Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.931
Cevap
493
Favori
934.186
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Qcy t5 al bana dua edersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anker q20
    Akg y500
    S.c mesh 3.0
    Plattan 2 bt
    Bunlardan hangisi sizce ya da max 500 tl ye kadar bt kulaklık önerisi olan var mı kafaüstü

• Un4Given35 kullanıcısına yanıt
    Plattan 2'yi önermiyorum sesi çok boğuk. Diğerlerini denemedim ama anker q10'nun yorumları baya iyi 60 saat de batarya süresi varmış bir göz atın derim q20 daha iyi olabilir ama fiyat farkı var. Akg y500 ise tasarım harikası sizin seçiminize kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdnanBey -- 7 Nisan 2020; 14:44:13 >
  • Haylou gt1 plus aldim hepsiburadan ama bir türlü iki kulaklığı eşleştiremedim. Tek tek çalıştırabildim :)

Daha önce sennheiser kullanıyordum. Eğer iyi kulaklık kullanıyorsaniz beklentiniz yüksek olmasın. Sadece işlevsel olarak düşünün :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulvi1976

JBL 500 BT aldık ama kullanıp kullanmamakta kararsızım nasıldır arkadaşlar?
    450 bt versiyonunu yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum. 500 bt versiyonu da aynı sayılır ergonomiklik açısından. Şahsen kulaklık artık baş ağrısı yapmaya başladı bende, çünkü tamamen plastik ve kafanızın yukarısına baskı yapıyor esneklik ayarı en sonda bile olsa. Bu yüzden yeni kulaklık arayışına geçtim. Ergonomiklik dışında, şarj ve ses performansı gerçekten güzel. Tek sıkıntı ergonomik gelmedi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulvi1976

JBL 500 BT aldık ama kullanıp kullanmamakta kararsızım nasıldır arkadaşlar?
    Güç verip kesme olayı rahatsız ediyor. Onun dışında fena sayılmaz. O fiyat aralığında ürün çok var ama o ürünleri kullanmadığım için yorum yapamayacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 3 aydır qcy t3 kullanıyorum. Müzikten çok konuşma yapabilmek için satın almıştım. Daha önce baseus kullandım herkes hoparlörden mi konuşuyorsun diye soruyordu ama t3'te karşı giden ses çok iyi. Mikrofon için kulaklık arayanlar t3'e yönelebilirler.
  • terlikk kullanıcısına yanıt
    eğer konuşma için düşünülüyorsa edifier tws200 kesinlikle tavsiye ederim. İndirim dönemlerinde 170TL ye kadar düşüyor fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y.C.g -- 9 Nisan 2020; 13:24:29 >
  • y.C.g kullanıcısına yanıt
    hiçbir sitede dediğiniz fiyatlara bulamadım
  • scinar kullanıcısına yanıt
    İndirim dönemlerinde düştüğünü belirttim. Şuan 220 lira civarında satılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Daha ses yok, alınma tarihi 03.04 olunca 2(5 günü bekleyecekler vermek için) gün daha beklerim gibi görünüyor. Bu ara kargo işleri cidden yavaş, normalde pazartesi kargoya verilen ürünü salı alırken geçen hafta perşembe elime ulaştı.
    Hocam kulaklık geldi ama sesini hiç beğenmedim , ses düzeyi çok az ve basslar vokalin fena derecede arkasında kalıyor derinlik yok. PC de bir tık daha ses gelsede telefonda çok az geliyor normal kulaklığımın %60açılmış gibi.. Aktif olarak KZ ZSN kullanıyordum sesi kıyaslayınca çok kötü Teknosa iade alıyor mu acaba ya ,ambalajı açılan ürünleri almıyoruz falan yazmışlar.

edit:Kulaklık cidden ağır ve kafa üstüne gelen yeri memory foam olduğu için sanki hiç bir destek yokmuş gibi çok boğuyor.

kulaklık: Anker Soundcore Vortex

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrEmq -- 9 Nisan 2020; 16:49:12 >

• MrEmq kullanıcısına yanıt
    İade konusunda bilgim yok benim. Ağır olduğunu biliyordum, benim ki kargoda gelsin bakarım. Olmadı hediye ederim o kadar problem değil. Ayarları biraz karıştır istersen, bazı kulaklıklarda ses bu yüzden düşük gelebiliyor. Aptx li cihazın varsa bir de onunla dene.

Ekleme: Bir de yeni kutudan çıkmış bir cihazı uzun süredir kullanılan kulak içi bir ürünle kıyaslamak da pek doğru değil derinlik vs. yönünden. Çok farklı ürünler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 9 Nisan 2020; 17:19:5 >
  • Aliexpress'te blitzwolf bw-fye 7 205 lira.
    alınır mı bu kulaklık bu fiyata. kullanan var mı?
  • quote:

İade konusunda bilgim yok benim. Ağır olduğunu biliyordum, benim ki kargoda gelsin bakarım. Olmadı hediye ederim o kadar problem değil. Ayarları biraz karıştır istersen, bazı kulaklıklarda ses bu yüzden düşük gelebiliyor. Aptx li cihazın varsa bir de onunla dene.

Ekleme: Bir de yeni kutudan çıkmış bir cihazı uzun süredir kullanılan kulak içi bir ürünle kıyaslamak da pek doğru değil derinlik vs. yönünden. Çok farklı ürünler.
    Şarjda kablo ile denemiştim , şuan şarj oldu açmaya çalıştım ama kulaklık açılmıyor sadece kablolu çalışıyor, her türlü iade olacak..Teknosaya da ulaşılamıyor başımıza iş aldık..

edit: teknosa mağazaları kapalı olduğu için iade kabul edilemiyormuş. mağazalar açılana kadar bekleyecekmişiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrEmq -- 9 Nisan 2020; 19:1:23 >

• MrEmq kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun bakalım benim ki ne olacak. İade için ups gelip almıyor mu kargoyu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ammianus Marcellinus

Aliexpress'te blitzwolf bw-fye 7 205 lira.
    alınır mı bu kulaklık bu fiyata. kullanan var mı?
    Fiat güzel Kargo falan yok mu..? Bir de burada ne kadar vergi alırlar acaba toplam kaça mal olur... o önemli.. cihazın Sesi gayet güzel frekans aralığı ve sahnesi geniştir memnun kalırsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

Fiat güzel Kargo falan yok mu..? Bir de burada ne kadar vergi alırlar acaba toplam kaça mal olur... o önemli.. cihazın Sesi gayet güzel frekans aralığı ve sahnesi geniştir memnun kalırsınız

Alıntıları Göster
    Bendeki indirimle toplam 209’a geliyor fakat ben bir üstü fye 8 almak istiyorum. Bu kulaklığı denediniz mi? Vergi olarak da 20 tl diyen var 40 50 diyen var bilemedim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Geçmiş olsun bakalım benim ki ne olacak. İade için ups gelip almıyor mu kargoyu ?
    teknik destek görmeden iade alamıyorlarmış. ankere garantiye gönderip belgeletin daha sonra ürünü alıp bize tekrar kargolatın falan diyorlar şaka gibi anlamadım ki. ürünü yollasam orda yoldan geçen birine gösterseler bile düğmeye basınca çalışmadığını anlayacaklar anlamsız işler. 300tl çöp oldu sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.