Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.829
Cevap
283
Favori
465.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 37 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1160
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 283
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kimbehicayy (82 mesaj) themacir (79 mesaj) BrezilyaLigi (70 mesaj) hasanandnexus (61 mesaj) hakkan (59 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2002 mesaj) Mobil (1130 mesaj) Tablet (16 mesaj) Mini (311 mesaj) Uygulama (549 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    3104 Mesaj

Hocam airpods 2 ve airpods pro deneyimledinizmi sizin kullandığınız anker pro 2 ye göre kalitesi nasıl çok merak ettim
    Bende applenin 2 ürünüde var ama ses kalitesi tam anlamıyla tatmin etmedi en sonunda paraya kıyıp sennheiser momentum alayım diyorum bazende Kulak üstü 2000 tl üzeri bir sony mi alsam diyorum anker kulaklıklar hakkında pek bilgim yok fakat söylediğiniz model ilgimi çekti airpods proyu beğenmemiş birini mutlu edermi?
    Son olarak Kulak içi olduğu için çok fazla rahatsızlık veriyormu akşama kadar kulağımda dursun istesem rahatsız edermi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 29 Ekim 2020; 21:12:23 >
    |
    |
    sheare78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj

İkisini de arkadaşlar vasıtasıyla denedim eğer ki android kullanıcısı iseniz ankerin performansı şaşırtabilir sizi.Sıfırını iki modele göre ucuza alabilirsiniz.Özellikle hear id özelliği beni benden aldı.kulağınıza süreli bir şekilde belli tonlarda ve yükseklikte sesler yollayıp gelen sonuca göre kulağınıza özel ayar yapıyor.Hazır gelen equalizerlara göre daha dolu geldi bana.
    Fiyat olarak 800 liraya alınabildiği için rakipsiz bence.
    Momentum 2 güzel bir cihaz ama 2bin fazla bence.
    Ankeri teknosadan felan deneme şansınız varsa şiddetle öneririm.Sesin yüksekliği de fiyatına göre harika.Sahnelemesi ve tiz sesler de gayet başarılı bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kimbehicayy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    487 Mesaj
    Arkadaşlar sadece iPad’le dizi film izlerken kullanmak için basit bir kulaklık bakıyorum. Aslında kulak içine giren silikonlulardan ziyade AirPods gibi olanlardan istiyorum ama gecikme olmayan sorunsuz bir model bulamadım :/

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic S 25TL Amazon indirimiyle 110 TL civarına geliyor. Bulabildiğim en iyi seçenek gibi. Başka bir öneriniz olabilir mi?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: ruuuuud

Arkadaşlar sadece iPad’le dizi film izlerken kullanmak için basit bir kulaklık bakıyorum. Aslında kulak içine giren silikonlulardan ziyade AirPods gibi olanlardan istiyorum ama gecikme olmayan sorunsuz bir model bulamadım :/

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic S 25TL Amazon indirimiyle 110 TL civarına geliyor. Bulabildiğim en iyi seçenek gibi. Başka bir öneriniz olabilir mi?

qcy t7 bu fiyat endeksinde hala lider ama Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic daha uzun ömürlü olacakır.

|
    |

• Yüzbaşı
    258 Mesaj

Xiaominin modelleri size daha uygun olacaktır ama piyasada sahtesi çok.Aldıktan sonra barkod sorgulaması yapın mutlaka.

|
    |
    ruuuuud kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    12148 Mesaj

Merhaba. T19'u dünden beri kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Müzik kulağımın iyi olduğpunu düşünüyorum. Üst seviye bir çok kulaklık kullandım ve şu anda da hali hazırda HD650 kullanıyorum. Kafaüstü kullanmadığım zamanlarda işimi görsün diye T19 aldım.

