Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7.937
Cevap
493
Favori
935.263
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kablolu bluetooh kulaklık öneriniz var mıdır ? Daha önce 2 yıl qcy kullandım memnundum. Kablosuzları kullanamıyorum, cepte taşıması, telefonda konuşması zulüm geliyor.

Ve konusunu bulmuşken bir soru daha :) Bu bluetooth kulakları masaüstü bilgisayara nasıl bağlayabiliriz ? Oyunlarda vs kullanmak için ?
  • Merhaba

Benim xiaomi airdots proyu full sarj ediyorum. 15dk 2 saat nekadar kullanırsam kullanayım kutunun sarji 3 5gun durdumu kendi kendine bitiyor. Aldığımdan beri böyle. Cyn İletişim n11den aldım geri de gönderdim arıza giderdik dediler ama yok sonuç aynı. Tekrar bildirdim bakalım ne olacak. Aldığımdan beri deniyorum 2 aydır. Çözüm yok. Bununla ilgili yabanci videolar vs gördüm sanırım genel bir sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Trendyoldan bu urunu alan arkadas video cekmisti...urun sahteydi..kutu uzerinde ufacik yazida resmi airdots değil de reomi airdots filan yaziyordu.bi kontrol et istetsen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, hepsiburada da sennheiser hd350bt 806 tl şu anda. sıcak fırsat denilebilir mi? baktığımda diğer yerlerden daha ucuz gibi gözüküyor.

Hepsiburada sennheiser hd350bt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doğunun hükümdarı -- 30 Mart 2020; 14:11:38 >
  • Schulzz Anomoİbuds veya schulzz awei x670bi indirimde gozukuyor. Kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?

• doğunun hükümdarı kullanıcısına yanıt
    bir ay kadar evvel d&r'da 550tl'ye geliyordu sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TylerD.

bir ay kadar evvel d&r'da 550tl'ye geliyordu sanırım.
    Tüh kötü kaçmış hocam. Teşekkür ederim, bekleyeyim ben.

• merhabalar bana bluetooth earbuds onerebilir misiniz
    gurulti onleyici olmasina gerek yok. gecikme olmasin yeter
    samsung buds plus
    veya sony xf m1003 dusunuyirum
    ama cok pahalilar. daha uygunlari var midir. xiaomi ve huawei de almak istemiyorum tesekkurler

• Selamlar,
    Kablosuz bluetooth kulaklıklarla aram iyi değil, ve açık alanda konuşmakta zulüm. Kablolu bluetooth kulaklık arayışındayım. Spor salonunda da kullanabileceğim birşey olmalı. Jabra Elite 45e nasıldır ? Veya kablolu bluetooth olarak maks 400 e kadar öneriniz var mıdır;

Jabra Elite 45E;
    https://urun.n11.com/mikrofonlu-kulaklik/jabra-elite-45e-bluetooth-kulaklik-titanyum-black-P411258976

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hDundar -- 2 Nisan 2020; 21:11:33 >
  • Müzik kalitesi bakımından, max 1000TL olacak şekilde en iyi 3 TWS tip kulaklık öneriniz ne olurdu? Kendime bu türe ilk giriş olarak Haylou GT1 almıştım ama eşim el koydu. Müzik kalitesi olarak fena değildi ama madem yeni alacağım kulaklarım ve ruhum müziğe doysun istiyorum. Basları doygun ve ölçülü, mid ve tizler etkileyici ve yerli yerinde, sahnesi temiz ve eksiksiz bir kulaklık, ne olabilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 tl ye kafaustu bt kulaklik onerisi alabilirmiyim mumkunse jack giriside olsun

• Akg y500 mü urbanears plattan 2 bt mi arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Müzik kalitesi bakımından, max 1000TL olacak şekilde en iyi 3 TWS tip kulaklık öneriniz ne olurdu? Kendime bu türe ilk giriş olarak Haylou GT1 almıştım ama eşim el koydu. Müzik kalitesi olarak fena değildi ama madem yeni alacağım kulaklarım ve ruhum müziğe doysun istiyorum. Basları doygun ve ölçülü, mid ve tizler etkileyici ve yerli yerinde, sahnesi temiz ve eksiksiz bir kulaklık, ne olabilir?
    araştırdığım kadarıyla, bu fiyat aralığında
    samsung buds plus, soundcore liberty 2 pro, sony WF-1000XM3,sennhieser momentum, airpods diye gidiyor, çok seçenek var.
    ben bugün liberty 2 pro sipariş geçtim.ihtiyaca göre seçip karar verilmesi lazım.
    tasarım olarak momentum çok güzel ancak 300 dolar civarında para vermek istemedim. fiyatı uygun olsa gözüm kapalı alırdım.

