Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.934
Cevap
493
Favori
934.670
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alacağım hocam. açıkçası sadece tv için kullansam yeterli olacağı için fazla bütçe ayırmak istemiyorum. ekstra telefonda da kullanabilirsem güzel olur tabi. bir öneriniz olur mu acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazondan QCY T7 modelini aldım. Şu koşulsuz iade durumundan bir çok kulaklık iade verilmiş. Fakat ben kutuyu açtığımda ilk defa açtığım belliydi ve kulaklık (İnşallah) hiç bir kulağa temas etmemişti. Fakat birkaç gündür sol kulaklığın daha hızlı şarjı bitiyor. Araştırdım ve böyle sorun yaşayanlar gördüm. Benim cihazım 70 dakika müzik dinlemede sol kulaklık %30, sağ kulaklık %20 azaldı. Bu normal mi acaba? QCY T7 hakkında bilgiler için;
    https://www.youtube.com/watch?v=_PX0fPfLcMQ&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Amazondan QCY T7 modelini aldım. Şu koşulsuz iade durumundan bir çok kulaklık iade verilmiş. Fakat ben kutuyu açtığımda ilk defa açtığım belliydi ve kulaklık (İnşallah) hiç bir kulağa temas etmemişti. Fakat birkaç gündür sol kulaklığın daha hızlı şarjı bitiyor. Araştırdım ve böyle sorun yaşayanlar gördüm. Benim cihazım 70 dakika müzik dinlemede sol kulaklık %30, sağ kulaklık %20 azaldı. Bu normal mi acaba? QCY T7 hakkında bilgiler için;
    https://www.youtube.com/watch?v=_PX0fPfLcMQ&feature=youtu.be
    Normal hocam merkez kulaklık sağ gibi olduğu için o daha çabuk bitiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• thelordof kullanıcısına yanıt

Kesinlikle denemenizi öneririm,buds kullanmışlığım var 2 gün.Bunun ses şiddeti samsunga göre muhteşem bence

• quote:

Orijinalden alıntı: NikkiDog

Bu mesaj silindi.

kullanıyor musun hocam cihazı? :) videolarına bakacağım şimdi.

• kızıl ay K kullanıcısına yanıt

yanlış yazmışım hocam. fiyat 499. Tabi ithalatçı garantili olanlar şu günlerde biraz daha düştü.

• Anker soundcore life q10 alınır mı?

• Haylou t15 modelini 120 tl civarına almak mantıklı mıdır uzak durun ya da alabilrsiniz diyen varsa görüşlerini öğrenmek isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korkmazharun -- 23 Kasım 2020; 12:39:44 >
  • korkmazharun K kullanıcısına yanıt
    ben de merak ediyorum bunu

Ben cuma günü Amazon'dan 150 tl'ye almıştım ve şu an için memnunum hocam. Eğer 120 tl'ye bulduysanız ve kulaklık almaya niyetiniz varsa kaçırmayın bence. Bu arada hangi sitede öyle hocam fiyatı?

• ambitious_man A kullanıcısına yanıt
    Aslında şey hepsiburadada 160 tl 150ye 25 kodla 135e geliyor iş bankası da 20 tl maxipuan veriyor o hesapla 115 oluyor kod falan 5tl desen ortalama 120 tl

Bağlantı sorunu yaşadınız mi

• Bugün Çin'den 19 dolara Tronsmart onyx ace aldım. Yorumlar iyiydi, umarım iyi çıkar.

Bağlantı sorunu yaşamadım hocam.

İphone se 2020 kullanıyorum. Kulaklık gelince bluetooth ile bağlandım.

İlk bağlanırken sol kulaklıktan ses gelmemişti. Kutuya koyup tekrar aldım ve ondan da ses geldi.

Kulaklıkların her ikisini açıp kapatmak için aynı anda dokunmatik panele basılı tutabilirsiniz. Bu şekilde açılıp kapanıyor. Belki de sol kulaklığım açılmadığı için ses gelmemişti.

• https://m.tr.aliexpress.com/item/4000926765820.html
    Müzik kalitesi olarak t5 t15 gt1 gibi modellerden daha iyi olduğu söyleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mabovski -- 23 Kasım 2020; 14:25:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iskocya İ kullanıcısına yanıt
    Gümrükte extra vergi çıkarmıyorlar mı

smart tv için alacağım ben ama tvnizde bt varsa deneme şansınız var mı :( kimisi olur diyor kimisş olmaz çok ortada kaldım

Çıkacak tabii ki. 20 lira ile 58 lira arasında bir şey çıkacak.

Fiyat gayet makul ama beklentiniz yüksek olmasın.Kulakta duruşu ,şarjı gayet güzel ama mikrofon ve müzik kalitesi çok iyi değil.Yaklaşık 5 ay kullandım.Ne kadar ekmek o kadar köfte performansı :)

• sheare78 kullanıcısına yanıt
    Bu fiyat bandında daha iyi performanslı cihaz var mi peki

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.