Ses kalitesi alt seviye ürünlerden rahatlıkla sıyrılacak seviyede ve üst seviye çoğu ürünle yarışır. Ses gayet dengeli, sadece birkaç desibellik bass artısı var. Midler tam olması gerektiği kadar geliyor kulağa ne geride ne de ileride. Hem kadı hem de erkek vokaller gayet net, perdesiz. Tizler de çok canlı olmasına rağmen hiçbir zaman kulak tırmalamıyor. Kulaklıkların kalitesini en rahat belli eden noktalardan biri tizlerdir zaten. Müzikteki tüm tiz frekansları rahatsız etmeden verebilen çok kulaklık yok.

Bağlantı gayet stabil, aptx görevini yerine getiriyor.

Kontroller için dokunmatik yerine hareket algılayıcı kullandığından ötürü sakız çiğnerken, yürürken şarkı değiştiriyor falan diyenler vardı ama kesinlikle sorun yaşamadım. Sanırım bazı insanlar sorun yaşadığı için hassasiyeti düşürmüşler artık. Kulaklığa dokununca pek algılamıyor zaten. Kulak kepçesine dokununca ise kolayca aktifleşiyor kontroller.

Kulaktan çıkarınca durmasını sağlayan kızılötesi özelliği de gayet hızlı şekilde çalışıyor ve ikisini de çıkardıktan sonra kulağa sadece bir kulaklık takınca onunla devam ediyor, diğeri sessiz kalıyor. Kulakta değilken boşuna çalışmamış oluyor yani. Güzel düşünmüşler.

Uygulamadan kontrolleri ayarlayabiliyoruz ve hem kulaklıkların hem de kasanın şarjına bakabiliyoruz.

Rahatlık olarak da memnunum. Kulak yapısına bağlı bir şey ama benim gibi küçük kulakları olan biri rahat ediyorsa ortalama kulak yapısına sahip kişiler saatlerce kullansalar bile hissetmezler herhalde.

Kısacası bu fiyata daha iyi bir kulaklık bulunacağını sanmıyorum. Hatta 500tlye kadar bile zor bence. Özellikle ses kalitesi olarak sanki kaliteli bir kablolu kulaklık kullanıyormuş hissi veriyor.

|
    |
    QRX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    188 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Hocam airpods 2 ve airpods pro deneyimledinizmi sizin kullandığınız anker pro 2 ye göre kalitesi nasıl çok merak ettim
    Bende applenin 2 ürünüde var ama ses kalitesi tam anlamıyla tatmin etmedi en sonunda paraya kıyıp sennheiser momentum alayım diyorum bazende Kulak üstü 2000 tl üzeri bir sony mi alsam diyorum anker kulaklıklar hakkında pek bilgim yok fakat söylediğiniz model ilgimi çekti airpods proyu beğenmemiş birini mutlu edermi?
    Son olarak Kulak içi olduğu için çok fazla rahatsızlık veriyormu akşama kadar kulağımda dursun istesem rahatsız edermi

Airpodslar sizi tatmin etmediyse sizi başka tatmin edecek başka bir kulaklık yok bence.

https://www.rtings.com/headphones/reviews/apple/airpods-pro-truly-wireless

https://www.rtings.com/headphones/reviews/anker/soundcore-liberty-2-pro-truly-wireless

https://www.rtings.com/headphones/reviews/sennheiser/momentum-true-wireless-2

https://www.rtings.com/headphones/reviews/sony/wf-1000xm3-truly-wireless

https://www.rtings.com/headphones/reviews/jabra/elite-75t-truly-wireless

https://www.rtings.com/headphones/reviews/samsung/galaxy-buds-plus-truly-wireless

Yukarıdaki incelemelere bakarsanız Airpods Pro > Samsung Buds+ > Sony wf-1000xm3 > Jabra Elite 75T vs vs diyerekten gidiyor. Anker ve Jabra kullanmış birisi olarak ses kalitelerini her ne kadar çok beğenmiş olsamda tıslama problemleri yüzünden iade ettim. Özellikle Jabra' nın Anker' den daha başarılı olduğunu söyleyebilirim. Parayı kıyıp Sennheiser dediğiniz model de incelemelerde düşük ratings almış.

|
    |

• Yarbay
    3039 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Merhaba. T19'u dünden beri kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Müzik kulağımın iyi olduğpunu düşünüyorum. Üst seviye bir çok kulaklık kullandım ve şu anda da hali hazırda HD650 kullanıyorum. Kafaüstü kullanmadığım zamanlarda işimi görsün diye T19 aldım.