• Echoés kullanıcısına yanıt
    Yalnız çoğu 1.000TL üzerinde bunların. Yine de imkanım olsa ilk Sony ve Sennheiser denemek isterdim. Ses kalitesi konusunda Sony hep takdir ettiğim bir marka oldu. Apple tarafında ise ya Airpods Pro ya da hiç diye düşünüyorum ki o da beni baya bir aşıyor. Max 1000TL dedim ama mümkün olduğunca 500TL yi geçmek istemiyorum. Çok çok cazip fiyatlı ve müzikal kalitesi benim için tatminkar bir ürün denk gelirse o ayrı. Odyofil değilim ama kulak zevkim yüksek olduğu için artık her zaman her yerde rahatça kullanabileceğim, şöyle takınca müziği canlı gibi hafif bas yoğun, tizleri kristal gibi, gitar vb enstrümanların sesini de bozulmadan beynimin içimde hissetmek istiyorum. Diyecekler ki o zaman paraya kıyacaksın :) doğru ama en azından belki optimum bir şey denk gelir diye umut ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulak üstü isteyenler için Anker Soundcore Vortex indirime girmiş, eski bir kulaklık. 70 dolardan 45 dolarlara kadar düşmüş
    BT 4.1, Aux, aptx var.
    Gürültü engelleme, type-c gibi eksiklikleri var modern kulaklıklara göre. Ama sony whc500/510, jbl500bt yerine on kere tercih edilir aynı fiyattaki.

https://www.teknosa.com/anker-soundcore-vortex-a3031011-onp-bluetooth-kulaklik-p-110262916
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Hocam Life Q10 alma arefesindeydim, yarına kadar yapacağınız yorum üstüne bunu alabilirim.

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Type-C, bluetooth 5.0, 3 kat pil ömrü vs. derken q10 daha iyi duruyor gibi :/ Bir de tam doğrulayamadım ama q10 da dahili mikrofon var vortex in aksine(mikrofonlu aux kablo var.)

Q10 rengi hariç daha iyi duruyor.
    Hocam ama AptX, daha iyi ses kalitesi ve daha konforlu pedlere sahip Vortex. Bunları unutmadan düşünsek nasıl olur?
    Yanıma bir ekstra kablo daha alırım, 4.1 çok farketmez diyerek Vortex alınır gibi sanki.
    Q10'un dahili mikrofonu var, AUX kablosu mikrofonsuz diye biliyorum.
    Benim için farketmez, AUX özelliğini Xbox'ta BT hâlini telefonda kullanacağım sonuç olarak.

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Vortex de mikrofonlu aux var, q10 da ise kablosuz olarak kullanabiliyorsunuz demek istedim orada.
    Hocam ben vortex aldım şahsen tasarım nedeniyle.

Ev içinde bilgisayara kablo ile takıp kullanacağım. Benim için tek sıkıntısı micro-usb olması(kablolu kullanacağımdan o da problem değil, sadece istediğim kalitede aux kablo bulmam lazım uzun vadede). Q10 la kıyas yapınca kutudan kılıf çıkması bile farklı segment havası veriyor. Bir de ışık da yok göremedim vortex de. Q10 199 a satılmışken bunun en düşük 299 dan, hatta indirim zamanında bile 350 civarına satılmış olması da cezbetti. Keşke q20 yi 300 lü fiyatlara alabilseydik.
    Ekleme: Işık da varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 3 Nisan 2020; 2:25:26 >
    teknosa sizde açılıyor mu acaba ? ben giremiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.