Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.908
Cevap
493
Favori
931.516
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bluedio T6S, UFO, F2 ve T5 arasından hangisini önerirsiniz, bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba, gg den 89 liraya vestel k550 almıştım.

Bugün elime ulaştı, kablo ile telefona bağlayınca tüm fonksiyonları çalışırken, Bluetooth ile bağlayınca

+tuşlar çalışıyor

+mikrofon çalışıyor

-konuşma sırasında karşı tarafın sesi gelmiyor

-müzik çalmıyor

sizce iade mi edeyim yoksa servise vs mi yollayım?

GittiGidiyor, şuan parayı havuzda tutuyor yarına kadar onay vermem lazım..(satıcıdan cevap yok)

dipnot: 2 farklı telefonla denedim, hiç bir türlü ses alamadım, ancak kablolu çalışıyor :(

• zero-man kullanıcısına yanıt
    Ver gitsin paranla niye rezil olasın

• QCY QY12 kullanıyorum, 1 sene önce 80tl almıştım şimdi 100tl civarı. 4-5 saat şarjı gidiyor. Ses kalitesi bence harika. Kopma-kesinti hiç yaşamadım bu güne kadar. Telefon görüşmeleri skıntısız.
  • QCY modellerini araştırın, ben m1 pro modelini kullanıyorum. Bütün modellerinde aptx desteği ve gerçek bt 4.1 var. 3 tane BT4.1 diyen çin malı kulaklık kullandım hepsinde de konuşma rezaletti ve kotun ön cebinde bile kesinti oluyordu. Çekim mesafesi ve ses kalitesi olarak çok memnun kaldım ben m1 pro dan. M1c modeli m1pro nun bir üst modeli tasarımı farklı ve onda 12mm sürücü var.

Bunun dışında qcy modelleri arasında ACNli model de mevcut ve tam kablosuz kulaklıkları da var.

Tek tük bazı yorumlar okudum seste senkron sorunu var diye. Bu sadece qcy değil başka modellerde de duymuştum ama arkadaşlarımda ve bende böyle bir problem olmadı.

m1pro nun tek hoşlanmadığım yanı dış ses yalıtımı bir parça düşük. Kulağınız kanallı bir yapıdaysa iyice kulağın içine ittirmeyi seviyorsanız bu model biraz o konuda zayıf yapısı gereği. Aliexpressden özel silikon aldım katmanlı bakalım onlar gelince nasıl olacak merak ediyorum.

Yalıtım zayıflığı da şöyle diyeyim ben spor salonunda kullanıyorum bunu, kısık seste dinlemek isterseniz müziği salonda açılan son ses konser tarzı ortamda dış sesi azda olsa duyuyorsunuz. Sesi biraz arttırmanız lazım o zaman duyulmuyor.
  • Urbanears Plattan 2 Wireless nasıl kulaklıktır? Kullanan bilen varsa yorum yapabilirse sevinirim.
  • bluedio t6s modeli aliepresste 11.11 de 37 dolar olacakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

QCY modellerini araştırın, ben m1 pro modelini kullanıyorum. Bütün modellerinde aptx desteği ve gerçek bt 4.1 var. 3 tane BT4.1 diyen çin malı kulaklık kullandım hepsinde de konuşma rezaletti ve kotun ön cebinde bile kesinti oluyordu. Çekim mesafesi ve ses kalitesi olarak çok memnun kaldım ben m1 pro dan. M1c modeli m1pro nun bir üst modeli tasarımı farklı ve onda 12mm sürücü var.

Bunun dışında qcy modelleri arasında ACNli model de mevcut ve tam kablosuz kulaklıkları da var.

Tek tük bazı yorumlar okudum seste senkron sorunu var diye. Bu sadece qcy değil başka modellerde de duymuştum ama arkadaşlarımda ve bende böyle bir problem olmadı.

m1pro nun tek hoşlanmadığım yanı dış ses yalıtımı bir parça düşük. Kulağınız kanallı bir yapıdaysa iyice kulağın içine ittirmeyi seviyorsanız bu model biraz o konuda zayıf yapısı gereği. Aliexpressden özel silikon aldım katmanlı bakalım onlar gelince nasıl olacak merak ediyorum.

