Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.941
Cevap
492
Favori
935.691
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: portakal1

Çok iyi hocam digerleri yerine bunu tercih et derim. Şu anda kullanıyorum :)
    hocam vergilerle falan ne kadara denk geliyor acaba? Birde kulakta sağlam duruyor mu? Spor için arıyorumda hoplama zıplama koşu, şınav. Kulaktan düşerse bi anlamıda kalmaz
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Zaten farklı başlıkları var boyutlara göre bende spor için kullanıyorum düşme olmuyor vergi olarak satıcıya düşük fiyat gir dersen 10-15 arası vergi cikar herhalde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Zaten farklı başlıkları var boyutlara göre bende spor için kullanıyorum düşme olmuyor vergi olarak satıcıya düşük fiyat gir dersen 10-15 arası vergi cikar herhalde
    siz nereden almıştınız hocam?
    Kendi saticisindan

• quote:

Kendi saticisindan
    aliexpressde 19 dolar şuan hocam. baya iyi gibi fiyatı
    Aynen ben daha pahalıya almıştım aldiktan sonra 3 sipariş daha verdim gören istiyor :) resimde koyayım boyut olarak kulakta öyle abartı durmuyor yani ses olarakta çok iyi. Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

https://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/nillkin-soulmate-v50-bluetooth-kulaklik-miknatisli-spor-15-saat-P363773965
    dediğiniz gibiyse fiyatı da çok uygun ,aklımda bulunsun diye alıntılıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: conqierors

vestel desibel k550 almıştım. 5-6 aydır kullanıyorum iyice alıştım kulaklığa. Yalnız biraz narin bir tipi var, dikkat etmek gerek. Onun haricinde 12 saat müzik dinleme kapasitesi var, pil biterse kablosunu takıp kablolu olarak kullanabiliyorsunuz. Bence güzel özellikler. F/P ürünü olarak tavsiye ederim. fiyatı 90-120 TL arasında değişiyor.
    pili ne kadar sürede şarj oluyor? oyun oynarken seste gecikme yapıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: system_25

pili ne kadar sürede şarj oluyor? oyun oynarken seste gecikme yapıyor mu?

Alıntıları Göster
    pardon, şimdi kullanma kılavuzuna baktım 2 saatte şarj oluyormuş kulaklık.
  • Arkadaşlar bende kulaklık almak istiyorum kablosuz bluetooth öneriniz nedir görüşme ve müzik dinlemek için tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bygeo -- 18 Eylül 2019; 9:25:52 >
  • bygeo kullanıcısına yanıt
    $19'a Aliexpress'ten Haylou GT1 sipariş ettim, kargo işlemleri hızlı yürüyor gibi görünüyor. Vergi ne kadar öderim bu aşamada bilmiyorum. Baya bir araştırdım, olumsuz hiç bir yoruma denk gelmedim. Dokunmatik, müziği durdurma, sonraki-önceki parça, sesli asistana bağlanma, görüşmeyi başlatma ve sonlandırma işlemlerini kulaklıktan yapabiliyorsun. (Xiaomi Redmi'de önceki-sonraki parçaya kulaklıktan geçilmiyormuş.) İzlediğim bir inceleme videosunda her iki kulaklığın da gecikme hızı 500ms. Bu arada Haylou da Xiaomi'nin alt markası imiş.

Kargo hızı bu şekilde:
    2019-09-18 23:30 HK / Hand over to airline.
    2019-09-18 18:18 Information Received
    2019-09-18 17:28 Domestic Air Cargo Termina,Shenzhen,China / Depart from facility to service provider.
    2019-09-17 22:40 Nancheng,Dongguan,China / Shipment arrived at facility and measured.
    2019-09-17 22:40 Nancheng,Dongguan,China / Fpx picked up shipment.
    2019-09-17 08:57 Shipment information received

• quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

$19'a Aliexpress'ten Haylou GT1 sipariş ettim, kargo işlemleri hızlı yürüyor gibi görünüyor. Vergi ne kadar öderim bu aşamada bilmiyorum. Baya bir araştırdım, olumsuz hiç bir yoruma denk gelmedim. Dokunmatik, müziği durdurma, sonraki-önceki parça, sesli asistana bağlanma, görüşmeyi başlatma ve sonlandırma işlemlerini kulaklıktan yapabiliyorsun. (Xiaomi Redmi'de önceki-sonraki parçaya kulaklıktan geçilmiyormuş.) İzlediğim bir inceleme videosunda her iki kulaklığın da gecikme hızı 500ms. Bu arada Haylou da Xiaomi'nin alt markası imiş.

Kargo hızı bu şekilde:
    2019-09-18 23:30 HK / Hand over to airline.
    2019-09-18 18:18 Information Received
    2019-09-18 17:28 Domestic Air Cargo Termina,Shenzhen,China / Depart from facility to service provider.
    2019-09-17 22:40 Nancheng,Dongguan,China / Shipment arrived at facility and measured.
    2019-09-17 22:40 Nancheng,Dongguan,China / Fpx picked up shipment.
    2019-09-17 08:57 Shipment information received
    ürünün linkini atarmısınız bide ürün gelince bilgilendirme yaparmısınız acaba?

Tabi bilgilendirme yaparım.
    Ürünün linki:https://h5.tr.aliexpress.com/item/32985243771.html

• quote:

Tabi bilgilendirme yaparım.
    Ürünün linki:https://h5.tr.aliexpress.com/item/32985243771.html
    çok teşekkür ederim bende ilanları inceledim en iyisi bu tr de çok pahalı ortalama vergi 13-14 tl çıkıyormuş?siz ürün fiyatını ne yazdırdınız?
    Valla ben fiyat yazdırmayı düşünemedim o an, umarım düşük yazmışlardır. Normal fiyatından olsa bile en fazla 30 falan gelir vergisi

• quote:

Valla ben fiyat yazdırmayı düşünemedim o an, umarım düşük yazmışlardır. Normal fiyatından olsa bile en fazla 30 falan gelir vergisi
    kaç gün oldu?
  • 3 gün oldu sipariş vereli, haftaya gelecektir muhtenelen

• quote:

3 gün oldu sipariş vereli, haftaya gelecektir muhtenelen
    inş o kadar kısa sürede nası gelicekki sizden haber bekliyorum bende sipariş vericem
  • arkadaşlar bu aldığınız kulaklıklar arama geldiğinde otomatik olarak açılabiliyor mu,ya da üstündeki tuşlar ile açabiliyor muyuz.Spor salonunda kullanacağım telefonu dolaba koyuyorum max 15-20 metrelik bi mesafedeyim hani sağlıklı konuşamasam bile aramayı fark edeyim yeter,açmam gereken ônemlo telefonlar oluyor.Mesela şaominun 150 liraya satilan son zamanlardaki popüler kulaklık işimi görür mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

arkadaşlar bu aldığınız kulaklıklar arama geldiğinde otomatik olarak açılabiliyor mu,ya da üstündeki tuşlar ile açabiliyor muyuz.Spor salonunda kullanacağım telefonu dolaba koyuyorum max 15-20 metrelik bi mesafedeyim hani sağlıklı konuşamasam bile aramayı fark edeyim yeter,açmam gereken ônemlo telefonlar oluyor.Mesela şaominun 150 liraya satilan son zamanlardaki popüler kulaklık işimi görür mü
    açabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.