Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mkm5838 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
7.941
Cevap
492
Favori
935.683
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de QYC T5 alacaktim, 110 liralik satisi vardi kacirdim, 140'a vardi onu da almadim; uzerine 40 daha koyup bunu aldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    QCY dahamı iyidir diyorsun. Açıkçası müzik dinlemek amacım net güzel ses verebilecek kulaklık olsun istiyorum.

• QCY T5 almayı düşünüyorum. bu fiyat aralığında (max 250 tl) daha iyi önerileriniz var mı?

daha önceden hiç yurtdışından alışveriş yapmadım. bunların garanti olayı vs. nasıl oluyor? yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-25D61F122 -- 14 Kasım 2019; 1:19:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzun süredir almak istiyordum AWEİ T10C kulaklığı. Aliexpressden 11.11'de kupon falan denk getirip, 12$'a aldım. kablosuz şarj standı ile beraber.
    https://tr.aliexpress.com/item/4000286562897.html?spm=a2g0o.cart.0.0.5a1b3c00APyIL8&mp=1
  • Airpods tarzı en iyi kulaklık hangisi kulagim ile ilgili sorun var.ses kalitesi iyi olmalı ve şarjı.tsk

• QYC T5 fiyatı ortalama ne kadar şu an? Bir de bu cihazlardan Türkiyede bulamazmıyız?

• no_Antijen kullanıcısına yanıt
    gearbest sitesinde 135 tl

• Redmi airdots almak istiyorum tavsiye edermisiniz ve şuan en ucuz ve güvenilir nerede bulabilirim.ayrica black friday beklesem indirime girer mi.

• Link varmı dostum?

• SerkanGD kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl o fiyata geldi kaç günde geliyor

• Gearbest Aliexpress e göre dahamı hızlı teslimatta aynı mı?

• T5 Gearbest te nasıl 140 Liraya satılmış hayret doğrusu tükenmiş zaten. Sanırım Haylou GT1 Pro alacağım Aliexpressten

• heavyyear kullanıcısına yanıt
    Hocam 11.11 öncesi 10/5 kupon dağıtıldı AliExpressde. Ayrıca 2 dolar satıcı indirimi vardı. Black fridayde de benzer kampanyalar olur. Telegram grupları var oralardan takip edin.

• NeutronS N kullanıcısına yanıt
    Hocam ses kalitesi çok iyi ama beni nefret ettiren özelliği, parça atlama yok. Yani kulaklık üzerindeki butonda tek tıklamaya parça duruyor. Basık tutunca Siri açılıyor. Çift tikta parça atlama falan yok mesela. niye koymadilar sonradan eklenir mi bilmem ama bu basit bir özelliği eklememişler.

• Qcy T5 28 dolara satılıyor burda ama siteye güvenemedim bilgisi olan var mı bu site hakkında

https://www.dx.com/p/qcy-t5-bluetooth-50-binaural-inear-earphone-wireless-charging-earbuds-2713235.html#.Xc0UTiWhmEd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parodis -- 14 Kasım 2019; 11:47:40 >
  • Mifa x8 nasildir acaba
    Kullanan varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: selam_bey

Mifa x8 nasildir acaba
    Kullanan varmi
    Mifa x8i bilmiyorum ama x3 beklentimi karşılamadı.

(+)
    bağlanma hızı
    konuşma
    pil süresi

(-)
    ses seviyesi
    bas
  • parodis P kullanıcısına yanıt
    Site güvenilir aldınmı sen hocam ben bununla Haylou GT1 Pro arasında kararsızım.

• SerkanGD kullanıcısına yanıt
    Evet videolarda görmüştüm fakat o çok önemli değil benim için.muzikleri sıraya koyarım kendi çalsın.zaten spor yaparken dinlemek için alıyorum.tek kulaklığı kullanicam diğeri boş durucak.sizce 1 tanesi yeterli olur mu ses yüzde 50 civarında.ve tavsiye edermisiniz.nerede ucuz olur almamı tavsiye ettiğiniz yer var mi.black friday beklemeli miyim çok büyük değişiklik olur mu fiyatta sizce.

• Hocam sesi güzel fiyat performans oranı iyidir. Yurt içi 130-140 civarına düşmüştü. 11.11 de 13 dolara satildi. Yurt dışı alacaksanız black fridayde bu fiyatlara alınır yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.