Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.803
Cevap
284
Favori
463.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1157
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 284
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kimbehicayy (79 mesaj) themacir (74 mesaj) BrezilyaLigi (70 mesaj) hasanandnexus (61 mesaj) hakkan (59 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1982 mesaj) Mobil (1124 mesaj) Tablet (16 mesaj) Mini (311 mesaj) Uygulama (549 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    100 Mesaj

Ben bunun bir alt modeli olan 900N'i kafaüstü kulaklıkta kullandım. O kadar güzeldi ki şuan keşke iade etmeseydim diyorum. Headphone's diye bir yazılımı var store'da harikaydı. O eq'larla oynamak çok hoşuma gitmişti. Tidal hifi'de farkı hissedebildiğim bir kulaklık olmuştu. Şimdi 200 liralık bir kulaklığa kaldım, hiç memnun etmiyor. Bir kere kaliteye alışınca kulak asla memnun olmuyosun aşağısından  

|
    |
    PunkBunny kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    100 Mesaj

Arkadaşlar eğer hobi olarak müzik dinliyorsanız gidin pahalı ürünler alın. Ben eskiden bunun tamamen saçmalık olduğunu, her kulaklığın aynı olduğunu düşünüyordum.

Haylou GT1 miş gt1 proymuş gt1 xr miş falan boş işler. Yani tamam müzik dinleyebiliyorsunuz ama ne ben burdayım diyen bir bas var ne bir sahne var. Bütün sesler birbirine karışıyor. 200 liraya kulaklık olmazmış bunu anladım.

• Emekli Yönetici
    17061 Mesaj

kulaklıkta orta fiyat segmenti yok zaten bizde. Ya 150 200 'e alacaksın ya da 700 800'e. Biraz daha iyi olsun dersen fiyatlar direkt 1500 2000 seviyesine çıkıyor.

İşin kötüsü 150 liralık kulaklık 500 600 liralık kulaklık ile aynı performansı veriyor. Anker'in bir kulaklığına bakmıştım bugün. Fiyatı 600 lira olmuş adam ilk aldığında 350 liramış sene başında herhalde. Bu fiyata değmez şu şu markanın kulaklığı ile aynı sesi veriyor diyor o kulaklık da 250 TL.

Yani ne alacam ben de bilemedim gitti. En çok aradığım şey şeffaf mod. Samsung buds +'da var bu özellik ama ANC yok onda da. Şöyle uygun fiyata hem şeffaf mod hem ANC olan hem de kaliteli bir APTX desteği olan kulaklık yok anasını satayım. Olan da sennheiser falan oluyor  

qcy m1 pro ile devam yola. Sıkıldım artık bundan da, sahnesi çok dar. Basslar falan iyi ses aşırı yüksek ama yapay geliyor ya artık.

|
    |
    Buİnsansa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    390 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Realme buds air nasıl bilirsiniz bayan için 500 tlye kadar ayfonla kullanılacak tws tavsiyesi lazım

airpods a en yakın tasarım ve özellikle silikonsuz olduğu için ben de merak ediyorum bu konuyu. Müzik önemli değil konuşma net olsun karşıdaki beni net duysun yeter :) airpods 1300 lira oldu :(

• Yarbay
    3099 Mesaj

Airpodsda 700 tl fiyat beklerken birden fırladı sahibindende 900 e açılmamış kaptım bitane amacım 700 den 2 tane almaktı 900 e zor aldım 2.ci bunu düşünüyorum airpods gerçekten harika bir cihaz realme budsun kalitesini bende merak ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hc_tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    116 Mesaj

Bunun iki tipi oldugu yazili scarrbirde, siz hangisini aldiniz, ## QCC010'un farklı adları vardır. AliExpress'te Alien Secret QCC010 ve Alien Secret QCC 010 olarak adlandırılıyor. Kutunun üzerinde Predator QCC010 yazıyor. Temmuz 2020 itibariyle Anomoibuds QCC 010 olarak da satılıyor. Bu incelemede farklı isimler kullanacağım.##

