Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.908
Cevap
492
Favori
931.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vava Moov 28 LİNK konusunu incelemenizi öneririm.
  • Mukemmel bir konu

bende guzel bi kulaklik ariyorum lakin ufak boynuma aticam kafa ustu degil yani soyle 60-70 liralik ama telefon gorusmesi yaoarken ve muzikk dinlerken tatmin edicek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaskoo_87 Y kullanıcısına yanıt
    İnceledim hocam güzel alete benziyor ama yinede kulak üstü performansı vermeyeceği kesin.Ayrıca fiyat kargo dahil 39$ olmuş
  • mami_24 kullanıcısına yanıt
    awei t20 . aliexpressten
  • quote:

Orijinalden alıntı: hot_sauce

awei t20 . aliexpressten

Teşekürler hocam alicam bu ürünü

• https://www.hepsiburada.com/bluetooth-kulakliklar-c-16218 Öncelikli tercihim bu kulaklık fiyatından dolayı. Sizce çok sıkıntı yaratır mı?

https://urun.n11.com/kalem-stylus/wiwu-autocad-blender-grafik-cizim-kalemi-dokunmatik-stylus-pencil-P198215174 İkinci tercihim olacak yine fiyattan dolayı

https://tr.gearbest.com/earbud-headphones/pp_692653.html?wid=90&lkid=11004390 Genelde markanın ürünleri kaliteli oluyor ama bu üründe durum nedir?

https://tr.gearbest.com/earbud-headphones/pp_666028.html?lkid=11004390 Sona bıraktığım ürün biraz daha uygun fiyata bulursam bunu alacağım
  • İlk 2 soruya cevap vereyim tecrübeme dayanarak. QCY iyi marka, tekli Q26 modelini kullandım uzun süre (maalesef kaybettim) ses kalitesi yeterince iyi tatmin eder, pişman etmez. Ama hem kendi yaşadıklarımdan hem de bu marka kullananların yorumlarından, Qcy kulaklıkların kronik bağlantı zayıflığı olduğu sonucuna vardım. Sürekli kopma yok ancak ara ara, kulaklık sağ kulağımda telefon sol iç ceket cebimde olmasına rağmen çok kısa süreli kopmalar oluyordu. Ayrıca pil ömrü de çok kısa idi. Yine de çok çok ucuza düşürülürse Q19 modeli alınabilir gerekirse. Kulaklıklarda mıknatıs özelliği de yok bu arada. Sadece bir modelinde var sanırım. O da sadece birbirine yapışıyor, aktif mıknatıs değil, yani yapışınca kulaklığı kapatma, ayrılınca açma özelliği yok.

İkinci BT kulaklığım da 2. yazdığın, Baseus S06. Bence bu kulaklık Qcy den daha ucuz ama daha iyi. Ki o yüzden 18 gün kadar önce aldım AE den, 2 gün oldu geleli. 2-2,5 st kadar pil ömrü var. Ses kalitesi Qcy den aşağı kalmaz. Ben indirim ve kuponla almıştım 8,5$ a. Tavsiye ederim. Bu arada Awei de alınabilir bir markadır bilginiz olsun. T11-T12-T20 modelleri iyi diyorlar. Ucuza denk düşürürsem bir tane de Awei almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 4 Nisan 2018; 7:33:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meizu ep52 gittigidior üzerinden 2 yıl genpa garantili 134tlye aldım. 30 çek 30 cebteteb ile tavsiye ederimm.
    Xiaomi bluettoth sport gearbesttten çok önce almıştım almayın berbat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

İlk 2 soruya cevap vereyim tecrübeme dayanarak. QCY iyi marka, tekli Q26 modelini kullandım uzun süre (maalesef kaybettim) ses kalitesi yeterince iyi tatmin eder, pişman etmez. Ama hem kendi yaşadıklarımdan hem de bu marka kullananların yorumlarından, Qcy kulaklıkların kronik bağlantı zayıflığı olduğu sonucuna vardım. Sürekli kopma yok ancak ara ara, kulaklık sağ kulağımda telefon sol iç ceket cebimde olmasına rağmen çok kısa süreli kopmalar oluyordu. Ayrıca pil ömrü de çok kısa idi. Yine de çok çok ucuza düşürülürse Q19 modeli alınabilir gerekirse. Kulaklıklarda mıknatıs özelliği de yok bu arada. Sadece bir modelinde var sanırım. O da sadece birbirine yapışıyor, aktif mıknatıs değil, yani yapışınca kulaklığı kapatma, ayrılınca açma özelliği yok.