Ses kalitesi alt seviye ürünlerden rahatlıkla sıyrılacak seviyede ve üst seviye çoğu ürünle yarışır. Ses gayet dengeli, sadece birkaç desibellik bass artısı var. Midler tam olması gerektiği kadar geliyor kulağa ne geride ne de ileride. Hem kadı hem de erkek vokaller gayet net, perdesiz. Tizler de çok canlı olmasına rağmen hiçbir zaman kulak tırmalamıyor. Kulaklıkların kalitesini en rahat belli eden noktalardan biri tizlerdir zaten. Müzikteki tüm tiz frekansları rahatsız etmeden verebilen çok kulaklık yok.

Bağlantı gayet stabil, aptx görevini yerine getiriyor.

Kontroller için dokunmatik yerine hareket algılayıcı kullandığından ötürü sakız çiğnerken, yürürken şarkı değiştiriyor falan diyenler vardı ama kesinlikle sorun yaşamadım. Sanırım bazı insanlar sorun yaşadığı için hassasiyeti düşürmüşler artık. Kulaklığa dokununca pek algılamıyor zaten. Kulak kepçesine dokununca ise kolayca aktifleşiyor kontroller.

Kulaktan çıkarınca durmasını sağlayan kızılötesi özelliği de gayet hızlı şekilde çalışıyor ve ikisini de çıkardıktan sonra kulağa sadece bir kulaklık takınca onunla devam ediyor, diğeri sessiz kalıyor. Kulakta değilken boşuna çalışmamış oluyor yani. Güzel düşünmüşler.

Uygulamadan kontrolleri ayarlayabiliyoruz ve hem kulaklıkların hem de kasanın şarjına bakabiliyoruz.

Rahatlık olarak da memnunum. Kulak yapısına bağlı bir şey ama benim gibi küçük kulakları olan biri rahat ediyorsa ortalama kulak yapısına sahip kişiler saatlerce kullansalar bile hissetmezler herhalde.

Kısacası bu fiyata daha iyi bir kulaklık bulunacağını sanmıyorum. Hatta 500tlye kadar bile zor bence. Özellikle ses kalitesi olarak sanki kaliteli bir kablolu kulaklık kullanıyormuş hissi veriyor.

Çok teşekkürler hocam detaylı yazınız için. Ben de SoundLiberty 79 ve T19 arasında kaldım. İkisinden birini alacağım artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1137 Mesaj

Kulak rahatlığı konusunda yorumunuza katılıyorum. Daha önce birçok silikonlu ve silikonsuz kulaklık kullandım ama silikonlu kulaklık rahatsızdır diye bir kavram yok bence. Eğer silikonlar büyükse değiştirin yada başka kulaklıkların uçlarını takıp deneyin derim. Bazı kulaklıklar tam kulak anatominize göre yapıldığı için silikonlu olsun yada olmasın saatlerce de taksanız kulağı acıtmıyor. Üstelik sağladığı ses ve gürültü izolasyonu da cabası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    VYC Majoris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    63 Mesaj

Haylou gt1 modeli de var bir bakmanızı tavsiye ederim.

|
    |
    ruuuuud kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1779 Mesaj
    Arkadaşlar telefon görüşmesinde mikrofon kalitesi yüksek ve tek kulaklık olarak da sorunsuz çalışabilecek hangi modelleri önerirsiniz acaba, işin içinden çıkmak çok zor kullanan arkadaşların yorumlarıyla alacağım.
    Teşekkürler,

