. Ne diyorsunuz?

• 3 gundur kullaniyorum, kulakta durması, estetikliği, ses kalitesi ve sarj durumu guzel ancak ses gecikmesi oluyor maalesef.
  • Ses gecikmesi var bu modelde.Bende kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exerion

Ses gecikmesi var bu modelde.Bende kullanıyorum.

@rock steady

teşekkürler. pas geçiyorum bu modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

olamazsınız

Kesinlikle olabilir.

Dolar olmuş 8 TL, 110-120 TL dediğiniz kulaklıklar gelir 10-15 dolara. Tamam bütçen bu kadarsa birşey demiyorum 10-15 dolarlık kulaklıklara da iyi demeyin artık, bunlar "ses olsun yeter" diyenlerin ürünleri olabilir ancak.

Doların ucuz olduğu zamanlar şeklini (evet sesini değil şeklini) beğendikçe Aliexpress'ten 10 dolar civarına bir sürü kulaklık alırdım, beğenmezsem köşeye atardım. İşte o kulaklıklar şimdi piyasa kulaklığı oldu maalesef.

Sözün özü, 10 dolarlık kulaklıkla Apple ürünlerini kıyaslayamazsınız, kablolu Apple kulaklıklarıyla en az 40-50 dolarlık ürünler kıyaslanabilir ancak.

• hakkan H kullanıcısına yanıt

Teknoloji gelişiyor. 10 sene önce 200$ fiyat biçilen kulaklıkların daha iyileri 50$ altına indi şimdi.

• hakkan H kullanıcısına yanıt

Kablolu earpodslar kadar şişirme başka ürün yok sanırım. Alide o kadar kulaklık denemişsiniz keşke 10-15 dolar arası popüler birkaç silikonsuz kulaklık da deneseydiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

Kablolu earpodslar kadar şişirme başka ürün yok sanırım. Alide o kadar kulaklık denemişsiniz keşke 10-15 dolar arası popüler birkaç silikonsuz kulaklık da deneseydiniz.

Arkadaşlar 5 yıl geriden geliyor, biraz zaman tanıyın.

• Eléctronics kullanıcısına yanıt

Haylou t19 ve Taotronics 53 modelleri f/p olarak mikrofon konusunda başarılı kulaklıklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

Eğer Apple ürünlerinin kalitesini hala algılayamadıysanız diyecek birşey kalmıyor.

Sizin internetten sörf ettiğinizden fazlasını satın alıp denedim ama istisna birkaç ürün hariç tümü kalitesiz ürünler, 50 dolarlık bir ürünle 10 dolarlık bir ürün aynı noktada olamaz varsa yazın test edelim.

Yukarıda bir arkadaşın yazdığı gibi hayatından daha iyisini denemediği için 100-300 TL'lik kulaklıkların harika olduğunu düşünüyorsanız önce bir Bose deneyin de farkı görün.

• 5 Yıldız kullandığım Audio Technica CKR5 kulaklığım dün itibariyle bozuldu. Sanırım kablonun dibinde hasar var ama nelere dayandı helal olsun ona  

Biliyorum burası tavsiye konusu değil ama gidip konu açmaktansa buradaki bilgili insanlara sormak daha mantıklı geldi. Sadece müzik odaklı bi bluetooth kulaklık arıyorum arkadaşlar. 300 liraya kadar bütçem var. Önerebileceğiniz bir model var mıdır ?

• Luc4sHood kullanıcısına yanıt

Taotronics Soundliberty 79 iyi bir seçim olur bence.

• Neckband tarzında aynı anda cift baglanti destekleyen ve anc'li bir kulaklik arayışındayim. Freelace pro harici pek bir alternatif göremedim gibi tavsiye verebilecek var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.