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    hasanandnexus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1137 Mesaj

Alien secret olanı aldım ben. Üreten kim bilmiyorum ama yeniden isimlendirme söz konusu. Yoksa kulaklık aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    firan34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    96 Mesaj

Aklınızda olsun kulaklıklar da ses kalitesi tizlerden bekli olur baslardan değil

|
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj
    Mpow x3 330 tl alirxpress ve Tronsmart onyx ace modellerini kullanan yada daha iyi önerebileceğiniz aliexpress ürünü varmı ? Bu iki kulaklık yorumları qualcomm işlemcisi olması sebebi ile çok. İyi fiyatlarda çok iyi

• Çavuş
    40 Mesaj

Tronsmart onyx ace kullanıyordum harika ses kalitesi ve şarj olayı çok iyi tavsiye ederim 3 oda öteye kadar kopma olmuyor 👍

|
    |
    spoilerman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj

telefonda mı yoksa bilgisayarda mı kopma olmuyor.Eğer telefonsa modelini soyleyebilir misiniz ? bende de onyx ace var ama ilk parti, kopma sorunlarini telefon cebimdeyken bile yaşiyorum

|
    |
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj

Ya işte klasik ilk partiyi almamak lazım ürün yeni çıkınca, ilk partide hep ali de şikayet varken sonradan kalmadı :) alın çok güzel kulaklık kopma olmuyorsa

|
    |
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj
    |
    |
    kimbehicayy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    100 Mesaj

Ben herşeyine bakiyorum tizine, basina, midine, sahnesine, sesler birbirine karisiyomu karışmıyor mu ona, en sonda yazılımsal kontrol sağlanıyor mu ona. 900N kullandığım en iyi kulaklıkti, belki dac stüdyo kulaklık sisteminden dinlesem 900N dandik gelecek tabiki.

|
    |
    spoilerman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Tronsmart onyx ace yi beğenenlerin yorumlarını şaşkınlıkla okuyorum,heralde 1mm sürücülü kulaklıktan geçtiler bunu kullanmaya,başka açıklaması yok.

• Binbaşı
    1137 Mesaj

Fiyat maalesef herşey değil hocam. 130 liraya aldığım qcy t5 şuan piyasada 180 civarına bulunabilen 1more omthingden daha iyi sahneye sahip ve tizlerde kolay kolay bocalamayan kulaklıklardan. Yine benzer fiyatlarda sahnesi çok iyi dedikleri gt1 plus modeli bana göre vasat bir sahneye sahip. Mid-bass şişirilmiş bir model. Youtube da çoğu tws inceleyen yerli kanallar seslerden konuşamıyor. Ya bilmediklerinden ya da kötü yorum yapıp da kullananları küstürmek istemediklerinden. Tek bildikleri videonun kapağına fiyat performans yazıp ürün ne olursa olsun övmek.

|
    |
  • Teğmen
    100 Mesaj

Ben hem onları hem de ticaret sitelerindeki inanılmaz övgüleri baz alıp aldım haylou gt1 xr'yi. Fiyatına göre tamam ama hiç zevk vermiyor, sadece dinliyosunuz.

Şimdi bir de qcy alabilirim ama artık çok soğudum para vermek istemiyorum uygun fiyatlı ürünlere. Haylou'yu sporda kullanıcam, başına bir şey gelirse üzülmem en azından.  

|
    |
    hasanandnexus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    12148 Mesaj
    Taotronics 53 de çok övülüyor ama şarkılar biraz karmaşıklaşınca veya ses seviyesi %80'i geçince sapıtıyor. 6mm ile bu kadar oluyor herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    186 Mesaj

Hor kullanım için çok iyi mesela fitness vs.

|
    |
    VYC Majoris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1365 Mesaj
    Blitzwolf Fye8 satıyorum arkadaşlar denemek için açıldı ve kullanılmadı 300 tl.

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.