İkinci BT kulaklığım da 2. yazdığın, Baseus S06. Bence bu kulaklık Qcy den daha ucuz ama daha iyi. Ki o yüzden 18 gün kadar önce aldım AE den, 2 gün oldu geleli. 2-2,5 st kadar pil ömrü var. Ses kalitesi Qcy den aşağı kalmaz. Ben indirim ve kuponla almıştım 8,5$ a. Tavsiye ederim. Bu arada Awei de alınabilir bir markadır bilginiz olsun. T11-T12-T20 modelleri iyi diyorlar. Ucuza denk düşürürsem bir tane de ben alacağaım Awei.

Beasus 06 da konuşma özelliği var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronguman

Meizu ep52 gittigidior üzerinden 2 yıl genpa garantili 134tlye aldım. 30 çek 30 cebteteb ile tavsiye ederimm.
    Xiaomi bluettoth sport gearbesttten çok önce almıştım almayın berbat.

Siz öyle aldınız da çeki nereden bulacağım
  • Konuşma özelliği derken, "mikrofon var mı? Telefon görüşmesi yapabiliyor muyuz" demek istiyorsan evet tabi var.

• Arkadaşlar selam.

Kulaklığımın solu bozuldu ve kablolar kopacak seviyeye geldi. Artık 100 Tl altı (ne kadar altı olursa o kadar iyi), günlük ve koşuda kullanıma uygun, ses seviyesi düşük olmayan, bassları üzmeyecek, boyun arkası kablolu, mümkünse bırakınca birbirine kitlenecek şekilde mıknatıslı, şarjı 7-8 saat gidecek güncel en iyi f/p ürünü kulaklık önerilerinizi acilen rica ediyorum.

İyi pazarlar.

• hayalladam H kullanıcısına yanıt
    Selam

Bende plantronics go2, meizu 51 ve jbl 110bt var ama
    sürekli olarak yaklaşık 60-65 liraya aldığım awei

https://tr.gearbest.com/earphones/pp_242361.html?wid=1433363 ürününü kullanıyorum.

Ben gündüz dışarıda olduğum için mikrofon önemli. Mikrofonda ses yalıtımı iyi, karşıya ses iyi gidiyor. Kulaklıklarda bas ve tiz gayet yeterli
  • thehakko T kullanıcısına yanıt
    Güzel kulaklık hocam ama müzik süresi 4 saat diyor, çok az bu. 7-8 saat olmalı.

• Evet ortalama 4 saat. Bana yeterli zaten çantamda powerbank saşıyorum. 7-8 saatler yanlış bilmiyorsam Bluetooth 5 uyumlu kulaklıklarda var. Onlar da biraz maliyetli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fihlie F kullanıcısına yanıt
    Gayet tatminkar bir ürün fiyatına göre, TR içinde bu fiyatlarda zaten alternatif modeller de aynı verimde aşağı yukarı (Sony CH400 vs)...

Sizin fiyatınıza gelince;
    İdefix'te ürün 196TL, yanına 4 TL'lik bir kalemle 200 TL sepet yapıyorsunuz;
    200/20 indirimle 180TL artı 9lira civarı avantajix :)
    Ürünü 150'den fazlaya satmanız zor. Kaldı ki burası yeri de değil.
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Qcy kullanıyorum, miknatisli model. Miknatislar birlesince kapaniyor ayrilinca açılıyor. Qy12 olmasi lazim.

Ses kalitesi de bence gayet tatmin edici. Bilmeden aldim ama cok memnun kaldim.

Yalniz muzik dinlerken telefon çaldığında konusma icin bluetooth aktif olmuyor cogu zaman. Ona ne yapmak lazim bilemedim

• Bizzat kullandıklarımdır

Siroflo s01 sesi kaliteli ve devasa bir pil gücü var 220 mah saatlerce müzik dinlersiniz , yurtdışı fiyat 60 tl civarı bedava ürün al kullan

Awei ak8 130 mah güç siroflo kadar olmasa bile pil sıkıntısı çekmezsiniz ses kaliteli

İkisinden birini alabilirsiniz farklı şekilleri var zevkinize göre ama siroflo ile pil derdiniz kalmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 21 Mayıs 2018; 19:14:32 >
  • zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Kardeşim 2 sorum olacak:

1-klipsleri çıkarıp kullanabiliyor muyuz? Mıknatıslı mı?

2- Kulüp ve dans müziklerinde performansı nasıldır?

Cevaplayabilirsen teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalladam -- 21 Mayıs 2018; 20:29:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreNX

Qcy kullanıyorum, miknatisli model. Miknatislar birlesince kapaniyor ayrilinca açılıyor. Qy12 olmasi lazim.

Ses kalitesi de bence gayet tatmin edici. Bilmeden aldim ama cok memnun kaldim.

Yalniz muzik dinlerken telefon çaldığında konusma icin bluetooth aktif olmuyor cogu zaman. Ona ne yapmak lazim bilemedim
    Şarjı ne kadar gidiyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.