Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.934
Cevap
493
Favori
934.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar, airpods en ucuz kaç paraya düştü takip eden var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theonur07

Selam arkadaşlar, airpods en ucuz kaç paraya düştü takip eden var mı?
    en son çıkan ürünü;
    https://www.hepsiburada.com/apple-airpods-pro-bluetooth-kulaklik-mwp22tu-a-apple-turkiye-garantili-p-hbv00000o6mmn
  • Sadece koşarken müzik dinlemek için kullananacağım bir Bluetooth kulaklık tavsiye eder misiniz?
    100-150 civarı bişey düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uwais kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Bu ürünü kullanan oldu mu? deneyimleriniz nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neleda

https://www.trendyol.com/haylou/gt1-pro-tws-kablosuz-bluetooth-kulaklik-p-36497736?boutiqueId=447694&merchantId=107708
    https://www.youtube.com/watch?v=pplOqbVYB7A
    Teşekkürler. Airdots ile arasında fark var mıdır? Haylou markasını duymadığım için pek güvenemedim.

• mcsew2k3 M kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmadım ama Amazon’da şöyle bir yorum var;

AirPods’a Ekonomik Alternatif
    İki nesildir Apple AirPods kullanıyorum. Baseus’un bu modelini de yedek kulaklık olarak aldım. Boyutları, çalışma biçimleri, ergonomik yapıları bire bir aynı. Ses kalitesinde ve tiz/baz dengesinde de pek bir fark yok. Tek fark, AirPods bağlantı konusunda biraz daha stabil. Baseus’un bağlantı kurma, yeniden bağlanma, iki kulaklık arasında eşitleme yapma vb. açılardan Apple’ın kulaklığı kadar stabil olmadığı açık ama katlanılmayacak gibi de değil. Koşarken, egzersiz yaparken kullanıyorum. AirPods gibi bu da kulaktan düşmüyor. Baseus, orta seviye bir aksesuar markası. Bu ürün de beni memnun etti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şekil olarak Airpods Pro ile benzer, bass ağırlıklı bir kulaklık tavsiyesi verebilecek var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar airpods 2 almaya yakınım. (850 TL)
    https://www.cimri.com/bluetooth-kulaklik/en-ucuz-apple-airpods-pro-mwp22tua-bluetooth-kulaklik-fiyatlari,411436193

buradan baktım da, Pro modeli 950 - 1000 TL civarını görmüş gözüküyor. doğru mudur bu fiyatlar? bu fiyatlardan alan oldu mu?
  • Bime gelecek kulaklık hakkında bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Teşekkürler. Airdots ile arasında fark var mıdır? Haylou markasını duymadığım için pek güvenemedim.

Alıntıları Göster
    airdotstan her anlamda daha iyi. bende kulaklık almak amacıyla 1 hafta önce bir araştırmaya başladım 150 tl bütçe 250 tl oldu ve pek çok kulaklık konusunda bilgi sahibi oldum. gt1 pro sizi üzmez. haylou xiaomi'nin alt üretici firmalarından biri.
  • Xiaomi zannedersem yeni bir marka çıkarmış Yui idi galiba. Fg-69 diye bir model trendyolda gördüm kuponla alınır mı acaba?

• musti2004s M kullanıcısına yanıt
    Şarj kutusunun kapağını açınca otomatik bağlanıyor ancak popup çıkmıyor.

• earedkit kullanıcısına yanıt
    QCY T5

• Şu ürünü dün indirime girecek diye duyurdular. Sabah 9'a alarm kurdum 100 adet satılacak diye. Kupon aldım çek-satıştan, hemen alabilmek için adres ve kart bilgilerimi ayarladım. Heyecanla saat 9'u bekledim. Gelen indirime bak 5 TL düşmüş fiyatı. Trendyolda 165 TL zaten. Gel de sövme şimdi.
    Haylou GT1 Pro TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık 230,00 TL yerine 159,90 TL
    https://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/haylou-gt1-pro-tws-kablosuz-bluetooth-kulaklik-P416289181

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 26 Mayıs 2020; 9:23:48 >

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Al benden de o kadar hocam. Saatimi kurup bekledim resmen. Şef bizle tas-ak gecti

• Bende banggooddan blitzwolf fye 7 modelini aldim. Yeni kullanıcılara özel hediyede vardı. Ben airaux aah1 aldım. İkisi 243 TL geldi vergisi dahil. Fırsat mi bilmiyorum ama. Blitzwolf fye 7 kaba bir hesapla 205tl gibi bir fiyata geliyor. Geldiğinde bilgilendiririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fayda-i maksimize -- 26 Mayıs 2020; 11:5:40 >
  • fayda-i maksimize F kullanıcısına yanıt
    nasıl aldınız 243 liraya bende 290 lira çıkıyor hediyesiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fayda-i maksimize

Bende banggooddan blitzwolf fye 7 modelini aldim. Yeni kullanıcılara özel hediyede vardı. Ben airaux aah1 aldım. İkisi 243 TL geldi vergisi dahil. Fırsat mi bilmiyorum ama. Blitzwolf fye 7 kaba bir hesapla 205tl gibi bir fiyata geliyor. Geldiğinde bilgilendiririm.
    Hocam ses kalitesi nasıl acaba tatmin edermi beni airpods çok kötü geldi mesela
    Kablolu olanı nasıl ücretsiz yaptınız bende sadece kablosuz model 287 çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 26 Mayıs 2020; 11:59:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Görseldeki ürünü aldım, 25 TL kupon indirimiyle 259 a geldi. Film izlemek ve telefon görüşmesi için aldım. Çok özel ve derin sesler beklemiyorum. Tek çekincem ses düşük ve kafaya baskı yapıyor diyenler olmuş. Bilen kullanan dostlar yorum yapabilir mi gerekirse iptal edebilirim

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.