Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.908
Cevap
493
Favori
931.516
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tur1st

Blitzwolf fye8 modeli geldi denemeye başladım ancak bağlantı problemi yaşıyorum, müzik dinlerken sağ bağlıyken sol gidiyor ses kayıpları yaşıyor. Sağı bağlantıdan çıkarıyorum solu bağlıyorum geçiyor. Ne bileyim sağ bağlıyken Bluetootha girersem Bluetooth diğer cihazları aramaya başladığı için tekrar kayıp yaşıyorum ve hatta Bluetooth aramasını kapattığımda sıkıntı geçiyor veya geçmiyor. O da ona göre:(
    Zaten ilk taktım kulağa direk bir tarafta ses kaybı var lan dedim para yandi:) sonra öteki kulaklığı bağladım yarım saat dinledim sıkıntı yoktu ama bir anda sıkıntı başlayınca tadım kaçtı. Ben sürekli telefondan baglantiyi bitir tekrar başlat yapamam.
    Başka bir telefonla denemedim ama böyle giderse MH ile konuşurum.
    https://www.youtube.com/watch?v=WKqHFJp8oHw&feature=youtu.be

Hocam oraya blr bak. .Bu arada ses nasıl. ? Bende düşünüyorum. .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar kafaüstü Bluetooth ama jack girişi olan güzel bi kulaklık arıyorum var mı öneriniz
    Bluedio t7 almıştım bi ara ço hoşuma gitmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

Arkadaşlar merhaba.

100-150 liraya kulaklık arıyorum. Ama kulakiçi durmuyor kulağımda. Airpodsa o kadar para vermek istemiyorum ama o tarz bir kulaklık tavsiyesi verebilir misiniz?
    Bende arıyorum aynı özellikte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • webumut kullanıcısına yanıt
    Çakma airpods alacağız heralde

• JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    İ12 tws felan varda Spor yaparken düşer galiba onlar

Sporda kulaküstü kullanıyorum. İ12 gördüm de şarjı uzun gitmeli. Xiaomi kulaklıkları nasıldır acaba

• quote:

Sporda kulaküstü kullanıyorum. İ12 gördüm de şarjı uzun gitmeli. Xiaomi kulaklıkları nasıldır acaba
    kulaküstü olarak jbl500bt var bende çok terletiyor kafamı. Xiaomi nin padi olmayan kulaklığı var mı ki
    Bende de aynısı var hocam. Huawei FreeBuds Lite 199 liraya satılacakmış. Site açılışına özel. Yakalarsam alırım

• JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    hangi site açılışsa özel veriyor birde bu freebudds kulak içi değil mi
    Huwaei hocam. Siteden satış

• quote:

Huwaei hocam. Siteden satış
    evet bu kulakiçiymiş 3 padigeliyormuş içinde
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    Ses Redmi Airdots'tan daha iyi belki bass'ı ona göre zayıftır ama kötü değil. Redmi Airdots benim için hala F/P bir cihaz 100 liraya almıştım. Bu gelecek diye onu abime vermiştim ancak bağlantı problemi çok canımı sıktı, sorunlu cihaz sanirim. Banggood'tan almıştım umarım yardımcı olurlar.

• İ18 tws nasıldır arkadaşlar.

İ18 TWS KABLOSUZ BLUETOOTH KULAKLIK DOKUNMATİK SİRİLİ-SENSÖRLÜ 120,00 TL yerine 77,90 TL
    https://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/i18-tws-kablosuz-bluetooth-kulaklik-dokunmatik-sirili-sensorlu-P391678840

Standart kullanıcıyim. Kablolu alacağıma biraz daha para verip kablosuz almayim diyorum.
    Veya 50 TL.lik i11 veya i12 iş görür mü?
    İ18 ile arasinda fark var mıdır?

60/80 TL.arasi şarjı uzun giden memnun edecek kablosuz kulakici kulaklık tavsiyelerinizi rica ediyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

İ18 tws nasıldır arkadaşlar.

İ18 TWS KABLOSUZ BLUETOOTH KULAKLIK DOKUNMATİK SİRİLİ-SENSÖRLÜ 120,00 TL yerine 77,90 TL
    https://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/i18-tws-kablosuz-bluetooth-kulaklik-dokunmatik-sirili-sensorlu-P391678840

Standart kullanıcıyim. Kablolu alacağıma biraz daha para verip kablosuz almayim diyorum.
    Veya 50 TL.lik i11 veya i12 iş görür mü?
    İ18 ile arasinda fark var mıdır?

60/80 TL.arasi şarjı uzun giden memnun edecek kablosuz kulakici kulaklık tavsiyelerinizi rica ediyorum.
    Şimdiden teşekkürler.
    bunlar cabuk bozuluyor hocam bunun yerıne aksama huawei freebuds lite al 200 tlye normalde 560/600 tl üstünde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 24 Mart 2020; 15:54:34 >
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Hocam benim o kadar bütçem yok. Yani o parayı bir kulaklığa veremem.

Benim için Max. Tutar 100 TL.

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    huawei freebuds lite 200 tl hangi sitede hocam

• yasinim35 kullanıcısına yanıt
    saat tam 21de, sınırlı stok
    https://mshop.huawei.com/tr/product/huawei-freebuds-lite

• Daha önce airdotstan memnun kalmadım, bir yanım freebudsı al illa ki kullanırsın zaten piyasaya göre çok ucuz diyor diğer yanım al sata uygun diyor başka bir yanım hiç macera arama diyor ne yapsam bilemedim.

• Merhaba arkadaşlar ben kulakiçi pad li kulaklık kullanamıyorum. kulağımdan düşüyor,samsgungun eski tip kulaklıkları kulağıma oluyor

frebuds lite alsam kullanabilirmiyim acaba varmı alıp kullanan, bilgilendirebilirseniz sevinirim

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Alabildiniz mi hocam

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.