Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
7.942
Cevap
493
Favori
935.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler aliexpresten alışveriş yapan var mı kulaklık siparişi vericem gelir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bütçem 250 tl qcy 5 ve taotronics 53 modeli arasında kaldım önemli olan çok gecikme olmaması sesi net be yüksek verebilmesi sizce hangisini almalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Max 350 TL ye kadar uzun süreli mikrofonu standart tam kablosuz kulaklık önerilerinizi alabilir miyim ?

• Ketupa kullanıcısına yanıt
    Aldim ama kablolu geldi :((

• quote:

Orijinalden alıntı: jsad_minnesota

Aldim ama kablolu geldi :((
    Tüh, ben de başıma geleceğinden korkup almadım. İade edebildiniz mi?
    Son bir umit musteri hizmetlerini aradim hatali gonderdiniz diye geri donus bekliyorum :)

• Arkadaşlar sanal marketteki ürünün Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] normal marketteki hali. Bilginiz olsun.

• Arkadaşlar selamlar,

Dış görüntü olarak aşağıdaki jbl live 400 bt modeline benzer bir kulaklık istiyorum. Kocaman kulağı kapatan, kaba görünen bir model istemiyorum.
    Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]

Benim için en önemli kriterler öncelikle kablolu bağlantısı da olması gerekiyor. Şirkette masaüstü pcsine de bağlamak istiyorum çünkü.
    Aramalarda sıkıntı yaşamamak ve adına mikrofonunun iyi olması da önemli benim için.
    Onun dışında ses konusunda çok takıntılı değilim ortalama bir performansı olsa yeterli benim için. Fiyat olarak da 300-1000 arası bütçem var çok iyi bir model olursa bir tık daha çıkabilirim. Bu işlerden anlayan bir arkadaş var ise önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler

• Daha önce

Redmi airdots
    Haylou Gt1
    Haylou Gt1 plus

Kullandım.

Tronsmart Spunky Beat aldım. Salı günü elime ulaşır.

Geldikten sonra değerlendirme ve kıyaslama isteyen arkadaş var ise, bu mesajı alintilayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekoko54

Bütçem 250 tl qcy 5 ve taotronics 53 modeli arasında kaldım önemli olan çok gecikme olmaması sesi net be yüksek verebilmesi sizce hangisini almalıyım
    Taotronics ne olduğu belirsiz, havada bir kulaklık.

Qualcomm 3020 çipli kulaklıklar minimum gecikme yaşatır. Oyun modu t5 de iyi ama şarjı çok hızlı sömürüp, kaliteden ödün veriyor. Standartta devamli kullanamazsin.

• Arkadaşlar TV de film izlerken kullanabileceğim uygun fiyatlı tavsiyelerinize ihtiyacım var.

• Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Aralarından sadece gt1 plusu kullandım. Açıkçası kıyaslamasını merak ediyorum onunla. İnternette gecikmenin yüksek olduğu söyleniyor plusa göre. Ama ses konusunda baya iyi deniliyor. Objektif bir yorumunuzu alırım hocam. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

Aralarından sadece gt1 plusu kullandım. Açıkçası kıyaslamasını merak ediyorum onunla. İnternette gecikmenin yüksek olduğu söyleniyor plusa göre. Ama ses konusunda baya iyi deniliyor. Objektif bir yorumunuzu alırım hocam. :)
    Gecikmenin plus a göre fazla olmasının pek bir ihtimali yok hocam. Aynı çip i, birebir aynı bağlantıyı kullaniyorlar.

Ben de kulaklik çok övgü alınca alayim dedim. Gelince kiyaslama atarım

• Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Aynı çip ama cihazların parça yerleşimi ve kalan kompanentleri de fark ediyor hocam. Kenneth tanaka youtube kanalından bakabilirsiniz gecikme testine.

• anker'ler hepsiburada'da 299 olmuş tekrardan
  • probiotic kullanıcısına yanıt
    nasıldır peki bass performansı olarak
  • ya bu kablolu bluetooth kulaklıklardan araştırıyorum tam kablosuzları unutur kaybederim kendimi biliyorum, kablolu kulaklığım pioneerın kancalı kulaklığıydı, ses konusunda çok öyle hassas değilim, ama düzgün olsun önereceğiniz marka model var mıdır? fiyat maksimum 200 tl kadar.
  • probiotic kullanıcısına yanıt
    Hangisi hocam?

İstanbul içi düşünen olursa özelden yazsın.

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.