Yalıtım zayıflığı da şöyle diyeyim ben spor salonunda kullanıyorum bunu, kısık seste dinlemek isterseniz müziği salonda açılan son ses konser tarzı ortamda dış sesi azda olsa duyuyorsunuz. Sesi biraz arttırmanız lazım o zaman duyulmuyor.
    Hocam yukarda paylasıtıgım linktekini almaya degermi
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Yeni gördüm bu modeli ya da araştırırken gözümden kaçmıştır. Akşam kendi orjinal sitesine bakıp karşılaştırırım.www.qcy.com olması lazım resmi sitesi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    tamam hocam

xiaominin gerdanlık kulaklıkla bunun arasında gidip geliyorum karar veremedim
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    http://www.qcy.com/product/97.html

batarya ömrü bana düşük geldi o modele göre. Neden böyle tasarıma 5.5 saat bir müzik dinleme ömrü vermişler anlamadım. Benim m1pro ve m1c 7-8 saat müzik süresi sunuyor.

Bunun dışında BT4.2 teknolojisini kullanıyor. ıpx4 sertifikası var aptx konusunda bir şey yazılmamış ama vardır herhalde.

Beni asıl heyecanlandıran ve TR de bulunmayan şu modelhttp://www.qcy.com/product/93.html

Hocam şu modele ne dersiniz pek inceleme bulamadım varsada yabancı sabah 360 dı yükselmiş geçen 315 e düştü dedim daha düşer almadımdı

http://amzn.eu/aOPyraV
  • Bende mikrofon kalitesi ve ses kalitesi iyi bir kulaklık arıyorum. 20$ altında bulduğum seçenekler aşağıda.

Bluedio TN

Ses kalitesi hakkında oldukça olumlu yorumlar var. 13mm drivera sahip ve gerçekten büyük. Şarj süresi uzun, ANC mevcut. Yorumlarda ANC'nin çok fark etmediğini ve mikrofon kalitesinin kötü olduğu yazılmış. Ses derinden geliyormuş. Bu sebeple eledim. Mikrofon çok önemli olmasa benim için mutlaka denerdim.

Baseus S06

Ses kalitesi iyi diyorlar. Ancak anladığım bas yüksek bu sebeple seste hafif bir boğukluk var. Mikrofonunu kullanan iki kişiye sordum. Bir sorun yok dediler. Şarjı TN'nin yarısı.

Awei Ak8

Ali yorumları iyi. Ancak ayrıntılı bir inceleme bulamadım. 10 saat şarj ömrü vermiş. Akıllı mıknatıs var. Bu güzel bir özellik. Awei hakkında forumdonanımda olumlu yorumlar mevcut ancak. Mikrofon falan muamma.

AWEI G20BLS

Aynı şekilde ayrıntılı inceleme yok. Amazonda tek bataryalı modeli için ses kalitesine kötü demişler. Aslında çift sürücü mevcut. Anlamadım. Ali yorumları yine iyi. Ayrıca efsane bir batarya mevcut (15 saat verilmiş.) Mikrofon ve ses kalitesi hakkında adam akıllı bir inceleme bulsam alacağım.

Benim bulduklarım bunlar. Bütün önerilere açığım. Lütfen deneyimi veya bilgisi olan herkes paylaşsın ki 11.11 indiriminde Aliden veya TR'den güzel bir kulaklık alalım.

11 Kasım'a kadar aktif bir konu diliyorum :)
  • floperx kullanıcısına yanıt
    Bende silikonsuz kulağa tıpa gibi girmeyen model bakıyorum. Şu an n11de en çok giden JBL olmuş, ne diyorsun hocam 11.11 patlar mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

Bende silikonsuz kulağa tıpa gibi girmeyen model bakıyorum. Şu an n11de en çok giden JBL olmuş, ne diyorsun hocam 11.11 patlar mı
    Hocam silikonsuz dediğiniz hangi modeller? Tam anlayamadım.

11.11'de ahım şahım bir indirim kulaklıklar için olacağını düşünmüyorum. Ancak alide bazı modellerde olacak. Mesela Bluedio TN 12 dolara Baseus s06 10 dolara verilecek. Yanı ortalama 3-5 dolar arası indirim.
    Çin sitelerinde göremedim, nereden alınabiliyor bu ürün, bluetooth 4.2 lileri var hep.
    Bu tarz arıyorum. Tabi 250 lira yüksek fiyat bence. Yani ucu silikonlu vakumlayarak kulağa giren modelleri sevemedim. Dışardan tüm sesleri duymanı engelliyor ve kulağı rahatsız ediyor.

https://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/jbl-t205bt-ct-ie-kulakici-bluetooth-kulaklik-P258795870

Bir de Ali de 11 kasım indirimleri neden oluyor karşı hamle diye mi yapacak? N11 yarısı Güney Koreli diye mi

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.