Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.937
Cevap
493
Favori
935.244
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana sorarsan 200 liraya değer üstü biraz düşündürür. Ana bekleme derdin yok en azından bir sorun olsa Türkiye de muhattabın olacak. Alınabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • parodis P kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam cevaplar için :) kısmet gaza gelirsem alırım bu gün :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba
    sony wı xb400 kulaklık almayı düşünüyorum. Bu kulaklığı bilen varmı?
    En uygun nerede alabilirim
    Hepsiburada 296 tl ye satıyor

• enverrss E kullanıcısına yanıt
    Hocam mikrofonu ve video gecikmesi olarak hiç yorum görmedim. Sizin bilginiz var mı
  • Arkadaşlar konusu var ama hatırlatmak istedim, sanalmagaza.com da Çarşı ürünlerinde Türk Telekomlulara Online İşlemler üzerinden alacakları kod ile % 20 indirim var.

Çarşı bölümünden beğendiğiniz kulaklıkları seçip, indirimli fiyatlarını internetten en ucuz fiyatlarla kıyaslayıp alabilirsiniz. Yanılmıyorsam 31 Aralık son gün. Bu siteden daha önce 2 defa alışveriş yaptım, sorun yaşamadım.

Umarım faydası olur, hepinize iyi yıllar.
  • 60 a aldığı ikinciel poloyu 80 e satarlar.

ama senin sıfır ürünü piyasayla aynı fiyata satmada lolo yaparlar. bu forum böyle.
  • elano68 kullanıcısına yanıt
    Bende pek bilgi göremedim.
    Oyunlarda ses arkadan geliyorsa hiç almaya gerek yok.

• enverrss E kullanıcısına yanıt
    qcy t5 aldım ses olarak gayet yeterli. Kendi kullandığım kaliteli bir slikon uç vardı. Onu takınca yalıtım, bas vb biraz daha arttı. Kulaklıktan bahsedecek olursam; ses olarak beklentimi karşıladı, baslar kararında, mid ve tizler de güzel boğulmuyor bas ile. Kulaklığı aldığım gibi kullanmaya başladım yani oyun modu açık mı kapalı mı geldi bilmiyorum ancak iphone safari youtubeden latency test videosunu açtım ve sıfır gecikme vardı. İphone youtube uygulamasından açtım. Çok çok az bir gecikme vardı. Yani gecikme açısından da baya iyi.
    Mikrofon olarak da ortamda çok gürültü yoksa ses iyi bir şekilde gidiyor ama müzik vb gürültü varsa yakında ses net gitmiyor.
    Sonuç olarak mikrofon performansı da başarılı genel olarak. Zaten alırken birçok mikrofon testi videosu izlemiştim. 100-350 TL arasındaki kulaklıklardan ve t5 den iyisi yoktu. İncelemelerde de bu şekilde söyleniyor zaten.
  • https://www.dr.com.tr/Elektronik/Marshall-Major-III-Bluetooth-CT-/Ev-Elektronigi/Kulakliklar/Kablosuz-Kulakliklar/urunno=0001766701001

En ucuz 950 görüyordum hep bu kulaklığı. Bu fiyata alınır mı sizce? Tavsiye eder misiniz?
  • elano68 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun nereden almıştınız ben aliden aldım 40 gündür gelmedi

• parodis P kullanıcısına yanıt
    N11 den aldim ben hocam. Sagolun

• dagankul kullanıcısına yanıt
    black friday'de dr ve idefix kampanyasında 500/600 arası bir fiyata geliyordu

• 1 haftadır haylou gt1 kullanıyorum. N11 üzerinden aldım. Şunu diyebilirim ki müzik yada video için ideal. Çok yüksek bekletileriniz yoksa istediğinizi alırsınız. Ben de videolarda gecikme olmadı (iphone 6s) oyun oynamadığımdan birşey diyemeyeceğim. iç mekan görüşmeleri iyi zaten araba kullanırken acil bi durum varsa açıyorum. Ama dış mekanda sesli ortamlarda felaket hiç tavsiye etmem.

• axilik kullanıcısına yanıt
    N11 hangi Satıcı dan aldınız? Sahtesi var mı bu ürünün acaba? Redmi aldık sahte çıktı iade ettik. Bu ürünü kulağa yerleştirirken dokunmatigini kazara basma durumu olabiliyor mu?

• SirusBro kullanıcısına yanıt
    Girebilir takip etmek lazım. Ben sık kullanıyorum. Tavsiye ederim.
  • Bu aralar kulaklık takıntım oldu. Şuan jabra elite 65t ve akg n700nc var. 200 tl ye kadar kulaklık önerisine açığım şimdiden teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

Girebilir takip etmek lazım. Ben sık kullanıyorum. Tavsiye ederim.
    Teşekkürler baya bir araştırdım sanırım fiyat/performans açısından alınabilecek en iyi bt kulaklık bu bekleyelim bakalım biraz indirime girmesini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levcho

N11 hangi Satıcı dan aldınız? Sahtesi var mı bu ürünün acaba? Redmi aldık sahte çıktı iade ettik. Bu ürünü kulağa yerleştirirken dokunmatigini kazara basma durumu olabiliyor mu?
    Telegram grubunda toptancı bir arkadaş 4000 adet Haylou GT1 sahtesinin piyasaya girdiğini yazmış. Dikkat etmek lazım alırken, İndirimlere dikkat edin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

Kulaklık geldi, ses 10 numara, dokunmatik değil. Şarj süresi çok iyi. Tavsiye ederim.
    Telefon görüşmesi nasıl acaba karşı tarafa ses iyi gidiyor mu?

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.