Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.942
Cevap
492
Favori
935.780
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanızı diliyorum öncelikle kutunun bataryası belirttikleri gibi 800 mah mi ve aynı zamanda anc yani gürültü engelleme özelliği var mı? Son olarakta kulakta nasıl duruyor düşme ihtimali vs var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sipsibjk kullanıcısına yanıt
    Aldınız mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • darica60 D kullanıcısına yanıt
    Evet hb 4x4 indiriminde 159’a düşünce aldım. Sadece bir kez deneme fırsatım oldu. Sesi tatminkar, kulağa güzel oturuyor. Seyahat çantası da çıkıyor kutusundan.

• sipsibjk kullanıcısına yanıt
    F/P olarak nasıl daha güzeli bulunabilir düşüncesindeyim de siz ne düşünüyorsunuz çok denememişsiniz ama

• 750 Tl’ye Jabra Active satan bir arkadaş var? Deneyenlerin yorumları hep çok iyi ben de almayı düşünüyorum ne yapsam arkadaşlar?

• darica60 D kullanıcısına yanıt
    Daha fazla marka, model deneyimi olan arkadaşlar yazarsa fikir sahibi olunur belki ama ben konuya yazdım bir kaç sefer pek aydınlatıcı bir cevap gelmedi. Ben de en son bunda karar kılıp aldım..

• https://www.hepsiburada.com/sky-castle-668-wireless-bluetooth-kulaklik-p-HBV00000AL5GX?magaza=Elitsan

https://www.hepsiburada.com/idance-ac-dc-blue-301-bluetooth-kulak-ustu-kulaklik-p-HBV00000MHMPX?magaza=Hepsiburada

bu ikisi arasında kaldım , hangisini önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CJ11 -- 13 Ekim 2019; 17:17:19 >

• bygeo kullanıcısına yanıt
    Redmi airdots e ses farki com var mi acaba ?

• uygun fiyatlı 24bit 48khz aktarım yapabilen AAC ya da APT-X destekli kulaklık yok mu yahu piyasada. Bir sony var onda da LDAC codec var onun fiyatı da 2500tl falan Ya da 16bit 48 / 96 khz destekli bir kulaklık :D
  • CJ11 C kullanıcısına yanıt
    İlki kulakları çok terletir ikincisini al hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecan21

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanızı diliyorum öncelikle kutunun bataryası belirttikleri gibi 800 mah mi ve aynı zamanda anc yani gürültü engelleme özelliği var mı? Son olarakta kulakta nasıl duruyor düşme ihtimali vs var mı?
    teşekkür ederim evet ürün input 500ma cihaz üstünde yazan gürültü engelleme mevcut birçok kez test ettim ses net ve sorunsuz müzik kalitesi güzel ayrıca ekolayzırdan ayabilirsin düşme ihtimali çok zor ben koştum bi kaç kere toplu taşıma için bişi olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: darica60

Aldınız mı ?
    evet ürünü aldım tercihimi airpods yerine bunu almışım iyiki diyorum tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Redmi airdots e ses farki com var mi acaba ?
    ses kalitesi ondan iyi bence
    Hocam videolarda (youtube , netflix vs.) senkron problemi var mı , gecikme oluyor mu ?

Bir de hiç kopma yaşadın mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: canugurr

Hocam videolarda (youtube , netflix vs.) senkron problemi var mı , gecikme oluyor mu ?

Bir de hiç kopma yaşadın mı ?
    kopma yaşamadım şöyle bişi var kopma dedikleri 2 kulaklık birbiriyle eşli olduğu için onlar birbiri arasında tekinde kopma olup geliyormuş telefon bağlantısında değil ben herhangi bir gecikme karşılaşmadım
    En önemlisi gecikme olmaması youtube videolarında vs. öyleyse çok iyi.
    Peki bu dediğiniz şeyi yaşadınız mı yani arada tekinin çalışmadığı oluyor muydu?
    Teşekkür ettim bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: canugurr

En önemlisi gecikme olmaması youtube videolarında vs. öyleyse çok iyi.
    Peki bu dediğiniz şeyi yaşadınız mı yani arada tekinin çalışmadığı oluyor muydu?
    Teşekkür ettim bu arada.
    şöyle ilk birbiriyle eşleştirme için baya uğraştım youtube video izledikten sonra 10 dk uğraş sonucu yaptım 1 kere oldu oda dokunmatik çok hassas ben elimle dokundum.bide şarkı atlama vs ayarlarını alışmak zaman alıcak biraz deneye deneye çözebilirim
  • Maksimum 100 liraya uzmeyecek bir kulaklik tavsiyesi olan var mi ? Muthis bir performans beklentim yok ama kolay bozulmasin isterim en azindan. Cok tesekkurler simdiden

• Merhaba dostlar. Airdots almadan son kez buraya yazmak istedim. 200 den fazlasını vermek istemiyorum. Airdots yerine öneriniz var mı?

• Huawei freebuds lite kullanan arkadaşlarım var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.