• Yarbay
    12962 Mesaj
    benim sound liberty 79 kaybolduktan sonra yeni kulaklık arayışıma girdim. radarımda airpords 2. nesil, anker soundcore liberty 2 pro, jabra 75t elite ve sony'nin garip isimli kulaklıkları vardı.

airpods'u eledim çünkü iphone'un içinden çıkan kulaklıklar kulağımdan düşüyor ve bunun da öyle olabileceğinden korktum. jabra için forumda ve redditte çok sorun yaşayan vardı. sony de limitimin üstündeydi o yüzden anker'i aldım. tıslama sorunu olabiliyormuş bunda da ama bendekinde olmaz diye umuyorum ama en azından amazon'dan aldığım için iade konusunda içim rahat.ilk defa bir kukaklığa bu kadar para verdim, umarım mutlu eder beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 30 Ekim 2020; 3:29:1 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1267 Mesaj

Edifier TWS200

Tronsmart onyx Ace

Realme Buds Air

Xiaomi airdots pro 2

İmkan varsa Apple Airpods

|
    |
    fatgunco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    254 Mesaj
    1more1026bt modelini düşünüyorum da varmıdır kullanan yorum yapacak birisi

• Yüzbaşı
    258 Mesaj

Kullandığım bir model.Keyifli bir kulaklık.Sadece ses yüksekliği beni tatmin etmemişti.Geri kalan özellikler fiyatına göre gayet iyi.Fırsatınız olursa taotronics soundliberty 79a da bakmanızı öneririm.

|
    |
    ReqinLeif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    224 Mesaj
    Çok memnun kaldığınız bluettoh kulaklık tavsiyeniz var mıdır arkadaşlar

|
    |
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj

300 lira altında t19 ya da 300-500 bandında Taotronics Soundliberty 79,1000 bandına kadar da Anker Liberty 2 pro öneririm

|
    |
  • Yarbay
    6733 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oysho

Anker q10 son öneren var bende takipteyim hepsi burada da 292 TL

hocam onu alacakken TAotronics 85 takıldı gözüme ve

sonra da fiyatı arttı.

siz ne aldınız . naptınız?

bu konuda genelde kulakiçi bluetoothlar paylaşılıyor da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 30 Ekim 2020; 13:9:18 >
    |
    |
  • Yarbay
    6733 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: metamorphoses

Merhaba. Tavsiyenize ihtiyacım var. Eşime JBL T460BT almayı düşünüyorum. Kulak üstü olarak önerebileceğiniz başka model var mı? 350-400 TL civarı bütçem var. 

hocam aldınız mı , kaça nereden aldınız,

diğer mesajıma ekleyemedim sizi,

masaüstünde DH da bir mesajdan birden fazla kişiden bahsetme olayı kaldırılmış sanırım.

• Er
    5 Mesaj
    Anker Q10'u 2.5 aydır kullanıyorum. Her gün yaklaşık 1-1.5 saat müzik dinliyorum ve konuşma yapıyorum. Ses kalitesi hakkinda inceleme videolarında ne diyorlarsa hepsi doğru, hakkını fazlasıyla veriyor paranın, ek bir şey söylemeye gerek yok.

Ancak bir elestirim var, ergonomik acidan feci bir kulaklık. Kulaklığın üst iç bölümünde yastık olmasına rağmen kafanızın üstüne ciddi bir basınç yapıyor. Kulaklığı çıkardığınızda eğer boynunuzda taşımayı seviyorsanız da büyük problem yaşarsınız, boyuna baskı yapıyor. Ben şahsen bu iki durumdan çok rahatsız oldum ancak ses kalitesi bunları goz ardı etmeme yardımcı oluyor. Bu ikisi önemsizse sizin icin kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
konkasör
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.